320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Parkimine Milaanos ja Riminis suve paiku. Kui kerge on kohti leida, kui kallis see on ja kas kusagilt saaks mingitninfii inglise keeles lugeda?
    Ma parkisin eelmine august Milanos täiesti tasuta siin:

    Parcheggio
    Via Vittore Buzzi, 20141 Milano MI, Italy
    Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.


    Kesklinna katedraali jms vaatamisväärsuste juurde oli ~30 minutit jalutamist. Oleksin veidi rohkem ette valmistunud, oleks ilmselt võtnud äpiga teeäärsetest punktidest mõne rendiratta. Parkla ise oli mingi kaubanduskeskuse lähistel elumajade juures ja ruumi oli kõvasti. Sattusin sinna vist nädalavahetusel, igatahes kesklinna tänavad olid kohalikest tühjad ja ringi kondasid vaid turistid.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Keegi oskab decent hotelli Riias soovitada, millel oleks oma parkla, et ma ei peaks selle küsimusega eraldi jebima?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Keegi oskab decent hotelli Riias soovitada, millel oleks oma parkla, et ma ei peaks selle küsimusega eraldi jebima?
        Hestia Jugend asub kesklinnas, vanalinnast läbi pargi 10 min jalutada. Paar nädalat tagasi ööbisin seal. Nad pakuvad ise ka parkimist, aga 50 meetri kaugusel on väga soodne Europark, kus pole eriti jebida vaja (automaadist võtad pileti). Kõrval muid hotelle ka. Selles piirkonnas on õhtuti ja pühapäeval ka tänaval parkimine tasuta, aga võib olla probleeme koha leidmisega. Vanalinnas on parkimine keeruline.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Keegi oskab decent hotelli Riias soovitada, millel oleks oma parkla, et ma ei peaks selle küsimusega eraldi jebima?
          Ma olin just nädalavahetusel Wellton Riga Spas. Aga muidu soovitan pigem airbnbd kasutada.

          Kommentaar


            Airbnb ruulib!
            Üldjuhul leiad ööbimise odavamalt, kui hotellist ja ise palju Euroopas ringi trippinuna pole veel parkimisega hätta jäänud selle kaudu.

            Kommentaar


              Ma jällegi olen viimasel ajal Booking.com-ist leidnud paremaid pakkumisi kui Airbnb-st.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                Ma jällegi olen viimasel ajal Booking.com-ist leidnud paremaid pakkumisi kui Airbnb-st.
                Sama siin. Lisaks jääb ära kogu sebimine "millal jõuate, sealt saate võtme, millal lahkute, kuhu võti jätta" jnejne. Lähed tuled millal tahad.

                Kommentaar


                  Kõige mõistlikum on hotell booking.comist välja otsida ja siis hotelli kodulehelt otse bronnida, 9l juhul 10st on veel odavam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Sama siin. Lisaks jääb ära kogu sebimine "millal jõuate, sealt saate võtme, millal lahkute, kuhu võti jätta" jnejne. Lähed tuled millal tahad.
                    Mulle üldiselt meeldib ikka AirBnb rohkem, kuna on huvitavam, personaalsem ja kohalikku elu rohkem näitav. Hotellid on kõikjal samasugused ja iseloomutud. Umbes seekord ka, pidime minema "spaasse", mistõttu sai ka spaahotelli tuba võetud, aga spaasse lõpuks ei jõudnudki. Samas oli kaks ööd Riia vanalinna spaas odavam, kui näiteks Rakvere spaa üheks ööks pakkus. Ehk ma ei saa siiralt aru, et mida v*ttu Eesti hotellimaastikul toimub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Keegi oskab decent hotelli Riias soovitada, millel oleks oma parkla, et ma ei peaks selle küsimusega eraldi jebima?
                      Nädal tagasi Leedust tulles otsisime samuti sellist peatuspaika ja leidsime end sealt: https://hotelbellevue.lv/ Parkla kohe sealsamas ja saab vabalt otse sinna sõita.
                      Täitsa okei koht. Kuigi, ei asu vanalinnas, et pigem arvesta 15-minutilise jalutuskäiguga kui sinnapoole asja on.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Keegi oskab decent hotelli Riias soovitada, millel oleks oma parkla, et ma ei peaks selle küsimusega eraldi jebima?
                        https://www.rixwell.com/en/hotels/rixwell-elefant-hotel Siin on parkimine ok. Toad ka üsna suured. Kuna asub üle jõe, siis ka mõnevõrra odavam.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Keegi oskab decent hotelli Riias soovitada, millel oleks oma parkla, et ma ei peaks selle küsimusega eraldi jebima?
                          Europa Royale Riga langeb ka siia kategooriasse
                          308

                          Kommentaar


                            Super! Tänud kõigile!
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Norra rohelises järgmine nädal. Pole kunagi käind ja tekkis mõte et käiks korra 3-6 sept ära.
                              Oslo ligidal looduses miskit ilusat/huvitavat ja ehk ka mingeid põnevaid linnasid? Minu jaoks on ligidal ka 3-5h sõitu autoga.
                              Plaanis rendikas ja ööbimise vaataks kohapeal jooksvalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                                Norra rohelises järgmine nädal. Pole kunagi käind ja tekkis mõte et käiks korra 3-6 sept ära.
                                Oslo ligidal looduses miskit ilusat/huvitavat ja ehk ka mingeid põnevaid linnasid? Minu jaoks on ligidal ka 3-5h sõitu autoga.
                                Plaanis rendikas ja ööbimise vaataks kohapeal jooksvalt.
                                Pinguta 5h ära ja saad Latefosseni ja Langfosseni minna. Mitte kaugel on ka Trolltunga. Üldiselt Oslo ligidal seda päris õiget Norrat ei näe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X