320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    ok, minu viga ka et ei täpsustanud... CL-i puhul pigem see, et Ajax pole nii sex klubi kui Barca või ManU vms.. samas usutavasti kui Ajaxiga mäng oleks grupi viimane ja sellest sõltuks grupist edasipääs, siis oleks asi popim ka
    Eilne oli minu meelest äärmiselt-äärmiselt oluline.
    Võidu korral olnuks seis
    Bayern 10
    Ajax 7
    Benfica 6

    Praegu on
    Bayern 10
    Ajax 8
    Benfica 4

    Praegu on Benfica lootused edasi pääseda teoreetilised, võidu korral olnuks ikka realistlikum.
    Aga see selleks. Eks kindlasti olnuks Bayerni vastu huvi suurem (60 tuh vs 51 tuh eile), aga nähtavasti oli ikkagi pileteid üle ka gigandi vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Markko Vaata postitust
      Oota, kas Ryanair on peakohal olevad riiulid ka kitsamaks ehitanud? Või räägid boarding'u juures olevast raamist ikka?
      No tegelt selles mõttes vist pole vahet, et kui sul Priorityt pole siis niikuinii pannakse kohver lennuki kõhtu.

      Kommentaar


        Oskab keegi soovitada monda baari Londoni kesklinnas kuhu ka Eesti palgaga raatsiks minna ja 5-6 òlut teha ja midagi súúa?

        Kommentaar


          Algselt postitas baller Vaata postitust
          Oskab keegi soovitada monda baari Londoni kesklinnas kuhu ka Eesti palgaga raatsiks minna ja 5-6 òlut teha ja midagi súúa?
          Kus täpsemalt Londonis? Tegu ei ole päris Kapa Kohila suuruse asulaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Kus täpsemalt Londonis? Tegu ei ole päris Kapa Kohila suuruse asulaga.
            No võtame keskpunktiks bigbeni ja raadiuseks 3km

            Kommentaar


              Algselt postitas baller Vaata postitust
              No võtame keskpunktiks bigbeni ja raadiuseks 3km
              Pole mitte kõige odavam piirkond, aga soovitus on otsida pubisid mis kuulub mõnele pruulikojale. See tähendab, et nende standard igapäevaõlled on seal odavamad, kui muudes kohtades. Minul on pruulikoda märgitud sulgudes. Kõik on Big Beni vahetus läheduses.

              Buckingham Arms (Young’s)
              Windsor Castle (Sam Smith’s)
              Feathers (Nicholson’s)
              St. Stephen’s Tavern (Hall & Woodhouse)
              Sanctuary House Hotel (Fuller’s)

              Kommentaar


                Küsimus. Oletame, et olen kuskil Euroopa lennujaamas, koos lisapagasiga. Mul on piletid Tallinnasse olemas koos lisapagasiga. Aga plaanis on hoopis puhkust pikendada "käed taskus" ilma pagasita. Kas midagi halba juhtub kui checkin pagasi ära ja lasen selle Tallinnasse saata, aga ise lennukile ei lähe. Kunagi kui Tallinna jõuan, siis läheks lennujaama järgi sellele.

                Kommentaar


                  Üldiste reeglite järgi on nii, et pagas ei tõuse kunagi õhku ilma reisijata. See otsus võeti vastu siis kui mingid vennad lasid lennuki õhku pagasiga, aga ise chillisid mujal kuskil. Näiteks kui oled pagasi ära check-ininud, aga pole veel lennukile jõudnud, aga kõik teised juba lennukis ootavad, siis üldiselt üritatakse nina verest väljas sind lennujaamast üles leida, sest keegi ei viitsi su pagasit otsima hakata lennuki põhjast, et seda välja võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Küsimus. Oletame, et olen kuskil Euroopa lennujaamas, koos lisapagasiga. Mul on piletid Tallinnasse olemas koos lisapagasiga. Aga plaanis on hoopis puhkust pikendada "käed taskus" ilma pagasita. Kas midagi halba juhtub kui checkin pagasi ära ja lasen selle Tallinnasse saata, aga ise lennukile ei lähe. Kunagi kui Tallinna jõuan, siis läheks lennujaama järgi sellele.
                    Ilmselt jääb pagasilindile keerlema kuni uus lend sinna peale tuleb, siis korjatase kuskille kõrvale ära vist.

                    edit: Jah, muidugi, pagas ilma reisijata õhku ei tõuse jah, tuli meelde, kunagi sai Air Crash Investigationit vaadatud, seal räägiti ka seda asja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Ilmselt jääb pagasilindile keerlema kuni uus lend sinna peale tuleb, siis korjatase kuskille kõrvale ära vist.

                      edit: Jah, muidugi, pagas ilma reisijata õhku ei tõuse jah, tuli meelde, kunagi sai Air Crash Investigationit vaadatud, seal räägiti ka seda asja.
                      Oh, ma mõtlesin, et ma ainukene kes fännab seda. Kõik osad vist ära vaadanud ja oh seda põnevust seal. Sorri OF pärast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Üldiste reeglite järgi on nii, et pagas ei tõuse kunagi õhku ilma reisijata. See otsus võeti vastu siis kui mingid vennad lasid lennuki õhku pagasiga, aga ise chillisid mujal kuskil. Näiteks kui oled pagasi ära check-ininud, aga pole veel lennukile jõudnud, aga kõik teised juba lennukis ootavad, siis üldiselt üritatakse nina verest väljas sind lennujaamast üles leida, sest keegi ei viitsi su pagasit otsima hakata lennuki põhjast, et seda välja võtta.
                        Vahest kui pagasi ära toomine osutub liialt ajakulukaks siis võib lennuk ka minna ilma reisijata. Sest trahvid kui gate kinni hoiad rohkem kui lubatud on küllaltki suured, eriti suurtes ja tiheda liiklusega lennujaamades.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Kui hea mõte oleks minna Keenias jalkamängu vaatama?

                          Keegi muidu Keenias käinud? Et mingeid tippe ja nii.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kuuba tips anyone?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kui hea mõte oleks minna Keenias jalkamängu vaatama?

                              Keegi muidu Keenias käinud? Et mingeid tippe ja nii.
                              Mis perioodil lähed? Mul Keenia kontakt olemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kuuba tips anyone?
                                Lebo. Võta umbes 70 eurot sulli ja elad kui kuningas. Been ther, done that.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X