Lehekülg 72, kokku 73 EsimeneEsimene ... 2262686970717273 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 1455

Teema: Reisimine

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Oskab keegi öelda, et kas Lätis on ka mingit meie Ida-Virumaa meenutavat tööstusõudust? Põhja-Lätis või kuskil sealkandis?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Daugavpils on Narva kloon suht.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Jelgava?

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Daugavpils kindlasti. Skrunda on ka selline vahva militaargeto, seal küll viimastel aastatel palju kõige jubedamaid asju õhku lastud juba.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ahvatlev

see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Rumeenia

Kui tahate suht odavat rannareisi ja kultuur teid ei koti, siis Constanta on päris hea linn. Otselend Tallinnaga. Sitt on nende lennujaam, mis on umbes Flinstonete tasemel.

Kui tahate ringisõita ja nuriseda liikluskultuuri üle, siis päris head on need üherealised linnadevahelised teed.

Transfaragasan on päris hea turismiline sõidukogemus (soovitan minna nädala sees, veidi vähem umbes).

Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

telekavaataja.blogabet.com

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Sambazelt (või kelleltki teiselt) mõni soovitus 3-ks päevaks Berliinis novembri alguses? Reis oleks kaasaga kahekesi, technoklubid ei tõmba eriti.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

keegi vahemerekruiisidel ka käinud? suht pensio teema, saan aru, aga tahaks nädal aega vedeleda, süüa ja vahemereäärseid merelinnasid külastada.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

väga abiks oleks autorendi soovitused Sardiinias...
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Sambazelt (või kelleltki teiselt) mõni soovitus 3-ks päevaks Berliinis novembri alguses? Reis oleks kaasaga kahekesi, technoklubid ei tõmba eriti.
    Millised teil kaasaga kuupäevad täpselt on? Ma olen ise Berliinis samuti 1-4 november. Ma muidugi lahen vaatama derbit, Berliini Unioni ja Hertha vahelist, mis tuleb väga sõge. Kui huvi teil kaasaga, siis tulge kampa, piletid on väga moistliku hinnaga ja saan need urgunnida teie eest.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    väga abiks oleks autorendi soovitused Sardiinias...
    Mina eelmine aasta võtsin sellisest kohast nagu Ariedo Rent. Väike firma aga väga hea teenus oli - kindlustus oli hinnas; tüüp tuli tõi ise auto hotelli juurde ja läks seljakott seljas minema; auto tagastamine oli samamoodi, et tuli hotelli ja võttis auto ja läks oma teed.
    Fiat Panda ja hind oli 35 euri päev. Maksta sai kohapeal sulas või kaardiga (terminal oli vennal kaasas).

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
    Mina eelmine aasta võtsin sellisest kohast nagu Ariedo Rent. Väike firma aga väga hea teenus oli - kindlustus oli hinnas; tüüp tuli tõi ise auto hotelli juurde ja läks seljakott seljas minema; auto tagastamine oli samamoodi, et tuli hotelli ja võttis auto ja läks oma teed.
    Fiat Panda ja hind oli 35 euri päev. Maksta sai kohapeal sulas või kaardiga (terminal oli vennal kaasas).
    35 eurot päev oli täiskasko 0 omavastutusega?

Otsin siin rendikaid ja kindlustuse pool vähe segaseks jäänud. Kuigi pakutakse nagu täiskaskot, siis ikkagi pakutakse veel lisaks varguse ja klaasikahju kindlustust ja isegi täiskasko on 35 eurot päev Fiat Panda sugusel autol..

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Ilm on tõenäoliselt liiga jahe, et lihtlabane turist olla ja pargist paljaid inimesi otsida. Seega kõik muud tubasemad tegevused-kohad. Mõistagi võta üht ja viska teist muuseumi, kuid endal jäi hiljuti väisates silma (ja hetkel veel kaemata) Vivid ning The Berlin Dungeon.

Puudust pole ka huvitavatest baaridest/kohtadest (võid kiigata Kreuzbergist/Telliskivist... bars, beach bars), kuid arvestama peab, et toidu kvaliteet on kõikuv.

Ja kui elektritõukerattaga pole veel vuranud, siis tee seda. Maksab küll palju, kuid põhimõtteliselt saad isegi kaine peaga mööda autoteed kulgeda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    35 eurot päev oli täiskasko 0 omavastutusega?

Otsin siin rendikaid ja kindlustuse pool vähe segaseks jäänud. Kuigi pakutakse nagu täiskaskot, siis ikkagi pakutakse veel lisaks varguse ja klaasikahju kindlustust ja isegi täiskasko on 35 eurot päev Fiat Panda sugusel autol..
    Täiskasko jah. Ma omavastutuse osas ei julge pead anda aga minumeelest oli ka see 0. Eks ma natuke alguses põdesin ka aga kuna mingit ettemaksu ei olnud ja leping mis ta kohapeale kaasa võttis oli lihtne ja selge, siis mingit hirmu ei olnud. Meil oli ka see, et kuna lend jõudis öösel ja esimese öö olime kuskil suvalises hotellis siis eriti mugav oli asjaolu, et ta auto ise meie juurde tõi hommikul. Ei pidanud lennujaama tagasi sõitma. Saada email ja uuri kas ning mida nad hetkel pakuvad.

Nüüd on mul LHV kuldkrediitkaart mis katab ka kogu kindlustuse teema. Viimati Bergamost autot võttes maksis mul 2019.a. Audi A1 (3.0 bens, S-line) 15 euri päev. Kui oleks kindlustust ka Budgetist võtnud siis see oli vist äkki lisaks mingi 50 euri päev.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Nädala pärast Islandi lääne- ja põhjaosasse minek ning sellest nädal hiljem Fääridele. Kellelgi midagi eriti ägedat veel soovitada nende osas?

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Nädala pärast Islandi lääne- ja põhjaosasse minek ning sellest nädal hiljem Fääridele. Kellelgi midagi eriti ägedat veel soovitada nende osas?
    Golden Circle on täitsa mõnus - Thingvellir, Gulfoss, Geysir, Kerid kraater. Natuke teelt kõrvale sõites saab oluliselt odavamalt kui Blue Lagoonis ka kuumaveebasseinis lebotada.
    Blue Lagoon on väga kalliks läinud, aga siiski elamus päris äge.
    Loomulikult on ka Reykjavik täitsa kena koht.

Akureyri ümbruses on kõvasti vaatamist (Myvatn laguun, Godafoss, Dettifoss, Grjotagja koobas), aga meil jäi siiski käimata, sest see oleks kahepäevane tripp olnud. Sama lugu fjordidega, kus vaatamist nii palju, et ühe päevaga ei jõua eriti midagi teha.

Rahalises mõttes on Island rahakotile muidugi päris korralik pauk, sest kõik maksab ja päris palju.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Rahalises mõttes on Island rahakotile muidugi päris korralik pauk, sest kõik maksab ja päris palju.
    Tänud. Rahalises mõttes on see ilmselt jah kõige kallim reis, mida mille ma üldse elus teen (või vähemalt mingi 10-15 aasta perspektiivis). Kokku 16 päeva islandil ja fääridel pole odav lõbu jah. Aga eks me ole selleks ka peaaegu aasta kogunud. Ja kuna see suht "once in a lifetime" trip, siis väga tagasi ka ei hoia ka. Hulluks ei lähe, aga kui midagi tundub tõesti äga, siis teeme ka ära. Nii sai näiteks Fääri saartel asuvasse Michelini tähega restorani igatahes laud kinni pandud.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Tänud. Rahalises mõttes on see ilmselt jah kõige kallim reis, mida mille ma üldse elus teen (või vähemalt mingi 10-15 aasta perspektiivis). Kokku 16 päeva islandil ja fääridel pole odav lõbu jah. Aga eks me ole selleks ka peaaegu aasta kogunud. Ja kuna see suht "once in a lifetime" trip, siis väga tagasi ka ei hoia ka. Hulluks ei lähe, aga kui midagi tundub tõesti äga, siis teeme ka ära. Nii sai näiteks Fääri saartel asuvasse Michelini tähega restorani igatahes laud kinni pandud.
    Meie tripi põhieesmärk oli üks üritus, mistõttu mitu päeva kestvad kulgemised ajaplaani ei mahtunud, aga sõber (ta nooremas eas mitu aastat Islandil elanud) ütles, et umbes nädalaga saab üsna korraliku ja ülevaatliku ringi Islandile peale tehtud. Alustada loodes olevatest fjordidest ja nii mööda põhjarannikut edasi ning idapoolt Vatnajökullist möödudes tagasi.

Kui "once in a lifetime", siis kindlasti Blue Lagoon ka vaja ära proovida . See vaid ettebroneerimisel ja külastusaeg 2,5 tundi.
    Veits odavam on Myvatn Lagoon, kuhu ajapuudusel kahjuks ei saanud minna ja ning see Golden Circle juures asuv Secret Lagoon, mille ära proovisime. Selles viimases oli basseini ühes otsas vesi nii kuum, et kätt seal üle mõne sekundi ei hoidnud
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

mul oli täna lennul omapärane olukord. mingi debiil hakkas peldikus suitsu tegema. kui alarm tööle hakkas, siis muidugi esimese mõttena toppis ta selle prügikasti. seejärel oli minu väga pika ja väga põhjaliku lennureiside ajaloo kõige robustsem stujardessipaanika, kui nad hakkasid seda kustutama. Ime, et see tüüp mingilt kaasreisijalt peksa ei saanud.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    mul oli täna lennul omapärane olukord. mingi debiil hakkas peldikus suitsu tegema. kui alarm tööle hakkas, siis muidugi esimese mõttena toppis ta selle prügikasti. seejärel oli minu väga pika ja väga põhjaliku lennureiside ajaloo kõige robustsem stujardessipaanika, kui nad hakkasid seda kustutama. Ime, et see tüüp mingilt kaasreisijalt peksa ei saanud.
    mis päritolu tegelane oli?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud