Lehekülg 79, kokku 79 EsimeneEsimene ... 29697576777879
Näidatakse tulemusi 1 561 kuni 1 578, kokku 1578

Teema: Reisimine

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Parkimine Milaanos ja Riminis suve paiku. Kui kerge on kohti leida, kui kallis see on ja kas kusagilt saaks mingitninfii inglise keeles lugeda?
    Ma parkisin eelmine august Milanos täiesti tasuta siin:

Parcheggio
    Via Vittore Buzzi, 20141 Milano MI, Italy
    https://goo.gl/maps/et72cjbaWa7DdL6KA

Kesklinna katedraali jms vaatamisväärsuste juurde oli ~30 minutit jalutamist. Oleksin veidi rohkem ette valmistunud, oleks ilmselt võtnud äpiga teeäärsetest punktidest mõne rendiratta. Parkla ise oli mingi kaubanduskeskuse lähistel elumajade juures ja ruumi oli kõvasti. Sattusin sinna vist nädalavahetusel, igatahes kesklinna tänavad olid kohalikest tühjad ja ringi kondasid vaid turistid.
    20 LEGEND

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Keegi oskab decent hotelli Riias soovitada, millel oleks oma parkla, et ma ei peaks selle küsimusega eraldi jebima?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Keegi oskab decent hotelli Riias soovitada, millel oleks oma parkla, et ma ei peaks selle küsimusega eraldi jebima?
    Hestia Jugend asub kesklinnas, vanalinnast läbi pargi 10 min jalutada. Paar nädalat tagasi ööbisin seal. Nad pakuvad ise ka parkimist, aga 50 meetri kaugusel on väga soodne Europark, kus pole eriti jebida vaja (automaadist võtad pileti). Kõrval muid hotelle ka. Selles piirkonnas on õhtuti ja pühapäeval ka tänaval parkimine tasuta, aga võib olla probleeme koha leidmisega. Vanalinnas on parkimine keeruline.

https://www.rigassatiksme.lv/en/serv...king-services/

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma olin just nädalavahetusel Wellton Riga Spas. Aga muidu soovitan pigem airbnbd kasutada.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Airbnb ruulib!
    Üldjuhul leiad ööbimise odavamalt, kui hotellist ja ise palju Euroopas ringi trippinuna pole veel parkimisega hätta jäänud selle kaudu.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ma jällegi olen viimasel ajal Booking.com-ist leidnud paremaid pakkumisi kui Airbnb-st.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    Ma jällegi olen viimasel ajal Booking.com-ist leidnud paremaid pakkumisi kui Airbnb-st.
    Sama siin. Lisaks jääb ära kogu sebimine "millal jõuate, sealt saate võtme, millal lahkute, kuhu võti jätta" jnejne. Lähed tuled millal tahad.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kõige mõistlikum on hotell booking.comist välja otsida ja siis hotelli kodulehelt otse bronnida, 9l juhul 10st on veel odavam.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Sama siin. Lisaks jääb ära kogu sebimine "millal jõuate, sealt saate võtme, millal lahkute, kuhu võti jätta" jnejne. Lähed tuled millal tahad.
    Mulle üldiselt meeldib ikka AirBnb rohkem, kuna on huvitavam, personaalsem ja kohalikku elu rohkem näitav. Hotellid on kõikjal samasugused ja iseloomutud. Umbes seekord ka, pidime minema "spaasse", mistõttu sai ka spaahotelli tuba võetud, aga spaasse lõpuks ei jõudnudki. Samas oli kaks ööd Riia vanalinna spaas odavam, kui näiteks Rakvere spaa üheks ööks pakkus. Ehk ma ei saa siiralt aru, et mida v*ttu Eesti hotellimaastikul toimub.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Nädal tagasi Leedust tulles otsisime samuti sellist peatuspaika ja leidsime end sealt: https://hotelbellevue.lv/ Parkla kohe sealsamas ja saab vabalt otse sinna sõita.
    Täitsa okei koht. Kuigi, ei asu vanalinnas, et pigem arvesta 15-minutilise jalutuskäiguga kui sinnapoole asja on.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

https://www.rixwell.com/en/hotels/rixwell-elefant-hotel Siin on parkimine ok. Toad ka üsna suured. Kuna asub üle jõe, siis ka mõnevõrra odavam.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Europa Royale Riga langeb ka siia kategooriasse
    308

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Norra rohelises järgmine nädal. Pole kunagi käind ja tekkis mõte et käiks korra 3-6 sept ära.
    Oslo ligidal looduses miskit ilusat/huvitavat ja ehk ka mingeid põnevaid linnasid? Minu jaoks on ligidal ka 3-5h sõitu autoga.
    Plaanis rendikas ja ööbimise vaataks kohapeal jooksvalt.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
    Norra rohelises järgmine nädal. Pole kunagi käind ja tekkis mõte et käiks korra 3-6 sept ära.
    Oslo ligidal looduses miskit ilusat/huvitavat ja ehk ka mingeid põnevaid linnasid? Minu jaoks on ligidal ka 3-5h sõitu autoga.
    Plaanis rendikas ja ööbimise vaataks kohapeal jooksvalt.
    Pinguta 5h ära ja saad Latefosseni ja Langfosseni minna. Mitte kaugel on ka Trolltunga. Üldiselt Oslo ligidal seda päris õiget Norrat ei näe.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Ei tea kas lennufirmad teadlikult avavad mingeid imelikke liine, kuigi teavad, et lende suure toenaosusega ei toimu, et raha liikuma saaks ja nendele, kes oma rahasi tagasi ootavad ammustaega saaks ära maksta.
    Nàideteks wizzair avas 3 liini Ukrainasse ja samuti 3 Norra, lisaks nii Wizzair kui Ryanair 3 korda nadalas Viini, mis nuud ka enamik ära jaanud.

Endale ostsin igaksjuhuks oktoobris Dublinisse 44 euri ja novembris Lvivi 20 euri

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    Ei tea kas lennufirmad teadlikult avavad mingeid imelikke liine, kuigi teavad, et lende suure toenaosusega ei toimu, et raha liikuma saaks ja nendele, kes oma rahasi tagasi ootavad ammustaega saaks ära maksta.
    Nàideteks wizzair avas 3 liini Ukrainasse ja samuti 3 Norra, lisaks nii Wizzair kui Ryanair 3 korda nadalas Viini, mis nuud ka enamik ära jaanud.

Endale ostsin igaksjuhuks oktoobris Dublinisse 44 euri ja novembris Lvivi 20 euri
    Iirimaa lend tuhistati täna hommikul, refundi jarjekorda.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust

Vastupidi, alles hiljuti olid paljud riigid "rohelised" Norra jaoks, viimase 7 päevaga on asi drastiliselt muutnud, ei osanud keei väga ennustada, et see asi nüüd paari päevaga juhtub.
    Je suis Nasfal

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud