320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oskab keegi öelda, et kas Lätis on ka mingit meie Ida-Virumaa meenutavat tööstusõudust? Põhja-Lätis või kuskil sealkandis?

    Kommentaar


      Jelgava?

      Kommentaar


        Daugavpils kindlasti. Skrunda on ka selline vahva militaargeto, seal küll viimastel aastatel palju kõige jubedamaid asju õhku lastud juba.

        Kommentaar


          Ahvatlev

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Rumeenia

            Kui tahate suht odavat rannareisi ja kultuur teid ei koti, siis Constanta on päris hea linn. Otselend Tallinnaga. Sitt on nende lennujaam, mis on umbes Flinstonete tasemel.

            Kui tahate ringisõita ja nuriseda liikluskultuuri üle, siis päris head on need üherealised linnadevahelised teed.

            Transfaragasan on päris hea turismiline sõidukogemus (soovitan minna nädala sees, veidi vähem umbes).

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Sambazelt (või kelleltki teiselt) mõni soovitus 3-ks päevaks Berliinis novembri alguses? Reis oleks kaasaga kahekesi, technoklubid ei tõmba eriti.

              Kommentaar


                keegi vahemerekruiisidel ka käinud? suht pensio teema, saan aru, aga tahaks nädal aega vedeleda, süüa ja vahemereäärseid merelinnasid külastada.

                Kommentaar


                  väga abiks oleks autorendi soovitused Sardiinias...
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Sambazelt (või kelleltki teiselt) mõni soovitus 3-ks päevaks Berliinis novembri alguses? Reis oleks kaasaga kahekesi, technoklubid ei tõmba eriti.
                    Millised teil kaasaga kuupäevad täpselt on? Ma olen ise Berliinis samuti 1-4 november. Ma muidugi lahen vaatama derbit, Berliini Unioni ja Hertha vahelist, mis tuleb väga sõge. Kui huvi teil kaasaga, siis tulge kampa, piletid on väga moistliku hinnaga ja saan need urgunnida teie eest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      väga abiks oleks autorendi soovitused Sardiinias...
                      Mina eelmine aasta võtsin sellisest kohast nagu Ariedo Rent. Väike firma aga väga hea teenus oli - kindlustus oli hinnas; tüüp tuli tõi ise auto hotelli juurde ja läks seljakott seljas minema; auto tagastamine oli samamoodi, et tuli hotelli ja võttis auto ja läks oma teed.
                      Fiat Panda ja hind oli 35 euri päev. Maksta sai kohapeal sulas või kaardiga (terminal oli vennal kaasas).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                        Mina eelmine aasta võtsin sellisest kohast nagu Ariedo Rent. Väike firma aga väga hea teenus oli - kindlustus oli hinnas; tüüp tuli tõi ise auto hotelli juurde ja läks seljakott seljas minema; auto tagastamine oli samamoodi, et tuli hotelli ja võttis auto ja läks oma teed.
                        Fiat Panda ja hind oli 35 euri päev. Maksta sai kohapeal sulas või kaardiga (terminal oli vennal kaasas).
                        35 eurot päev oli täiskasko 0 omavastutusega?

                        Otsin siin rendikaid ja kindlustuse pool vähe segaseks jäänud. Kuigi pakutakse nagu täiskaskot, siis ikkagi pakutakse veel lisaks varguse ja klaasikahju kindlustust ja isegi täiskasko on 35 eurot päev Fiat Panda sugusel autol..
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                          Sambazelt (või kelleltki teiselt) mõni soovitus 3-ks päevaks Berliinis novembri alguses? Reis oleks kaasaga kahekesi, technoklubid ei tõmba eriti.
                          Ilm on tõenäoliselt liiga jahe, et lihtlabane turist olla ja pargist paljaid inimesi otsida. Seega kõik muud tubasemad tegevused-kohad. Mõistagi võta üht ja viska teist muuseumi, kuid endal jäi hiljuti väisates silma (ja hetkel veel kaemata) Vivid ning The Berlin Dungeon.

                          Puudust pole ka huvitavatest baaridest/kohtadest (võid kiigata Kreuzbergist/Telliskivist... bars, beach bars), kuid arvestama peab, et toidu kvaliteet on kõikuv.

                          Ja kui elektritõukerattaga pole veel vuranud, siis tee seda. Maksab küll palju, kuid põhimõtteliselt saad isegi kaine peaga mööda autoteed kulgeda.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            35 eurot päev oli täiskasko 0 omavastutusega?

                            Otsin siin rendikaid ja kindlustuse pool vähe segaseks jäänud. Kuigi pakutakse nagu täiskaskot, siis ikkagi pakutakse veel lisaks varguse ja klaasikahju kindlustust ja isegi täiskasko on 35 eurot päev Fiat Panda sugusel autol..
                            Täiskasko jah. Ma omavastutuse osas ei julge pead anda aga minumeelest oli ka see 0. Eks ma natuke alguses põdesin ka aga kuna mingit ettemaksu ei olnud ja leping mis ta kohapeale kaasa võttis oli lihtne ja selge, siis mingit hirmu ei olnud. Meil oli ka see, et kuna lend jõudis öösel ja esimese öö olime kuskil suvalises hotellis siis eriti mugav oli asjaolu, et ta auto ise meie juurde tõi hommikul. Ei pidanud lennujaama tagasi sõitma. Saada email ja uuri kas ning mida nad hetkel pakuvad.

                            Nüüd on mul LHV kuldkrediitkaart mis katab ka kogu kindlustuse teema. Viimati Bergamost autot võttes maksis mul 2019.a. Audi A1 (3.0 bens, S-line) 15 euri päev. Kui oleks kindlustust ka Budgetist võtnud siis see oli vist äkki lisaks mingi 50 euri päev.

                            Kommentaar


                              Nädala pärast Islandi lääne- ja põhjaosasse minek ning sellest nädal hiljem Fääridele. Kellelgi midagi eriti ägedat veel soovitada nende osas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Nädala pärast Islandi lääne- ja põhjaosasse minek ning sellest nädal hiljem Fääridele. Kellelgi midagi eriti ägedat veel soovitada nende osas?
                                Golden Circle on täitsa mõnus - Thingvellir, Gulfoss, Geysir, Kerid kraater. Natuke teelt kõrvale sõites saab oluliselt odavamalt kui Blue Lagoonis ka kuumaveebasseinis lebotada.
                                Blue Lagoon on väga kalliks läinud, aga siiski elamus päris äge.
                                Loomulikult on ka Reykjavik täitsa kena koht.

                                Akureyri ümbruses on kõvasti vaatamist (Myvatn laguun, Godafoss, Dettifoss, Grjotagja koobas), aga meil jäi siiski käimata, sest see oleks kahepäevane tripp olnud. Sama lugu fjordidega, kus vaatamist nii palju, et ühe päevaga ei jõua eriti midagi teha.


                                Rahalises mõttes on Island rahakotile muidugi päris korralik pauk, sest kõik maksab ja päris palju.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X