320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Menüüs või klientidena?
    Klientidena.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Mul on see Eestiski õnnestunud. Jep, käin ikka vahel selles kohas söömas. Ilmselt paljud teist ka.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Olen näinud ka Eestis. Samas Birmas kunagi jooksid rotid kõikjal ringi. Tulid lambist laua manugi.

        Kommentaar


          Kunagi Berliinis, oma rahvusvaheliste kolleegidega peale konverentsi rihma lõdvaks lastes, nägin ühes pubis rotti aga keegi ei uskunud mind alguses ja arvasid et teen lihtsalt nalja.
          Arvestades kui joobes me kõik olime, siis ei saanud ka seda pahaks panna. Saarlasele omane jonn sai minust lõpuks siiski võitu ja peale mõningasi ponnistusi õnnestus elukas kinni püüda.
          Võidukalt marssisin koos uue kaaslasega lätlasest baarmeni juurde ning palusin loomake õue viia.
          Terve õhtu ei pidanud enam oma jookide eest ise maksma.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ühtlasi ma näen vist päris venelane välja.
            Mina kaa...
            Kuigi ma sibulakotti ei oma ega kanna. Nii mõneski Aasia riigis käinud ja väga tihti peetakse mind venelaseks.

            Vene turiste on igal pool Aasias palju, eriti Tais.
            Kui tahad vähem venelasi, siis Aasias soovitan Kambodžat.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kuidas on teha trippi, kus sa lähed suvaliselt bussijaama ja istud esimese bussi peale, mis ette tuleb? Esimese peatuskohana jõudsin Rakverre. Bussijaam oli täis noori ja veidi vanemaid parmustunud djüüde, kes mind eriti pikalt jälgisid. Ilmselt võõras nägu. Esimese söögikohana jäi ette koketeeriva nimega 12 kuud, mis pakkus slaavi kööki. Sisekujundus oli eriti-eriti kitš, aga söögid olid üsna okeikad. Valgevene stiilis pada koosnes sealihast, kartulitest ja paprikast. Baaridaam Svetlana oli nii tore, et hoiatas kuuma poti eest. Rakvere Pikk tänav on üks omapäraselt ilusamaid tänavaid, kuhu ma sattunud olen. Linnus, Tarvas ja selle lähedal asunud must jässakas hobune ka.

              Kuna miskit rohkemat Rakvere kohta välja ei suutnud peilida, siis hakkasin edasi vaatama. Kuna umbes õigel ajal oleks jõudnud Narva rongile, siis sai vaksalisse kõnnitud. Enne seda jätsid ainsate meeldejäävate kohtadena meelde ilget träna paisanud puumaja ja kolm parmu keset lillelist parki.

              Esimese hooga oli mõte, et äkki minna rongiga Püssile, aga kuna ükski veebiväljund ei andnud sobivat majutuskohta ja Kiviõlis olin korra erilises peldikus ööbinud, siis sai sõidetud Narva. Ingeri hotellis maksis kahene tuba 35 eurot ja see oli senise Eesti siseturisti kogemuse põhjal kõige suurem hotellituba, kus ma kunagi viibinud (seda siis Eestis).

              Narva on tekkinud paari aastaga suurepärane söögikoht Muna, mille võikala soovitan väga soojalt. Muidu oli Narva aus, Ro Ro baar on endiselt tore, leiab karjuvaid dressinimesi, leiab ilma kaaneta kanalisatsioonikaeve, mille põhjas on väga ammusest ajast visatud gini-purke. Ju pole keegi sisse kukkunud väga, siis pole ka kinni kaetud.

              Täna hommikul sain esimese kogemuse üleriikliku tasuta ühistranspordiga, kui sõitsin Puškini 22 peatusest Narva-Jõesuusse. Linn on endiselt sama armas, enda ülisuure hüljatud maja ja puitpitsiga majadega. Muus osas üllatas koht sellega, et alla 50 euro ööbimist oli võimatu leida. Küll muutis Narva-Jõesuu minu silmis enda mainet, et muidu ilusas kohas oli varem alati väga-väga sitt söök kõikjal, kuid nüüd on tekkinud sinna söögikoht Franzia, mis reklaamis end tõelise Eesti köögiga. Metal-särki kandnud ettekandja ja (vist) omanik tundus olevat kerges pohmakas, kuid söök oli seal mega. Tellisin elus esmakordselt silmusid ja sain enne seda vikipeediat lugedes teada, et silmud polegi kalad, vaid mingid algelisemad vormid. Silmudega rosolje oli samas väga-väga hea. Kaaslase kalasupp olla samamoodi hea olnud. Kraanist sai 4 euro eest ipat mingilt Eesti käsitööfirmalt, aga ma kahjuks ei mäleta hetkel selle nime.

