320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Oot, päriselt kui Turkish airlines muudab lennuaega mingi 20 min, siis peab kinnitamiseks alati helistama?
    Nemad helistavad?

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Nemad helistavad?
      No ma saan aru, et pead ise helistama ja ütlema, et kõik on ok. Siiamaani olen näinud lennufirmadel "confirm" nuppu meili lõpus.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Mingi film oli Caeni kohta. Losse ma ei mäleta, aga üks langevarjur rippus kellatorni otsas ja vist jäi ellu isegi. Aga kui seal losse on, siis nad võiks suht lihtsalt leitavad olla.

        https://www.imdb.com/title/tt0056197/
        Seal peaks D-Day memorial olema kaa. Sõda oli tollele linnale vist üpris katastroofiline.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          No ma saan aru, et pead ise helistama ja ütlema, et kõik on ok. Siiamaani olen näinud lennufirmadel "confirm" nuppu meili lõpus.
          äokei. Samas neil ju mingi esindus Tallinna Lennujaamas.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Seal peaks D-Day memorial olema kaa. Sõda oli tollele linnale vist üpris katastroofiline.
            Jep, ja Dresdenile visati ka paar pommi omal ajal

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Moldovasse minek. Kas seal peale Chisinau on ka mingeid vingeid kohti, kuhu sõita ja ringi kolada?
              Millal minek?Igal juhul ootan kokkuvõtet.Plaan samuti minna,võimalik et juba nüüd oktoobris.Kas Transnistria on ka plaanis?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                Millal minek?Igal juhul ootan kokkuvõtet.Plaan samuti minna,võimalik et juba nüüd oktoobris.Kas Transnistria on ka plaanis?
                Just olen. Transnistria sai eile käidud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Just olen. Transnistria sai eile käidud.
                  Kui aega ja viitsimist,ootaks tähelepanekuid ja soovitusi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                    Kui aega ja viitsimist,ootaks tähelepanekuid ja soovitusi.
                    Kui ilm on soe, siis on suurepärane koht. Päike paistab, seelikud on lühikesed, naised väga kenad ja sõbralikud, kuigi engrishit väga ei oska. Baaris on õlu mingi 1,50, söögid ka megaodavad. Taksoäppidest töötab Yandex, samuti odav. Saab käia veinituuridel, kus üsna odavalt end soojaks tõmmata.
                    Kui vihma sajab, siis on ligane ja kole. Seelikud asenduvad mantlitega ja vene keeles saab ainult hakkama. Muuseumitesse pole jõudnud, kaardimakse olemasolu on 50-60.
                    Transnistria on enda kummalises lummas lahe. Näeb Lenini kujusid ja linna, kus on enamus inimesi vanad. Söögid on kõikjal üsna okeid, seljankasid väldi, kuna need sisaldavad liha asemel erinevaid vorste. Transis on ka mobiililevi täiesti pekkis ja sinnaminekul varu pigem kaasa dollareid, sest Moldova raha nad ei tunnista, Eurod neile väga ei meeldi ja kaardimakseid pole pea kuskil. Transis saab ühe päevaga hakkama, ega seal suurt midagi vaadata rohkem pole. Lihtsalt omapärane kogemus. Mul oli sinnaminnes korraldatud tuur, seega hindu ei tea, aga ei tohiks väga kallis olla. Sõidab sinna 1,5 tundi. Piiri ID-kaardiga ei ületa, peab olema pass. Otse Dnestri ääres saab vanas Bendery linnuses võtta viietärnise sviidi 100 euro eest. Ehk tõeline säästureis kohaliku elu puhul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui ilm on soe, siis on suurepärane koht. Päike paistab, seelikud on lühikesed, naised väga kenad ja sõbralikud, kuigi engrishit väga ei oska. Baaris on õlu mingi 1,50, söögid ka megaodavad. Taksoäppidest töötab Yandex, samuti odav. Saab käia veinituuridel, kus üsna odavalt end soojaks tõmmata.
                      Kui vihma sajab, siis on ligane ja kole. Seelikud asenduvad mantlitega ja vene keeles saab ainult hakkama. Muuseumitesse pole jõudnud, kaardimakse olemasolu on 50-60.
                      Transnistria on enda kummalises lummas lahe. Näeb Lenini kujusid ja linna, kus on enamus inimesi vanad. Söögid on kõikjal üsna okeid, seljankasid väldi, kuna need sisaldavad liha asemel erinevaid vorste. Transis on ka mobiililevi täiesti pekkis ja sinnaminekul varu pigem kaasa dollareid, sest Moldova raha nad ei tunnista, Eurod neile väga ei meeldi ja kaardimakseid pole pea kuskil. Transis saab ühe päevaga hakkama, ega seal suurt midagi vaadata rohkem pole. Lihtsalt omapärane kogemus. Mul oli sinnaminnes korraldatud tuur, seega hindu ei tea, aga ei tohiks väga kallis olla. Sõidab sinna 1,5 tundi. Piiri ID-kaardiga ei ületa, peab olema pass. Otse Dnestri ääres saab vanas Bendery linnuses võtta viietärnise sviidi 100 euro eest. Ehk tõeline säästureis kohaliku elu puhul.
                      Tänud!Saan aru,et läksid Chisinaust ekskursiooniga ja selletõttu oli "piiril" küsimusi vähem?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                        Tänud!Saan aru,et läksid Chisinaust ekskursiooniga ja selletõttu oli "piiril" küsimusi vähem?
                        No nagu ütles üks kohalik "me pole Põhja-Korea". Ehk tglt saab sinna üsna lihtsalt. Pass peab kaasas olema ja sularaha.

                        Kommentaar


                          Sa ei usu kui ma ütlen - see on lõuna-meie riik. Jumaldan sinna lennata abil soodsad lennupiletid - mulle lihtsalt meeldib sealt lennuki ja vaadata maastik on meie kodumaa. See on nii ilus, mu hing laulab!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Keskustella Vaata postitust
                            Sa ei usu kui ma ütlen - see on lõuna-meie riik. Jumaldan sinna lennata abil soodsad lennupiletid - mulle lihtsalt meeldib sealt lennuki ja vaadata maastik on meie kodumaa. See on nii ilus, mu hing laulab!
                            Ära keeruta, vasta konkreetselt kas Andy Carroll oli siis flop või mitte.

                            Kommentaar


                              Meediast ma ei saa aru, kas Barca lennujaamas oli ainult esmaspäeval protest või on praegu iga päev seal mingid häired?

                              Kommentaar


                                Kes tahab Kopenhaagenis soovitusi, küsige.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X