320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    tagasitulles saan veeta ilusti ühe päeva ka Istanbulis
    "Mulle ei meeldi riskida, mulle meeldib elada." – Fred Jüssi.

    Kommentaar


      Nii on! Ega siin Euroopas pole enam kuskil turvaline, Istanbul muidugi turvalisuse kohapealt just hea valik ei ole aga tänapäeval võib igalpool kuuli saada või pommirahe alla jääda ja sellepärast elamata ei saa jätta

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Lõuna-Itaaliasse minek 6-ks päevaks, täpsemalt Napolisse. Mida soovitate ja kuhu minna? Endal hetkel plaanis Rooma, Vesuuvi, Pompei, Amalfi rannik ja Ischia saar. Kuidas autorendi ja liiklusega on - saab hakkama ilusti sõitmisega? Olen kuulnud et Napoli kandis liiklus täielik katastroof.. Minek on sept lõpus - kuidas ilm võib olla? Rannas kannatab olla?
        Kui sa Napolisse minnes San Paolole mängu kaema ei lähe, ei ole sa Napolis käinud.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Paraku minu seal oleku ajal ei toimu ühtegi kodumängu ja Roomas ei toimu samuti.. Lendan sinna nädalavahetusel ja lendan minema ka järgmisel nädalavahetusel, seega ajad ei klapi kohe üldse kahjuks.

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Lõuna-Itaaliasse minek 6-ks päevaks, täpsemalt Napolisse. Mida soovitate ja kuhu minna? Endal hetkel plaanis Rooma, Vesuuvi, Pompei, Amalfi rannik ja Ischia saar. Kuidas autorendi ja liiklusega on - saab hakkama ilusti sõitmisega? Olen kuulnud et Napoli kandis liiklus täielik katastroof.. Minek on sept lõpus - kuidas ilm võib olla? Rannas kannatab olla?
            25-26 september on Lazio - Empoli; Napoli - Torino
            1-2 oktoober: Roma - Inter

            Aga sul vist kindlad päevad juba paigas.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Kui on tõsisem huvi jalgpall siiski kavasse mahutada ei oleks tegelikult halb mõte ka Serie B mängu attendida.
              Avellino, Salernitana ja Latina peaksid piirkonda jääma, elamus ehedast kohalikust jalgpallikultuurist võib olla elavamgi, kui San Siro müüride vahel.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Sõidan homme nädalaks Ateenasse. Mingit plaani pole. Kas on Kreekas mingeid kohti, kuhu niisama ka sõita maksaks? Mida üldse seal teha (peale ajalooliste katkiste majade vaatamise)?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Sõidan homme nädalaks Ateenasse. Mingit plaani pole. Kas on Kreekas mingeid kohti, kuhu niisama ka sõita maksaks? Mida üldse seal teha (peale ajalooliste katkiste majade vaatamise)?
                  Ateenas võib proovida 2004nda aasta olümpiast järele jäänud hoonete ümber ringi luusida, nii mõnedki on aja käest pussitada saanud.

                  Kommentaar


                    Noored inimesed(?). Millepärast te mingeid kive ja puid vaatate?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Sest see on äärmiselt põnev
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Noored inimesed(?). Millepärast te mingeid kive ja puid vaatate?
                        Mis sa alternatiivina välja pakud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Mis sa alternatiivina välja pakud?
                          Punaste laternate tänavad, svingerite klubid, tinder sisse lükata, ööklubid, narko. Aga ma mõtlesin, et võtan seekord rahulikult.

                          Kommentaar


                            Ma pakun, et tunduvalt olulisem on inimestega suhelda - inimene on pidevas kohanemises, kivi oli-on-ja-jääb-ka-pildi-ja-mitte-pildi-pääl. Kive, taimi ja taevast on aega vanana vaadata.
                            Mõnel on suhtlemiseks tarvis Mõnu soovitatut, teine aga näiteks võtab ette kohalikega kohalike tantsude õppimise, tantsimise. Ja kui ta päris tuim pole, siis võib nonde samade inimestega juba mõni päev süüa. Juua. Pidutseda. Elada joptavjuu!
                            Tantsimise pakkusin sellepärast välja, et eestlasele on see heaks hüppelavaks edaspidiseks suhtluseks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Ma pakun, et tunduvalt olulisem on inimestega suhelda - inimene on pidevas kohanemises, kivi oli-on-ja-jääb-ka-pildi-ja-mitte-pildi-pääl. Kive, taimi ja taevast on aega vanana vaadata.
                              Mõnel on suhtlemiseks tarvis Mõnu soovitatut, teine aga näiteks võtab ette kohalikega kohalike tantsude õppimise, tantsimise. Ja kui ta päris tuim pole, siis võib nonde samade inimestega juba mõni päev süüa. Juua. Pidutseda. Elada joptavjuu!
                              Tantsimise pakkusin sellepärast välja, et eestlasele on see heaks hüppelavaks edaspidiseks suhtluseks.
                              Kiigajaan, sina või?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kiigajaan, sina või?

                                Äkki hoopis Marko Mehine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X