              Tagasi sai N-Jõesuust jälle tasuta bussiga, kus esialgu olid ilmselt Sillamäelt tulnud lärmavad noored, aga Riigimetsa hiiglasliku kalmistu juurest vajus bussi sama palju pensionäre, kui omal ajal käis Savisaare üritustel. Selgus, et on nelipüha ja õigeusklikele on see tähtis üritus. Surnuaia ees seisnud lillekoormat pole ma kunagi ühegi teise kalmistu ees näinud. Buss sõitis läbi ka Narva lähistel asuvast endisest sovhoosikeskusest Oldinast. Viivikonna kõrval üks õõvastavamaid asukohti.

              Pärast rongisõitu olen Tallinnas tagasi. Järgmisel nädalal teen teise tripi samal moel - suvakohta suvalises suunas ja suvalistesse linnadesse. Seekord pole ma autoga, mistõttu jäävad kõige mõjuvamad kohad Eestist nägemata, aga selle kuradi Lihula (ainus linn Eestis, kus ma käinud pole) võiks kuidagi läbi käia.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kuidas on teha trippi, kus sa lähed suvaliselt bussijaama ja istud esimese bussi peale, mis ette tuleb? Esimese peatuskohana jõudsin Rakverre. Bussijaam oli täis noori ja veidi vanemaid parmustunud djüüde, kes mind eriti pikalt jälgisid. Ilmselt võõras nägu. Esimese söögikohana jäi ette koketeeriva nimega 12 kuud, mis pakkus slaavi kööki. Sisekujundus oli eriti-eriti kitš, aga söögid olid üsna okeikad. Valgevene stiilis pada koosnes sealihast, kartulitest ja paprikast. Baaridaam Svetlana oli nii tore, et hoiatas kuuma poti eest. Rakvere Pikk tänav on üks omapäraselt ilusamaid tänavaid, kuhu ma sattunud olen. Linnus, Tarvas ja selle lähedal asunud must jässakas hobune ka.

                Kuna miskit rohkemat Rakvere kohta välja ei suutnud peilida, siis hakkasin edasi vaatama. Kuna umbes õigel ajal oleks jõudnud Narva rongile, siis sai vaksalisse kõnnitud. Enne seda jätsid ainsate meeldejäävate kohtadena meelde ilget träna paisanud puumaja ja kolm parmu keset lillelist parki.

                Esimese hooga oli mõte, et äkki minna rongiga Püssile, aga kuna ükski veebiväljund ei andnud sobivat majutuskohta ja Kiviõlis olin korra erilises peldikus ööbinud, siis sai sõidetud Narva. Ingeri hotellis maksis kahene tuba 35 eurot ja see oli senise Eesti siseturisti kogemuse põhjal kõige suurem hotellituba, kus ma kunagi viibinud (seda siis Eestis).

                Narva on tekkinud paari aastaga suurepärane söögikoht Muna, mille võikala soovitan väga soojalt. Muidu oli Narva aus, Ro Ro baar on endiselt tore, leiab karjuvaid dressinimesi, leiab ilma kaaneta kanalisatsioonikaeve, mille põhjas on väga ammusest ajast visatud gini-purke. Ju pole keegi sisse kukkunud väga, siis pole ka kinni kaetud.

                Täna hommikul sain esimese kogemuse üleriikliku tasuta ühistranspordiga, kui sõitsin Puškini 22 peatusest Narva-Jõesuusse. Linn on endiselt sama armas, enda ülisuure hüljatud maja ja puitpitsiga majadega. Muus osas üllatas koht sellega, et alla 50 euro ööbimist oli võimatu leida. Küll muutis Narva-Jõesuu minu silmis enda mainet, et muidu ilusas kohas oli varem alati väga-väga sitt söök kõikjal, kuid nüüd on tekkinud sinna söögikoht Franzia, mis reklaamis end tõelise Eesti köögiga. Metal-särki kandnud ettekandja ja (vist) omanik tundus olevat kerges pohmakas, kuid söök oli seal mega. Tellisin elus esmakordselt silmusid ja sain enne seda vikipeediat lugedes teada, et silmud polegi kalad, vaid mingid algelisemad vormid. Silmudega rosolje oli samas väga-väga hea. Kaaslase kalasupp olla samamoodi hea olnud. Kraanist sai 4 euro eest ipat mingilt Eesti käsitööfirmalt, aga ma kahjuks ei mäleta hetkel selle nime.

