320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Täiesti tõsiselt, mis tõmbab just Kolumbiasse? On ka turvalisemaid Lõuna-Ameerika riike...
    On väga halbu kogemusi?
    Jälgin antud teema postitusi ja häid vihjeid nüüd vähe pingsamalt, sest endine korterikaaslane ja semu on Kolumbiast ja pidevalt kutsub külla. Maruäge pidi olema ja mitte üldse ohtlik. Samas ta on rikas ka, seega kellel ja kuidas, eksole.

    Kommentaar


      Algselt postitas szandor Vaata postitust
      On väga halbu kogemusi?
      Jälgin antud teema postitusi ja häid vihjeid nüüd vähe pingsamalt, sest endine korterikaaslane ja semu on Kolumbiast ja pidevalt kutsub külla. Maruäge pidi olema ja mitte üldse ohtlik. Samas ta on rikas ka, seega kellel ja kuidas, eksole.
      Ilmselt ma olen lihtsalt liiga palju Narcost vaadanud, aga kui peaks tekkima tahtmine Lõuna-Ameerikasse minna, siis 3 enam-vähem turvalist riiki tunduvad Argentiina, Uruguai ja Tšiili, teiste riikide murder rate on natuke liiga kõrge. Samas ei ole ma kohalike oludega kursis, äkki ongi seal ka rikastel nagu LAVis, kus on pm kinnised kommuunid, valvuritega, mis on 100% turvalised.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ilmselt ma olen lihtsalt liiga palju Narcost vaadanud
        Vaatasin telekast II maailmasõja doki. Euroopa tundus päris ebaturvaline. Kolin ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Vaatasin telekast II maailmasõja doki. Euroopa tundus päris ebaturvaline. Kolin ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Ilmselt ma olen lihtsalt liiga palju Narcost vaadanud, aga kui peaks tekkima tahtmine Lõuna-Ameerikasse minna, siis 3 enam-vähem turvalist riiki tunduvad Argentiina, Uruguai ja Tšiili, teiste riikide murder rate on natuke liiga kõrge. Samas ei ole ma kohalike oludega kursis, äkki ongi seal ka rikastel nagu LAVis, kus on pm kinnised kommuunid, valvuritega, mis on 100% turvalised.
            Selge.

            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Vaatasin telekast II maailmasõja doki. Euroopa tundus päris ebaturvaline. Kolin ära.
            Nii vara ja juba aasta auhindadesse postituse nominent olemas. Ei, ässalt paneme, pole midagi öelda

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Ilmselt ma olen lihtsalt liiga palju Narcost vaadanud, aga kui peaks tekkima tahtmine Lõuna-Ameerikasse minna, siis 3 enam-vähem turvalist riiki tunduvad Argentiina, Uruguai ja Tšiili, teiste riikide murder rate on natuke liiga kõrge. Samas ei ole ma kohalike oludega kursis, äkki ongi seal ka rikastel nagu LAVis, kus on pm kinnised kommuunid, valvuritega, mis on 100% turvalised.
              Tshiili ja Uruguaiga nõustun, Argentiinaga pigem mitte. Eks asi seisneb selles, et suurlinnad on ohtlikumad kui väiksemad maakohad. Buenos Aireses on näiteks La Boca linnaosa, kuhu kohalikud ei soovita peale kella 5 õhtul enam minna.
              Olles elanud ise üle aasta Sao Paulos, mis ka pole just eriti turvaline linn, siis võin öelda, et seda murder rate`i tuleks veidi sisukamalt vaadelda mis on selle sees. Tavaliselt toimuvad mõrvad ikka suht kindlates linnaosades ja piirkondades, turismipiirkonnad on tavaliselt suht turvalised. Tavalised tapmised- nn. peretülid, gängide omavahelised klaarimised, gängid versus politsei, poeröövid. Väga palju on pantvangidraamat, aga need lõpevad tavaliselt õnnelikult, pigem on soov meediasse vist saada, sest neid näidatakse vahest otse teles.
              Kuulata tuleks kindlasti kohalike soovitusi kuhu minna ja kuhu mitte jalga tõsta ja kuidas liigelda- a la et pimedas mitte foori taha seisma jääda, kui keegi tagant sisse sõidab, siis otse edasi sõita jne... kurjategijatel on omad trikid ja nad ei löö vedelaks ühegi olukorra ees. ja kui satud sellisesse olukorda, siis loeb kiire tegutsemine ja vaielda ei tohi. Lisaks muidugi see et tasub sulanduda massi, mitte käia suu ammuli lahti. Üldiselt kui neid soovitusi järgida, siis tõenäosus et midagi juhtub on suht minimaalne.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Mis kogemused teil Ateenaga on? Mõtlesin sinna tiirutama minna neljaks päevaks aprillis.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Räägime veel Dubaist. Midagi, mida esimese hooga Dubai kohta lugedes igalt poolt ei tea. Millal Drogba sinna reisib?
                  Dubai kohta ei oska rääkida, seal ei käind, viibisin Abu Dhabis 8 päeva. Ilmad olid soojad, +20 oli päeval pidevalt , õhtul/öösel seal 16-17 kanti. Hinnad toidupoes eestiga võrreldes isegi suht samad ütleks. Taksosõit kah suht taskukohase hinnaga. Alko huvilistel jah seal tõesti midagi teha pole, näiteks toidupoes alkot ei müüdagi. Vaatamisväärsusi ka leidub, eriti nendele, kes kõrgusi armastavad saavad linna päris kõrgelt imetleda.

                  Kommentaar


                    Ei teagi, kas peaks selle küsimuse suunama pigem NBA, või rumalate küsimuste teemasse aga panen siia, ehk joppab. On siit keegi NBA-d käinud vaatamas. Kui jube vaade sealt kõige kõrgemalt on, kas peaks 100-150 dollarit välja käima, et saada võimalikult ette pilet? Mingeid muid erisusi või probleeme seoses pileti ostmise või mänguga?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Mis kogemused teil Ateenaga on? Mõtlesin sinna tiirutama minna neljaks päevaks aprillis.
                      Hea kogemus. Ilus ilm, hästi toimiv ühistransport. Huvitavad linnaosad, sest minu teine peatuskoht oli küll täiesti kesklinnas ja aknast avanes vaade Pantheonile. Aga kui uksest välja läksid, siis narkarid süstisid ja pea iga ukse juures oli valge laternake (lõbukas). Aga hinnad olid soodsad ja üleüldine mulje jäi hea. Turistikates ma kusjuures ei käinudki. Et nädala olin, aga ühtegi suveniiri ega erilisi varemeid ei vaadanud. Samas käisin Pireuses (imeline kalarestoran oli seal ja üleüldse oli lahe koht ja staadion oli ka tore). Siis otsisin Panathinaikose staadioni üles. Siis käisin Ateena olümpiamängude staadionil (see esimene olümpiastaadion). Siis käisin kuskil rannas (nägi paljaid tisse, win). Et tore ja läheks veel. Lisaks oli kasutusel taxify või uber, mis muutis liikumise väga mõnusaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Ei teagi, kas peaks selle küsimuse suunama pigem NBA, või rumalate küsimuste teemasse aga panen siia, ehk joppab. On siit keegi NBA-d käinud vaatamas. Kui jube vaade sealt kõige kõrgemalt on, kas peaks 100-150 dollarit välja käima, et saada võimalikult ette pilet? Mingeid muid erisusi või probleeme seoses pileti ostmise või mänguga?
                        Elamuse saad ka kõige kõrgemalt kätte ja seda isegi kui areen on pooltühi. Üks räuskav ropu suuga fänn leidub igas sektoris tavaliselt. See käis siis Miami American Airlines Arena kohta.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Aga kui uksest välja läksid, siis narkarid süstisid ja pea iga ukse juures oli valge laternake (lõbukas).
                          Monastiraki?
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                            Monastiraki?
                            Vist jah.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Hea kogemus. Ilus ilm, hästi toimiv ühistransport. Huvitavad linnaosad, sest minu teine peatuskoht oli küll täiesti kesklinnas ja aknast avanes vaade Pantheonile. Aga kui uksest välja läksid, siis narkarid süstisid ja pea iga ukse juures oli valge laternake (lõbukas). Aga hinnad olid soodsad ja üleüldine mulje jäi hea. Turistikates ma kusjuures ei käinudki. Et nädala olin, aga ühtegi suveniiri ega erilisi varemeid ei vaadanud. Samas käisin Pireuses (imeline kalarestoran oli seal ja üleüldse oli lahe koht ja staadion oli ka tore). Siis otsisin Panathinaikose staadioni üles. Siis käisin Ateena olümpiamängude staadionil (see esimene olümpiastaadion). Siis käisin kuskil rannas (nägi paljaid tisse, win). Et tore ja läheks veel. Lisaks oli kasutusel taxify või uber, mis muutis liikumise väga mõnusaks.
                              Miskipärast see narkarite jutt ei üllatagi. Ühes reisiajakirjas intervjuueeriti ühte kohalikku, kes imestas, et Ateena veel hullem ghetto pole kuna majanduskriis keeras kõik päris persse seal ning pagulasi peaks ka kümneid tuhandeid olema jne.
                              Kui nüüd otsisin kesklinnast hotelli, siis reklaamides on jõhkrad lux pildid ja endal vajus ka kohati karp lahti, et kas sellise raha eest saab sellisesse kohta ööbima minna kesklinnas. Tripadvisori inimeste reaalsed pildid paljastavad aga nii mõndagi. Tekib pigem küsimus, et mis kuradi perseauk räämas aguli motell see veel on?
                              Otsustasimegi üürida airbnb kaudu ühe ülicooli hipsterliku ühetoalise korteri.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Keegi Kolumbias on käinud? Millal on parim aeg külastamiseks, kuskil detsember - märts? Kas kahe nädalaga enam-vähem saab hakkama seal ja näeb nii mõndagi?

                                Kuidas on lood turvalisusega? Ei ootagi üliturvalist keskkonda, pisike adrenaliin on teretulnud.
                                Miskit 10 aastat tagasi elas mu klassiõde vahetusõpilasena Kolumbias. Ma 100%liselt kogu juttu ei mäleta ja kontakteeruda temaga ei viitsi, aga turvariskide jutt pidi tema meelest bullshit olema. Ainuke risk oli tema kui blondi naise jaoks liialt pealetükkiv pereisa.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X