Lehekülg 80, kokku 81 EsimeneEsimene ... 3070767778798081 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 581 kuni 1 600, kokku 1619

Teema: Reisimine

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    reisida praegu ei saa, aga riike kaardi pealt arvata saab küll

ise sain 43/49, algus on raske kui tühi kaart ees
    https://www.sporcle.com/games/kfasti...thout-outlines
    mitu korda oli mingite väikeste riikide puhul tunne nagu oleks õiges kohas klikkinud, aga mäng pani "punase" ja paar korda klikkisin "hooletult" kiirustades kus oli õige aga just seal oli piiriala naabriga ja läks mööda
    Victoria Concordia Crescit

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

49

Meil põhikoolis arvutiklassis internet oli välja võetud, niiet valida oli minesweeperi ja geora vahel (kui keegi mäletab veel seda, praegu interveerbist üles ei leidnud enam)...

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Leia Euroopa kaardi pealt riik selle 2. suurima linna järgi. Mul endal sai aeg otsa kuskil 36 juures. Paar lihtsat eksimust ka sees. Mingi 5 linna oli mida ei olnud varem kuulnud (mikroriikidest).

https://www.sporcle.com/games/kfasti...n-capital-city

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Leia Euroopa kaardi pealt riik selle 2. suurima linna järgi. Mul endal sai aeg otsa kuskil 36 juures. Paar lihtsat eksimust ka sees. Mingi 5 linna oli mida ei olnud varem kuulnud (mikroriikidest).

Seal saab next vajutada.

Ise kõrbesin sellega, et Balkaniga hakkasin arvama ja 4 mööda. Kokku 41/45.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

39, kõige enam ajas kettasse see, et suutsin Tartu korral Venemaa peale kuidagi vajutada...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Montenegro.

Olin Budva kuurortis.
    Miinused:
    - promenaad on veidi tüütu, toidud keskpärased ja üsna kallid, õlu tundus odav. Linnas veidi rannast kaugemale minnes leidis väga häid söögikohti.
    - hotelli wifi õudne
    - viimasel päeval saabusid rulli löödud kulmudega Poola poissmehed, kes oksendasid, röökisid ja laaberdasid. Üks paarike magas bussiparklas, veinipudel kõrval. Neil ilmselt oli lõbus, muidu tundus totaalselt persseminevat.

Plussid:
    - inimesed pole väga pealetükkivad.
    - bussiühendus teiste linnadega on väga hea.

Podgorica:
    - ilge pommiauk. Sisuliselt nagu Tartu, aga suurem osa linna on kordategemata fassaadidega Lasnamäe

Loodus on väga ilus:
    - mägitee Kotorisse käis ka sellest brittide autosaatest läbi. See oli lahe. Kanjonid on ka väga kenad.

- bussiga sai kuhugi Ulcinji kanti, seal asus ka Ada Bojana kaluriküla, kus oli söök väga hea, nett väga hea ja rahvast väga vähe.

Kokkuvõttes üsna meeldiv koht. Lollidelt turistidelt võeti raha mõnuga, aga oli ka miskit muud teha. Ses osas kõva upgreid Bulgaaria kuldsete liivadega. Nüüd saab jälle paketireisidest viis aastat pausi pidada.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Panin Ada Bojana oma luure logiraamatusse kirja, kalurid teavad kuidas hästi süüa kogu planeedil.

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Läti tõmbas normiks ja enam AirBalticuga läbi Riia reisides PCR testi tegema ei pea (vastavalt siis sihtkoha riigi nõuetele loomulikult)

https://www.mk.gov.lv/en/article/jun...-will-be-eased

Loodetavasti kestab normaalne seis sügiseni - plaanis septembris üle hulga aja reisida Euroopas.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sõitsin ma onju Ukrainasse. Täna hakati mulle näitama siis Donetski piirkonda. Linn Avdijivka või kuidagi nii, kus oli neli aastat tagasi üsna vinged lahingud, sest siin lähedal on elutähtis infra ja Donetski lennujaam ka. Näidati tabamusi saanud paneelelamuid, kus hukkus paarkümmend inimest ja siis hakati kuhugi rinde poole viima ka. Selline võsavahe tee, muda ja kõik värgid. Korraga olime enda vapra Mitsubishiga mudas kinni.