                Tagasi sai N-Jõesuust jälle tasuta bussiga, kus esialgu olid ilmselt Sillamäelt tulnud lärmavad noored, aga Riigimetsa hiiglasliku kalmistu juurest vajus bussi sama palju pensionäre, kui omal ajal käis Savisaare üritustel. Selgus, et on nelipüha ja õigeusklikele on see tähtis üritus. Surnuaia ees seisnud lillekoormat pole ma kunagi ühegi teise kalmistu ees näinud. Buss sõitis läbi ka Narva lähistel asuvast endisest sovhoosikeskusest Oldinast. Viivikonna kõrval üks õõvastavamaid asukohti.

                Pärast rongisõitu olen Tallinnas tagasi. Järgmisel nädalal teen teise tripi samal moel - suvakohta suvalises suunas ja suvalistesse linnadesse. Seekord pole ma autoga, mistõttu jäävad kõige mõjuvamad kohad Eestist nägemata, aga selle kuradi Lihula (ainus linn Eestis, kus ma käinud pole) võiks kuidagi läbi käia.
                Täitsa kvaliteet ja polnudki neljanda lause juures tellimuse küsimise kohta.
                Endal tekkis eelmine aasta Ida-Viru vibe. Jõesuu on täitsa ilus koht. Seekord peab nkn baltikumiga leppima. Seega ehk keegi soovitaks miskit?
                Ida Lätist miskit toredat avastamiseks näiteks

                Kommentaar


                  Narva-Jõesuu koha omanik kirjutas, et ta eile polnud pohmakas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Narva-Jõesuu koha omanik kirjutas, et ta eile polnud pohmakas.
                    Luges su postitust siin?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Olar Vaata postitust
                      Seekord peab nkn baltikumiga leppima. Seega ehk keegi soovitaks miskit?
                      Ida Lätist miskit toredat avastamiseks näiteks
                      Aluksne ja Smiltene on täitsa kenad kohad.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kuidas on teha trippi, kus sa lähed suvaliselt bussijaama ja istud esimese bussi peale, mis ette tuleb? Esimese peatuskohana jõudsin Rakverre./-/Esimese hooga oli mõte, et äkki minna rongiga Püssile, aga kuna ükski veebiväljund ei andnud sobivat majutuskohta ja Kiviõlis olin korra erilises peldikus ööbinud, siis sai sõidetud Narva.
                        Eks vist sellepärast siseturismi harrastajad ka peam. autoga kulgevad, et niikaua on kõik veel hästi, kui esimene suvaline buss viib maakonnakeskusesse ja sealt edasi järgmisse maakonnapealinna. Aga kui juhtud sattuma näit. Ikla piiripunkti, siis lähim kämping vms majutus jääb mitme km kaugusele ja järgmine buss Pärnu poole läheb alles varahommikul
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Parkimine Milaanos ja Riminis suve paiku. Kui kerge on kohti leida, kui kallis see on ja kas kusagilt saaks mingitninfii inglise keeles lugeda?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Parkimine Milaanos ja Riminis suve paiku. Kui kerge on kohti leida, kui kallis see on ja kas kusagilt saaks mingitninfii inglise keeles lugeda?
                            whaddabout koroonaviirus?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              whaddabout koroonaviirus?
                              See tundub hetkel väiksem probleem, kui info leidmine parkimise kohta.

                              Igal juhul, kui kellelgi on kogemusi, siis jagage.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar



                                Midagi sellist otsid? Kõige kindlam oleks muidugi mõne kohaliku käest kohapeal küsida, et info vastaks pärast covidisegadust toimunud võimalikele muutustele. Isiklik kogemus on (Põhja-Itaaliaga), et alati tasub kohapeal küsida üle kui oled isegi varem käinud, muudavad oma regulatsioone päris tihti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X