320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raha jäi autosse ju
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Põnev lugu küll aga kõige olulisema asja jätad ikka mainimata, et kas tisse ka nägid või mitte?
      Originaalpostituses mainisin, aga siis võtsin maha. Kuskil Tartus jahitakse ju juba meest, kes pildistas naise tagumikku. Tisside vaatamisega on kaputt.

      Kommentaar


        Kas mul on kahe silma vahele jäänud või sa polegi maininud, mida sa Ukrainas teed?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kas mul on kahe silma vahele jäänud või sa polegi maininud, mida sa Ukrainas teed?
          Reisin.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Originaalpostituses mainisin, aga siis võtsin maha. Kuskil Tartus jahitakse ju juba meest, kes pildistas naise tagumikku. Tisside vaatamisega on kaputt.
            Saatsin mitmele Tartu sõbrale kohe selle, et nad hoiaks low-profile veidi aega

            Kommentaar


              oot, tartus... kus-mis... keda, mingi perekooli foorumi teema, mille olen maha maganud või

              mul ka palju sõpru, kellele meeldib pepusid pildistada ja siis teab hoiatada, eksole!

              Kommentaar


                Päriselt see on okei, et teete lambi persetest pilte tänaval?

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Päriselt see on okei, et teete lambi persetest pilte tänaval?
                  Naised teevad sandaalidest ja sokkidest ka!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Päriselt see on okei, et teete lambi persetest pilte tänaval?
                    no mõni käib linde pildistamas, mõni liblikaid. mõned teevad loodusfotosid laiemalt ja mõned huvilised pildistavad huvitavaid autonumbreid. mis ses pepu pildistamises siis nii imelikku ära ole...

                    * ma rohkem keel põses enne kirjutasin muidu ja tahtsin teada, kus action käib
                    * kui ikka mingi väga hea pifu pildile satub, siis olen sõpradele alati tänulik olnud
                    * 3. edit: aa ja unustasin - õhtuleht teeb ka ! ! !

                    Kommentaar


                      Ateenas kohatud napakate esikolmik.

                      3) Mingi vene härra - härra on ilmselt siinkohal liialdus - kes sattus väga pöördesse, et keegi teda restoranis vene keeles teenindada ei oska. Ma ei tea, kust, aga suure kisa peale talle kuskilt vene keelt rääkiv teenindaja leiti.
                      2) Briti turist, kes astus Akropolise all ligi ja küsis: "Where is the lift to go up there?" Tüüp oli väga šokis kui ta aru sai, et vaatamata 20€ maksmisele peab jala mäest üles ronima.
                      1) Mingi 5-aastane araablasest tüdruk, kes vaatas Ateena lennujaamas iPadist eriti räigelt antisemiitlikke videosid. Stiilis Hitleri pilt ja "jump if you hate jews"; kaadrivahetus CSile ja "buys bonnyhop" vms. Ema istus burkas kõrval.

                      Eriauhind sellele tüübile, kes lennujaama ees pingil telefonis sõbrale rääkis kui palju nikku ta reisil sai. Eesti keeles. Ta vist ei saanudki aru, et paari meetri kaugusel eestlane istus...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                        Eriauhind sellele tüübile, kes lennujaama ees pingil telefonis sõbrale rääkis kui palju nikku ta reisil sai. Eesti keeles. Ta vist ei saanudki aru, et paari meetri kaugusel eestlane istus...
                        Kaala on Ateena puhkusel?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          no aga palju sai siis ...
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            no aga palju sai siis ...
                            No kui ta istus, siis vähe sai.

                            Kommentaar


                              Ma naersin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Ma naersin.
                                Ma ka.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X