320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    azair.eu on kasulik
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Tänan. See on parem kõigist senistest, mida kasutasin.
      Momondot kasutades tasub proovida .fi lõppu ja privaatset külastust. Saab veel paremaid pakkumisi.
      Ise olen kaks aasia reisi nii planeerinud ja piletid ostnud tickets.ee
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Momondost peaks ka arvutiga sisenedes ajavahemikku valida. Äpiga ei saa. Paar aastat tagasi kui viimati azairi kasutasin siis oli neil momondost kõvasti vähem erinevaid lennufitmasid valikus, võib olla nüüd enam pole.
        Mis hindadesse puutub siis annab momondo vähemalt 3- 4 erinevat lehte kust pilet osta ja kõik erineva hinnaga.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Momondost peaks ka arvutiga sisenedes ajavahemikku valida. Äpiga ei saa. Paar aastat tagasi kui viimati azairi kasutasin siis oli neil momondost kõvasti vähem erinevaid lennufitmasid valikus, võib olla nüüd enam pole.
          Mis hindadesse puutub siis annab momondo vähemalt 3- 4 erinevat lehte kust pilet osta ja kõik erineva hinnaga.
          Minu meelest on azair pask. Vaatasin just huvi pärast pileteid ühele sügisesele reisile, mida planeerin. Azair pakkus ca 60€ kallimaid pileteid kui momondo. Ehk nende valik on ilmselgelt sitem, jah.

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Momondost peaks ka arvutiga sisenedes ajavahemikku valida. Äpiga ei saa. Paar aastat tagasi kui viimati azairi kasutasin siis oli neil momondost kõvasti vähem erinevaid lennufitmasid valikus, võib olla nüüd enam pole.
            Mis hindadesse puutub siis annab momondo vähemalt 3- 4 erinevat lehte kust pilet osta ja kõik erineva hinnaga.
            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Minu meelest on azair pask. Vaatasin just huvi pärast pileteid ühele sügisesele reisile, mida planeerin. Azair pakkus ca 60€ kallimaid pileteid kui momondo. Ehk nende valik on ilmselgelt sitem, jah.
            Huvi pärast vaatasin oktoobri teises pooles Momondo kaudu Barcelonasse lende (kuni 1 vahemaandumine). Odavaim pakkumine 170 Eurot. Kui lisan Girona, siis EUR 132, aga see vähemalt otselend edasi-tagasi.
            Azair seevastu suutis leida edasi-tagasi lennud maksumusega ca 64 Eurot, kusjuures üks otselend. Mõlema otselennu puhul EUR 119.

            Seega, hoolimata superheast lennuliinide ja vahendajate valikust, ei pruugi ka Momondo alati parimat leida.
            Otsekoheselt pasaks ma seda muidugi ei nimetaks

            PS. Lisaks sellele mina näiteks ajavahemikus otsimist Momondo lehelt leida ei suutnud.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Skyscanner on ka hea valik

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Skyscanner on ka hea valik
                *ainuke hea valik

                Kommentaar


                  Ärge olge nii mustvalged. Esimese hooga momondo, siis skyscanner, siis vaatate ise lennufirmade saite jne. Siis kirjutate Krister Kivile ja küsite, et kas ta leiab parema pakkumise jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Pole võimatu, et varsti hakkab Tallinnast Kiievisse rongiga saama.
                    Riiast Kiievise rongiga alates 28.septembrist,kupeepilet 59 euri üks ots.Väljumine Riiast kella 14 paiku ja Kiievis hommikul kell 6.Aga hea,et restoranvagun on olemas.Heal päeval saaks muidugi Tallinnast Kiievisse edasi-tagasi lennukiga sama raha eest ära käia.Ma millegipärast ei usu,et Eesti pool selle raudteeprojektiga ühineb.

                    Kommentaar


                      Otsinguks kasutan tavaliselt azair ja skiplagged.com .

                      Piletid ostan lõpuks lennukate kodukalt nagunii, minu arust nii odavam ikka kui mingi vahendaja kaudu.
                      Euroopas trippimiseks väga head need.

                      Aga kas keegi teab sarnaseid lehti USA ja lõuna ameerika jaoks?

                      Kommentaar


                        Paluks suviseid romantilisi muljeid Como järve piirkonnast!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                          Paluks suviseid romantilisi muljeid Como järve piirkonnast!
                          Veider koht: ma peatusin seal mõned ööd seljakotiga reisides, kui järve äärde ühte telklasse sisse seadsin. Järgmisel hetkel oli kaks ööpäeva möödunud õlut ja veini lürpides, vees logeledes, pisikesi külasid pidi kolades ja lihtsalt alpidesse põrnitsedes. Otsustasin sõbraga, et liiga idüll ja jäime vist üheks või kaheks ööks veel edasi. Siis pakkus üks belgia kodanik telklast, et ta võib meid kahte viia autoga üles 2000m kõrgusele kui ilm järgmisel päeval lubab, aga nagu alpides ikka, siis äikesetormid on nii visad tulema ning too matk jäi kahjuks ära.
                          Puusalt jään kohe kohanimed ka võlgu, aga kogu aja olin vasakul kaldal.

                          Ühesõnaga - jumala chill logelemispaik, aga mis seal ümbruses veel tarka teha on lisaks alpidele, selles küll enam kindel ei ole.
                          Last edited by Reintz; 26.09.18, 19:55. Põhjus: vigane sai
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                            Siis pakkus üks belgia kodanik telklast, et ta võib meid kahte viia autoga üles 5000m kõrgusele kui ilm järgmisel päeval lubab, aga nagu alpides ikka, siis äikesetormid on nii visad tulema ning too matk jäi kahjuks ära.
                            Arvestades seda, et Alpide kõrgeim punkt on Mont Blanc, mis on alla 5K meetri, siis ma ei teagi, kas teil vedas et jäite sellest autoreisist ilma või mitte.
                            Ja ma küll ei tea, aga ma kahtlen, et selle tuppu ka asfalteeritud tee viib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Arvestades seda, et Alpide kõrgeim punkt on Mont Blanc, mis on alla 5K meetri, siis ma ei teagi, kas teil vedas et jäite sellest autoreisist ilma või mitte.
                              Ja ma küll ei tea, aga ma kahtlen, et selle tuppu ka asfalteeritud tee viib.
                              Lol, see pidi 2000 olema mitte 5000.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Söögi poole pealt veel Portos proovi kindlasti francesinhat. Portos tee jõekruiis mööda Douro jõge kui aega on, päev arvesta selleks.
                                Lissabonis söögi poole pealt... kui tahad kogeda super liha elamust, siis soovitaks brasiilia lihabuffet` ehk rodiziot proovida Okeanaariumi kõrval olevas Chimarrao restos. 20 euro eest saad King rodizio, koos krevettidega ja lihavardad käivad ringi niikaua kui ütled "Stop!" Arusaaavalt on mõtet eelkõige minna sinna tühja kõhuga. Rossio piirkonnas proovi kindlasti Ginjinhat ehk kirsiliksi. Super asi, 20 kraadine. Selles nn. baaris istumiskohta pole, inimesed võtavad oma shotid sisse otse tänaval omavahel suheldes.
                                Mõnusa vaibiga vaateplatvorm on Miradouro de Santa Catarina. Sinna kogunevad veidi boheemlaslikud inimesed, kus enamjaolt tuleb trummirütme ja tehakse igasugu showsid, näiteks keegi kogub sente et osta alkot, millega tehakse tuleneelaja showd jne.
                                Loomaaed on ka väga korralik. Okeanaarium samuti. Mänge tasub ka vaadata, olgu see siis Sporting või Benfica
                                Francesinha - proovitud, teistele soovituseks et 1 ports 2 peale võtta pole häbiasi. Igatahes solo süües ei suutnud ma end pikka aega aktiivselt liigutada. Soovitan.
                                Ginjinha - proovitud, Alfamas mingi mammi käest. Ootasin rohkem kirssi, aga muidu oli kobe jook. Soovitan.
                                Chimarrao - käidud ja täielik pettumus. Oli suhteliselt vaikne aeg ja teenindus eriti ei longanud, aga liha tase oli alla arvestust, mingi veider kõrvalmekk oli manu. Mereanni vaagen lõhnas u 3 päevase kõhuvalu järele, et skippisin selle. Liha oli nagu üles soendatud mingi asi, ainuke maitseaine mida tunti oli sool.
                                Meretoidud olid seinast seina - sain aru, et tursk pole minu kala, aga meriahven on. Parim elamus oli Portos ühes väikses kohas nimega Casa Vuiva.
                                Miradouro de Santa Catarina - oli just hosteli üleval ja sai käidud, lahe. See Bica kant oli üldse väga pro, võtad furniculari (mägitramm) üles mäkke siis seal oli palju selliseid boheem ja popsu baare. Soovitan.

                                Benfica statkale ei jõudnud, kuid Porto oma sai ära nähtud, meh.

                                Kuna me tegime vahetult enne reisi oma plaanid ringi, siis autot ei rentinud ja linnadest sai nähtud ainult Porto ja Lissabon. Lissabon on rohkem linna moodi, aga raisk need mäed seal. Tõusu kilomeetreid tuli rohkem, kui mõnel mehel Tour de France'l, vist Porto oli selles suhtes chillim, kuid see portveini tehaste linnaosa oli ka karmide tõusudega. Tehased ise olid igavad va Taylors ja natukene teistmoodi isikupära oli Cockburn'sis.

                                Teistele, kes lähevad soovituseks:
                                Ühistranspordi kaarte ärge ära visake, need on küll papist ja näevad nirud välja, aga saate nende peale uuesti laadida. Portos, kui olla ainult keskel siis saab ka ilma ühistranspordi kaardita hakkama.
                                Õige elu hakkab pihta siis kui kuumus taandub ehk õhtul 7 paiku. Enne seda on puhas turistilaks, vanad kivid siin ja veel vanemad kivid seal vahele mõni kena vaade. Nii palju kui võimalik käige varjus, need hetked mis teed ületate ja päike teile peale paistab on küll. Päike on salakavalalt kuum ka septi lõpus.
                                Võtke kaasa hambaorke. Ei tee nalja. Suutsin leida 1 koha kus oli hambaorke müügil.
                                Gaseeritud vett praktiliselt ei eksisteeri, 1 hüpermarketi mõõtu pood ja sealt suutsin leida 1 marki mullivett. Wtf?

                                Kõik muu on nagu lõunas ikka, tsill. Keel polnud eriti probleem, inimesed sõbralikud jne.

                                Tänud soovituste eest!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X