320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Septembri alguses käisin Ukrainas.
    Odessa kohta on siin paljut juba kirjutatud ja nii ongi - uber töötab ja maksab vähe (100 grivnat oli suurim arve), jalgpalli sai vaatamas käidud ja ka see ei maksnud palju (80 grivnat, aga sai ka kallimaid pileteid võtta), toit-jook ei olnud samuti eriliselt kallis.
    Kui just ooperisse ei soovi minna, siis ega seal midagi muud teha polegi kui panna pidu või vedeleda rannas.

    Seetõttu on soovitav sinna sattuda siiski suvel. Septembri teisel nädalavahetusel hakati juba Arkaadia piirkonnas ööklubisid sulgema ning nii jäi käimata ka seal leges Ibiza kluubis. Aga muidu tundub, et melu on sealkandis vägev.
    Randades oli sama keiss. Oli soe ja rahvast jagus, aga vaikselt suleti kohtasid, kes rentisid toole või platesid. Küllap siis ikka oligi hooaeg lõppemas.
    Võrdluses Arkadia või Lanzheroni randade vahel, siis soovitaks üldse nende vahepealset Otrada kanti. Tundus kuidagi kõige puhtam ja hubasem. Samas Lanzheron on sealt mõne sammu kaugusel, et maitse asi.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Pole ameerika avastamine, aga tore lugemine ikka
      Kõik tuntud rahvusvahelised majutuse broneerimise portaalid manipuleerivad kasutajatega suuremal või vähemal määral, kasutades võtteid, mis panevad kiiremas korras omale tuba kinni panema, jättes mulje, et kohe on see kõik läinud, kui kärmelt ei reageeri.

      Kuigi majutusasutustele meeldiks, kui kõik kliendid oma broneeringud nende juurde otse teeks, võib tegelikkuses ulatuda rahvusvaheliste majutusmootorite kaudu tehtud broneeringute hulk sõltuvalt hooajast lausa 80 protsendini. Hotellid kinnitavad, et soodsaima hinna saab otse broneerides, sest siis jääb välismaa vahendajale minev märkimisväärne komisjonitasu vahelt ära.

      Kommentaar


        Kellelgi Maroko kohta midagi soovitada? Marrakech-Ouazarate-Agadir-Essouaira roadtrip 12 päeva, kõrbesse ei jõua seekord. Kui kunagi kevadel võimalust leiaks, siis teeks Tangier-Chefchouen-Fes-kõrb tripi.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Käisin kevade poole Paradise Valleys, mis Agadirist kuskil tunnise autosõidu kaugusel. Tol ajal oli vesi suht madal, aga muidu oli päris vinge koht kus sai teha vettehüppeid või niisama peesitada.

          Ma liiga laisk et pilte väiksemaks teha

           





          Kommentaar


            Kuidas seal kohalik tänavaelu on? Kas peab nagu Türgis/Egiptuses kahe käega saastapakkujaid eemale rammima?
            308

            Kommentaar


              Maroko on minu kõige vähem lemmikkoht. Marrakesh ja Essaoiura said käidud, kohad on iseenesest toredad, aga rahvas on totaalhäiriv. See on hullem Egiptusest ja Türgist. Naist âra üksi välja lase ja ole valmis, et paar päeva oled toidumürgitusega maas.

              Kommentaar


                Mul on koguaeg kõhutunne selline olnud, et seal see esimest korda juhtub ja pasanteeria tuleb
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Aa, kui takso võtad, siis eelista lumivalges hõlstis tõsimuslimeid. Nad on Mekas käinud ja nad ei tohi petta, teised petavad koguaeg. Pmst üritatakse sulle 3 euro eest ühte banaani müüa, kuigi kõrval saad teise venna käest selle faking banaani 10 sendiga.

                  Kommentaar


                    Mina käin Marokos kaks korda aastas. Haiguse kohta niipalju, et seda kutsutakse "Morocco Belly". Põhiliselt võimatu ennetada ja olen selle iga kord saanud kui käinud. Kestab täpselt 24h ja pärast oled okei. Väike lifehack - joo palju coca colat.
                    Ise tegutsen peamiselt Agadiri kandis, kui rohkem küsimusi tekib kirjuta privasse.

                    Olen ise kohanud ebameeldivaid inimesi ainult turgudel, kus käib kõvem müük. Tänavatel pole kordagi tekkinud sellist ebameeldivat olukorda või tunnet.

                    Muidu korraldan lainelaua surfitrippe Agadiri piirkonda. Keegi soovib surfamist õppida, siis järgmine tripp on Aprilli lõpus. Huvi on, siis kirjutage.

                    Kommentaar


                      Soovitage häid (kui neid üldse on) spa hotelle Helsingis ja selle lähiümbruses.Ja kas Serena veepark on võrreldes 15 aastase taguse ajaga ka muutunud?Kiitos!

                      Kommentaar


                        Aasia/okeaania tripi jooksul olen mitmes väga ilusas ja põnevas paigas käinud ja kohanud ja natuke ebameeldivat, aga ma soovitan kõigile, kellel vähegi võimalust on külastada paapua uus guinead. Saab korralike ekstreemseis loodustrippe teha, laskumisi orgudesse jne, hinnad üliodavad, kõik on luhas ja rikkumata ja ei ole iga nurgapeal turistilõkse täis. Inglis keelega saab väga edukalt hakkama. Oma naisega muidugi minna ei soovita sest kohapeal sandikobikate eest võte üht ilusamat kui teist ja saad valida kasvõi nädalaks. Kindel koht kus ei pea pettuma ja tuleks ära käia ennem kui juhtub sama, mis Baliga ja turistide poolt ära 0takse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Oma naisega muidugi minna ei soovita sest kohapeal sandikobikate eest võte üht ilusamat kui teist ja saad valida kasvõi nädalaks.
                          Ja milline on korrelatsioon naiste ilu ja suguhaiguste vahel?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Ja milline on korrelatsioon naiste ilu ja suguhaiguste vahel?
                            alkohol ja preservatiiv?

                            Kommentaar


                              lähen kiievisse cl finaali vaatama mais.
                              kui suur on võimalus, et kui praegu bronnin vinge, odava, hea asukohaga ööbimise airbnbs, siis mais avastab müüja, et tegelt oleks saanud palju rohkem teenida ja laseb üle?
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                50-50.
                                Ehk kas laseb või ei lase.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X