320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Sõbra pruut elas - töötas seal aasta tagasi kolm kuud, sõber käis külas. Transpott sitt, hotellid kallid ja turistina ehk mitte kõige parem koht, kus alustada Aasia avastamist.

    Myanmar*
    Ja Gruusia on Georgia? Hotellid on kallid küll. Aga ka mitte väga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ja Gruusia on Georgia? Hotellid on kallid küll. Aga ka mitte väga.
      Georgia jah, käi perse sibul!

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Georgia jah, käi perse sibul!
        Muide, kuidas nad ise enda riiki nimetavad?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Muide, kuidas nad ise enda riiki nimetavad?
          ei tea ausalt. pole käinud, näinud

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Malaisias on alko kallis muu elu ka suht moslem. Kuala Lumpur muidugi on nii internatsionaalne et päris Malaisiast pole haisugi. Suurlinnadest on KL ja Singapur sellised ilusad ja turvalised. Singapur suht kallis ka. Ma ei tea mis suurlinnast otsid, aga minu kogemus ütleb et üle 2-3 öö olla ei tasu jah. Pole lihtsalt midagi vaadata. Teed shoppingu ära ja vaatad 1-2 asja ja ammendunud ongi.

            Ei saa aru miks Tai ja Filipiinid välistada. Seal on ikka väga palju ilusaid kohti, elu odav ja lihtne. Et ma soovitan küll neid. Filipiinidel räägib 9/10 täiesti adekvaatset inglise keelt ka väikestes kohtades. Tais saab ka hakkama. Transport ja majutused on ka üsna lihtne ja loogiline kõik. Kambodza, Vietnam ja Laos on veidi suuremad ampsud kui Aasia karastust ei ole.

            Aga ilmaennustused vaata enne üle, pole sügisel käinud.

            Veel on variant Indoneesia, aga siis ka sisuliselt jooki panna ei saa, kui just Balil ei tiksu. Loodus muidugi megakaunis
            Tänud sisuka vastuse eest!

            Esialgne plaan oligi maksimaalselt 2-3 ööd veeta kuskil suurlinnas, sest üldjuhul seal muud tõesti teha ei ole ning siis liikuda riigis edasi ja hiljem lõpetada rannapuhkusega. Taist olen viimasel ajal meeletult negatiivset kuulnud ning millegipärast ennast ka ei tõmba, ilmselt selletõttu, et see on nii külastatav kõigi poolt ja tahakski ehk midagi muud. Filipiinid jällegi ei sobi reisikaaslasele :-)

            Malaisia aga tundus sealt regioonist ainuke selline arenenum ja mitte üleliia kalli elatustasemega riik ning ka puhas. Seda moslemimaa nõrkuseid ja kliimat sügisel peab tõesti uurima enne minekut.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Taist olen viimasel ajal meeletult negatiivset kuulnud ning millegipärast ennast ka ei tõmba, ilmselt selletõttu, et see on nii külastatav kõigi poolt ja tahakski ehk midagi muud. .
              Tai ei ole ainult Bangkok ja Pattaya.
              Tõsi, 2-3 päeva BKK olla on OK. Vastavalt rahakotile võib leida rannapuhkuseks piisavalt privaatseid kohti koos tegevusega.

              Kommentaar


                Algselt postitas risto Vaata postitust
                Tai ei ole ainult Bangkok ja Pattaya.
                Tõsi, 2-3 päeva BKK olla on OK. Vastavalt rahakotile võib leida rannapuhkuseks piisavalt privaatseid kohti koos tegevusega.
                Kuna hetkeseisuga on praktiliselt iga 3s tuttav Tais käinud, siis võin väita, et BKK ja Pattaya on peaaegu puutumata. Valdavalt kritiseeritakse ikka kuulsat Krabi ja Phuketit ning üleüldist puhtust ja olukorda seal, lisaks ka kohalikud ei pidanud meeldima.