Mis seal ikka, ronid autost välja ja kõnnid tagasi. Mõlemal pool teed hoiatussildid, et miinid ja muu pask maas. Jõuad mudasena sealt võsast välja, kohalikud promeneerivad. Lähed kuhugi söögikohta otsima, sest auto väljatõmbamiseks oodatakse sõjaväe mingit masinat. Söögikoht asub linna teises otsas, nii viis kilomeetrit eemal. Korraga saad aru, et sul pole raha ega ka dokumente kaasas, kuna need on autos.

No pole midagi. Küll korraldajad maksavad. Taksos hakkab juht kohe rääkima, et talle meeldis Vana Tallinnat juua ja kui ta kunagi sõjaväes oli, siis ta tundis lahedat eestlast nimega Riho Pavelits või muu säärane. Viskan nime kohe guuglisse ja leian mehe FB-konto. Näitan taksojuhile. Taksojuht peatab keset teed auto kinni ja hakkab prille otsima. Korraga hüüatab: "Täpselt tema ongi! Kas sa tunned teda?"

Ma: "Ei, aga sa leiad ta nii üles, et kirjutad guuglisse nime lihtsalt."

Tema: "Mul pole google't."

Ma: "No siis FB-sse."

Taksojuht: "Aa!"

Resto juures rääkis, kuidas ma olen ikka imeline inimene ja ta vana sõbra, keda pole 30 aastat näinud, üles leidsin. Lubas kohe koju minna ja FB-st üles otsida. Sõidu eest raha ei võtnudki.

Söögikoht oli legit shit. Kõik kohalikud olid end räigelt üles löönud. Borš maksis mingi euro. Õlle oleks saanud vist odavamaltki.

Samal ajal saadetakse auto juurest pilt, et selle kuradi mootor läks põlema. Ma ikka kirun, et hea, kui dokumendid tagasi saan, sest ilma nendeta peaks ilmselt välismini juba kirjutama hakkama.

Kuskil kell 23 tuleb sõnum, et auto saadi välja. Vahepeal leiti ka hostel, ehkki kõrvallauas olnud perekond (dressides naine, punase näoga mees ja teismeline tütar) teatasid, et hotelli siin linnas pole. Seejuures tarbisid nad perekondliku õhtusöögi raames ära liitri mahla ja poolese viina.

Restost viib hostelisse taksojuht, kes küsis sõidu eest natuke pealt 2 euro. Ürituse korraldaja kauples selle 1,5 peale. Nüüd olen kuskil kummalise koha kummalises hostelis.

Auto on omadega persses, et homme ei tea sedagi, et millal ja kas siit minema saab. Muus osas on Ukraina endiselt kõige huvitavamate reisihetkede varaait!

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sõitsin ma onju Ukrainasse. Täna hakati mulle näitama siis Donetski piirkonda. Linn Avdijivka või kuidagi nii, kus oli neli aastat tagasi üsna vinged lahingud, sest siin lähedal on elutähtis infra ja Donetski lennujaam ka. Näidati tabamusi saanud paneelelamuid, kus hukkus paarkümmend inimest ja siis hakati kuhugi rinde poole viima ka. Selline võsavahe tee, muda ja kõik värgid. Korraga olime enda vapra Mitsubishiga mudas kinni.

Mis seal ikka, ronid autost välja ja kõnnid tagasi. Mõlemal pool teed hoiatussildid, et miinid ja muu pask maas. Jõuad mudasena sealt võsast välja, kohalikud promeneerivad. Lähed kuhugi söögikohta otsima, sest auto väljatõmbamiseks oodatakse sõjaväe mingit masinat. Söögikoht asub linna teises otsas, nii viis kilomeetrit eemal. Korraga saad aru, et sul pole raha ega ka dokumente kaasas, kuna need on autos.

No pole midagi. Küll korraldajad maksavad. Taksos hakkab juht kohe rääkima, et talle meeldis Vana Tallinnat juua ja kui ta kunagi sõjaväes oli, siis ta tundis lahedat eestlast nimega Riho Pavelits või muu säärane. Viskan nime kohe guuglisse ja leian mehe FB-konto. Näitan taksojuhile. Taksojuht peatab keset teed auto kinni ja hakkab prille otsima. Korraga hüüatab: "Täpselt tema ongi! Kas sa tunned teda?"

Ma: "Ei, aga sa leiad ta nii üles, et kirjutad guuglisse nime lihtsalt."

Tema: "Mul pole google't."

Ma: "No siis FB-sse."

Taksojuht: "Aa!"

Resto juures rääkis, kuidas ma olen ikka imeline inimene ja ta vana sõbra, keda pole 30 aastat näinud, üles leidsin. Lubas kohe koju minna ja FB-st üles otsida. Sõidu eest raha ei võtnudki.

Söögikoht oli legit shit. Kõik kohalikud olid end räigelt üles löönud. Borš maksis mingi euro. Õlle oleks saanud vist odavamaltki.

Samal ajal saadetakse auto juurest pilt, et selle kuradi mootor läks põlema. Ma ikka kirun, et hea, kui dokumendid tagasi saan, sest ilma nendeta peaks ilmselt välismini juba kirjutama hakkama.

Kuskil kell 23 tuleb sõnum, et auto saadi välja. Vahepeal leiti ka hostel, ehkki kõrvallauas olnud perekond (dressides naine, punase näoga mees ja teismeline tütar) teatasid, et hotelli siin linnas pole. Seejuures tarbisid nad perekondliku õhtusöögi raames ära liitri mahla ja poolese viina.

Restost viib hostelisse taksojuht, kes küsis sõidu eest natuke pealt 2 euro. Ürituse korraldaja kauples selle 1,5 peale. Nüüd olen kuskil kummalise koha kummalises hostelis.

Auto on omadega persses, et homme ei tea sedagi, et millal ja kas siit minema saab. Muus osas on Ukraina endiselt kõige huvitavamate reisihetkede varaait!
    Põnev lugu küll aga kõige olulisema asja jätad ikka mainimata, et kas tisse ka nägid või mitte?

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Raha jäi autosse ju
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Põnev lugu küll aga kõige olulisema asja jätad ikka mainimata, et kas tisse ka nägid või mitte?
    Originaalpostituses mainisin, aga siis võtsin maha. Kuskil Tartus jahitakse ju juba meest, kes pildistas naise tagumikku. Tisside vaatamisega on kaputt.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kas mul on kahe silma vahele jäänud või sa polegi maininud, mida sa Ukrainas teed?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kas mul on kahe silma vahele jäänud või sa polegi maininud, mida sa Ukrainas teed?
    Reisin.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Originaalpostituses mainisin, aga siis võtsin maha. Kuskil Tartus jahitakse ju juba meest, kes pildistas naise tagumikku. Tisside vaatamisega on kaputt.
    Saatsin mitmele Tartu sõbrale kohe selle, et nad hoiaks low-profile veidi aega

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

oot, tartus... kus-mis... keda, mingi perekooli foorumi teema, mille olen maha maganud või

mul ka palju sõpru, kellele meeldib pepusid pildistada ja siis teab hoiatada, eksole!

Algupärane

Päriselt see on okei, et teete lambi persetest pilte tänaval?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Naised teevad sandaalidest ja sokkidest ka!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    no mõni käib linde pildistamas, mõni liblikaid. mõned teevad loodusfotosid laiemalt ja mõned huvilised pildistavad huvitavaid autonumbreid. mis ses pepu pildistamises siis nii imelikku ära ole...

* ma rohkem keel põses enne kirjutasin muidu ja tahtsin teada, kus action käib
    * kui ikka mingi väga hea pifu pildile satub, siis olen sõpradele alati tänulik olnud
    * 3. edit: aa ja unustasin - õhtuleht teeb ka ! ! !

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Ateenas kohatud napakate esikolmik.

3) Mingi vene härra - härra on ilmselt siinkohal liialdus - kes sattus väga pöördesse, et keegi teda restoranis vene keeles teenindada ei oska. Ma ei tea, kust, aga suure kisa peale talle kuskilt vene keelt rääkiv teenindaja leiti.
    2) Briti turist, kes astus Akropolise all ligi ja küsis: "Where is the lift to go up there?" Tüüp oli väga šokis kui ta aru sai, et vaatamata 20€ maksmisele peab jala mäest üles ronima.
    1) Mingi 5-aastane araablasest tüdruk, kes vaatas Ateena lennujaamas iPadist eriti räigelt antisemiitlikke videosid. Stiilis Hitleri pilt ja "jump if you hate jews"; kaadrivahetus CSile ja "buys bonnyhop" vms. Ema istus burkas kõrval.

Eriauhind sellele tüübile, kes lennujaama ees pingil telefonis sõbrale rääkis kui palju nikku ta reisil sai. Eesti keeles. Ta vist ei saanudki aru, et paari meetri kaugusel eestlane istus...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud