320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea kas lennufirmad teadlikult avavad mingeid imelikke liine, kuigi teavad, et lende suure toenaosusega ei toimu, et raha liikuma saaks ja nendele, kes oma rahasi tagasi ootavad ammustaega saaks ära maksta.
    Nāideteks wizzair avas 3 liini Ukrainasse ja samuti 3 Norra, lisaks nii Wizzair kui Ryanair 3 korda nadalas Viini, mis nuud ka enamik ära jaanud.

    Endale ostsin igaksjuhuks oktoobris Dublinisse 44 euri ja novembris Lvivi 20 euri

    Kommentaar


      Algselt postitas baller Vaata postitust
      Ei tea kas lennufirmad teadlikult avavad mingeid imelikke liine, kuigi teavad, et lende suure toenaosusega ei toimu, et raha liikuma saaks ja nendele, kes oma rahasi tagasi ootavad ammustaega saaks ära maksta.
      Nāideteks wizzair avas 3 liini Ukrainasse ja samuti 3 Norra, lisaks nii Wizzair kui Ryanair 3 korda nadalas Viini, mis nuud ka enamik ära jaanud.

      Endale ostsin igaksjuhuks oktoobris Dublinisse 44 euri ja novembris Lvivi 20 euri
      Iirimaa lend tuhistati täna hommikul, refundi jarjekorda.

      Kommentaar


        Algselt postitas baller Vaata postitust
        Ei tea kas lennufirmad teadlikult avavad mingeid imelikke liine, kuigi teavad, et lende suure toenaosusega ei toimu, et raha liikuma saaks ja nendele, kes oma rahasi tagasi ootavad ammustaega saaks ära maksta.
        Nāideteks wizzair avas 3 liini Ukrainasse ja samuti 3 Norra, lisaks nii Wizzair kui Ryanair 3 korda nadalas Viini, mis nuud ka enamik ära jaanud.

        Endale ostsin igaksjuhuks oktoobris Dublinisse 44 euri ja novembris Lvivi 20 euri
        Vastupidi, alles hiljuti olid paljud riigid "rohelised" Norra jaoks, viimase 7 päevaga on asi drastiliselt muutnud, ei osanud keei väga ennustada, et see asi nüüd paari päevaga juhtub.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          reisida praegu ei saa, aga riike kaardi pealt arvata saab küll


          ise sain 43/49, algus on raske kui tühi kaart ees

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            reisida praegu ei saa, aga riike kaardi pealt arvata saab küll


            ise sain 43/49, algus on raske kui tühi kaart ees
            https://www.sporcle.com/games/kfasti...thout-outlines
            21/49.
            Below average is really close to average.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              reisida praegu ei saa, aga riike kaardi pealt arvata saab küll


              ise sain 43/49, algus on raske kui tühi kaart ees
              https://www.sporcle.com/games/kfasti...thout-outlines
              mitu korda oli mingite väikeste riikide puhul tunne nagu oleks õiges kohas klikkinud, aga mäng pani "punase" ja paar korda klikkisin "hooletult" kiirustades kus oli õige aga just seal oli piiriala naabriga ja läks mööda
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                49

                Meil põhikoolis arvutiklassis internet oli välja võetud, niiet valida oli minesweeperi ja geora vahel (kui keegi mäletab veel seda, praegu interveerbist üles ei leidnud enam)...

                Kommentaar


                  Leia Euroopa kaardi pealt riik selle 2. suurima linna järgi. Mul endal sai aeg otsa kuskil 36 juures. Paar lihtsat eksimust ka sees. Mingi 5 linna oli mida ei olnud varem kuulnud (mikroriikidest).

                  Can you find the European countries on the map, given their largest non-capital city?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Leia Euroopa kaardi pealt riik selle 2. suurima linna järgi. Mul endal sai aeg otsa kuskil 36 juures. Paar lihtsat eksimust ka sees. Mingi 5 linna oli mida ei olnud varem kuulnud (mikroriikidest).

                    https://www.sporcle.com/games/kfasti...n-capital-city
                    Seal saab next vajutada.

                    Ise kõrbesin sellega, et Balkaniga hakkasin arvama ja 4 mööda. Kokku 41/45.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Leia Euroopa kaardi pealt riik selle 2. suurima linna järgi. Mul endal sai aeg otsa kuskil 36 juures. Paar lihtsat eksimust ka sees. Mingi 5 linna oli mida ei olnud varem kuulnud (mikroriikidest).

                      https://www.sporcle.com/games/kfasti...n-capital-city
                      39, kõige enam ajas kettasse see, et suutsin Tartu korral Venemaa peale kuidagi vajutada...

                      Kommentaar


                        Montenegro.

                        Olin Budva kuurortis.
                        Miinused:
                        - promenaad on veidi tüütu, toidud keskpärased ja üsna kallid, õlu tundus odav. Linnas veidi rannast kaugemale minnes leidis väga häid söögikohti.
                        - hotelli wifi õudne
                        - viimasel päeval saabusid rulli löödud kulmudega Poola poissmehed, kes oksendasid, röökisid ja laaberdasid. Üks paarike magas bussiparklas, veinipudel kõrval. Neil ilmselt oli lõbus, muidu tundus totaalselt persseminevat.

                        Plussid:
                        - inimesed pole väga pealetükkivad.
                        - bussiühendus teiste linnadega on väga hea.

                        Podgorica:
                        - ilge pommiauk. Sisuliselt nagu Tartu, aga suurem osa linna on kordategemata fassaadidega Lasnamäe

                        Loodus on väga ilus:
                        - mägitee Kotorisse käis ka sellest brittide autosaatest läbi. See oli lahe. Kanjonid on ka väga kenad.

                        - bussiga sai kuhugi Ulcinji kanti, seal asus ka Ada Bojana kaluriküla, kus oli söök väga hea, nett väga hea ja rahvast väga vähe.

                        Kokkuvõttes üsna meeldiv koht. Lollidelt turistidelt võeti raha mõnuga, aga oli ka miskit muud teha. Ses osas kõva upgreid Bulgaaria kuldsete liivadega. Nüüd saab jälle paketireisidest viis aastat pausi pidada.

                        Kommentaar


                          Panin Ada Bojana oma luure logiraamatusse kirja, kalurid teavad kuidas hästi süüa kogu planeedil.

                          Kommentaar


                            Läti tõmbas normiks ja enam AirBalticuga läbi Riia reisides PCR testi tegema ei pea (vastavalt siis sihtkoha riigi nõuetele loomulikult)

                            No trešdienas, 16. jūnija, tiek atcelts nebūtisku ceļojumu aizliegums, prasība veikt Covid-19 testu un doties pašizolācijā, ieceļojot Latvijā, ja persona var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pabeigtu vakcināciju vai


                            Loodetavasti kestab normaalne seis sügiseni - plaanis septembris üle hulga aja reisida Euroopas.

                            Kommentaar


                              Sõitsin ma onju Ukrainasse. Täna hakati mulle näitama siis Donetski piirkonda. Linn Avdijivka või kuidagi nii, kus oli neli aastat tagasi üsna vinged lahingud, sest siin lähedal on elutähtis infra ja Donetski lennujaam ka. Näidati tabamusi saanud paneelelamuid, kus hukkus paarkümmend inimest ja siis hakati kuhugi rinde poole viima ka. Selline võsavahe tee, muda ja kõik värgid. Korraga olime enda vapra Mitsubishiga mudas kinni.

                              Mis seal ikka, ronid autost välja ja kõnnid tagasi. Mõlemal pool teed hoiatussildid, et miinid ja muu pask maas. Jõuad mudasena sealt võsast välja, kohalikud promeneerivad. Lähed kuhugi söögikohta otsima, sest auto väljatõmbamiseks oodatakse sõjaväe mingit masinat. Söögikoht asub linna teises otsas, nii viis kilomeetrit eemal. Korraga saad aru, et sul pole raha ega ka dokumente kaasas, kuna need on autos.

                              No pole midagi. Küll korraldajad maksavad. Taksos hakkab juht kohe rääkima, et talle meeldis Vana Tallinnat juua ja kui ta kunagi sõjaväes oli, siis ta tundis lahedat eestlast nimega Riho Pavelits või muu säärane. Viskan nime kohe guuglisse ja leian mehe FB-konto. Näitan taksojuhile. Taksojuht peatab keset teed auto kinni ja hakkab prille otsima. Korraga hüüatab: "Täpselt tema ongi! Kas sa tunned teda?"

                              Ma: "Ei, aga sa leiad ta nii üles, et kirjutad guuglisse nime lihtsalt."

                              Tema: "Mul pole google't."

                              Ma: "No siis FB-sse."

                              Taksojuht: "Aa!"

                              Resto juures rääkis, kuidas ma olen ikka imeline inimene ja ta vana sõbra, keda pole 30 aastat näinud, üles leidsin. Lubas kohe koju minna ja FB-st üles otsida. Sõidu eest raha ei võtnudki.

                              Söögikoht oli legit shit. Kõik kohalikud olid end räigelt üles löönud. Borš maksis mingi euro. Õlle oleks saanud vist odavamaltki.

                              Samal ajal saadetakse auto juurest pilt, et selle kuradi mootor läks põlema. Ma ikka kirun, et hea, kui dokumendid tagasi saan, sest ilma nendeta peaks ilmselt välismini juba kirjutama hakkama.

                              Kuskil kell 23 tuleb sõnum, et auto saadi välja. Vahepeal leiti ka hostel, ehkki kõrvallauas olnud perekond (dressides naine, punase näoga mees ja teismeline tütar) teatasid, et hotelli siin linnas pole. Seejuures tarbisid nad perekondliku õhtusöögi raames ära liitri mahla ja poolese viina.

                              Restost viib hostelisse taksojuht, kes küsis sõidu eest natuke pealt 2 euro. Ürituse korraldaja kauples selle 1,5 peale. Nüüd olen kuskil kummalise koha kummalises hostelis.

                              Auto on omadega persses, et homme ei tea sedagi, et millal ja kas siit minema saab. Muus osas on Ukraina endiselt kõige huvitavamate reisihetkede varaait!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Sõitsin ma onju Ukrainasse. Täna hakati mulle näitama siis Donetski piirkonda. Linn Avdijivka või kuidagi nii, kus oli neli aastat tagasi üsna vinged lahingud, sest siin lähedal on elutähtis infra ja Donetski lennujaam ka. Näidati tabamusi saanud paneelelamuid, kus hukkus paarkümmend inimest ja siis hakati kuhugi rinde poole viima ka. Selline võsavahe tee, muda ja kõik värgid. Korraga olime enda vapra Mitsubishiga mudas kinni.

                                Mis seal ikka, ronid autost välja ja kõnnid tagasi. Mõlemal pool teed hoiatussildid, et miinid ja muu pask maas. Jõuad mudasena sealt võsast välja, kohalikud promeneerivad. Lähed kuhugi söögikohta otsima, sest auto väljatõmbamiseks oodatakse sõjaväe mingit masinat. Söögikoht asub linna teises otsas, nii viis kilomeetrit eemal. Korraga saad aru, et sul pole raha ega ka dokumente kaasas, kuna need on autos.

                                No pole midagi. Küll korraldajad maksavad. Taksos hakkab juht kohe rääkima, et talle meeldis Vana Tallinnat juua ja kui ta kunagi sõjaväes oli, siis ta tundis lahedat eestlast nimega Riho Pavelits või muu säärane. Viskan nime kohe guuglisse ja leian mehe FB-konto. Näitan taksojuhile. Taksojuht peatab keset teed auto kinni ja hakkab prille otsima. Korraga hüüatab: "Täpselt tema ongi! Kas sa tunned teda?"

                                Ma: "Ei, aga sa leiad ta nii üles, et kirjutad guuglisse nime lihtsalt."

                                Tema: "Mul pole google't."

                                Ma: "No siis FB-sse."

                                Taksojuht: "Aa!"

                                Resto juures rääkis, kuidas ma olen ikka imeline inimene ja ta vana sõbra, keda pole 30 aastat näinud, üles leidsin. Lubas kohe koju minna ja FB-st üles otsida. Sõidu eest raha ei võtnudki.

                                Söögikoht oli legit shit. Kõik kohalikud olid end räigelt üles löönud. Borš maksis mingi euro. Õlle oleks saanud vist odavamaltki.

                                Samal ajal saadetakse auto juurest pilt, et selle kuradi mootor läks põlema. Ma ikka kirun, et hea, kui dokumendid tagasi saan, sest ilma nendeta peaks ilmselt välismini juba kirjutama hakkama.

                                Kuskil kell 23 tuleb sõnum, et auto saadi välja. Vahepeal leiti ka hostel, ehkki kõrvallauas olnud perekond (dressides naine, punase näoga mees ja teismeline tütar) teatasid, et hotelli siin linnas pole. Seejuures tarbisid nad perekondliku õhtusöögi raames ära liitri mahla ja poolese viina.

                                Restost viib hostelisse taksojuht, kes küsis sõidu eest natuke pealt 2 euro. Ürituse korraldaja kauples selle 1,5 peale. Nüüd olen kuskil kummalise koha kummalises hostelis.

                                Auto on omadega persses, et homme ei tea sedagi, et millal ja kas siit minema saab. Muus osas on Ukraina endiselt kõige huvitavamate reisihetkede varaait!
                                Põnev lugu küll aga kõige olulisema asja jätad ikka mainimata, et kas tisse ka nägid või mitte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X