                Aga ma ise ei ole käinud, seega kellegiga vaidlusesse ei kavatse astuda. Lihtsalt esitasin oma seisukohad miks Tai hetkel on välistatud

                Kommentaar


                  Ma olen kaks korad hilissügisel (novembris) Tais käinud. Mul suht joppas ilmadega, aga üldiselt on see seal ikkagi vihmaperioodi lõpp, et pärast aastavahetust on ikkagi ilusam ilm. Meie mõistes on muidugi ka novembris väga hea, ehki mingites piirkondades olid samal ajal üleujutused.
                  Ja mulle Bangkok meeldis. Mööda tänavaid ja toiduturge tuiata.
                  Ja Tais ei pea olema paks rahakott et jõuda vaiskematesse, aga ilusatesse kohtadesse. Selle riigi plussiks on just ülihea transport erinevate kohtade vahel. Ja odav.

                  Aga sellest ebasõbralikkuse asjast ei saa ma küll aru. Pole kuulnud, et kedagi oleks halvasti koheldud kohalike poolt ning ma olen ennast tundnud vip külalisena hotellis. Okei, see polnud küll Tai mõistes turismipiirkonnas.

                  Aga miks Filipiinid on välistatud? Mis seal sellist on, mis segab? President?

                  Kommentaar


                    ahjaaa kanep ja muu narks välista 100% selles piirkonnas

                    Kommentaar


                      Suure hurraaga sai see kliima küsimus hoopis kõrvale jäetud. Kuna üks tööreis Türgis septembri lõpus, siis oli plaan oktoobri algul kohe sealt otse Aasiasse lennata, aga nagu nüüd aru olen saanud, siis see on just periood, kus mussoonid lõppevad või mõnes kohas algavad - seega üpris halb aeg.

                      Peab oma plaanid üle vaatama ja äkki ikka suudan reisikaaslasele hoopis mõne muu, nt Filipiinid pähe määrida.. tahaks küll midagi ehedat näha. Narkokeeld Malaisias pole probleem, seda niikuinii vaja ei lähe, alkot natukene tahaks ikka tarbida.. eks paistab. Igastahes olen natukene targem nende sihtkohtade kohapealt, ning oskan arvesse võtta.

                      Tänud

                      Kommentaar


                        Kliima peaks kindlasti olema kõige olulisem tegur, mida jälgida. Ei ole väga lahe lennata kaugele ja avastada, et 24/7 sajab vihma.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Kuna hetkeseisuga on praktiliselt iga 3s tuttav Tais käinud, siis võin väita, et BKK ja Pattaya on peaaegu puutumata. Valdavalt kritiseeritakse ikka kuulsat Krabi ja Phuketit ning üleüldist puhtust ja olukorda seal, lisaks ka kohalikud ei pidanud meeldima.

                          Aga ma ise ei ole käinud, seega kellegiga vaidlusesse ei kavatse astuda. Lihtsalt esitasin oma seisukohad miks Tai hetkel on välistatud
                          Pigem on tai inimestel kõrini valge rassi ülbusest ja nahaalsusest, nad tahavad niigi odavat elu, veel odavamalt, viskab kopa ette küll ju?( been ther, done that)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Kui hea mõte on airbnb-ga endale majutust otsida? Kui suur tõenäosus on, et viimasel hetkel lastakse üle vms? Kui see aitab, siis konkreetselt huvitaks mind Barcelona (Hispaania).
                            Jätan enda kogemuse ka siia. Võtsin Airbnb-ga korteri septembriks. Eile tuli teade, et sorri aga ülelask. Tundub, et korteriomanikul mingid tõsisemad probleemid, kuna canceldas kõik bookingud alates tänasest.

                            Õnneks juhtus see 3 kuud enne ning sain mingi odava hotellipakkumise suht ruttu.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kiievist rongiga Odessasse. Palju pilet maksab?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Kiievist rongiga Odessasse. Palju pilet maksab?
                                Залізничні квитки Української Залізниці онлайн: резервування та купівля квитків на потяг онлайн картами Visa/Masterсard. Наявність місць на поїзди, вартість ж/д квитків, ціни на ж/д квитки, розклад потягів.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X