320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Foorum\'

    Algselt postitas treze


    Mina!
    Mis probleem siis niiväga oli? Mõni graafiline kujutis ja siis? On praegune parem? Ja siis kellegi Zidaanimaania kohane vms? Spämmm uill pii päkk!!!!

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Foorum\'

      Põhimõtteliselt oli küll vahet. Nimelt häiris! Aga noh, kui sa ilma hakkama ei saa, siis mine nilbitse mujal. Ette tänades, vastust mitte oodates! Värvilisi unenägusid!

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Foorum\'

        Algselt postitas treze


        Põhimõtteliselt oli küll vahet. Nimelt häiris! Aga noh, kui sa ilma hakkama ei saa, siis mine nilbitse mujal. Ette tänades, vastust mitte oodates! Värvilisi unenägusid!
        Sind häiris? Nilbitse? Minul ei olnud seal vähemalt tõepoolest ühtegi silmadele hakkavat kiiresti edasi-tagasi liikuvat eset erinevalt mõnest! Disgrace!

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Foorum\'

          Käesoleval hetkel on foorumis selliste nimedega tegelased: 10, 12, 13 ja 17.Lisaks nendele figureerib siin veel yheksa.
          Kurat küll! Kus on 11, ma küsin?!

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Foorum\'

            Ja 14

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Foorum\'

              Algselt postitas Ferreira


              Ja 14
              mul on sulle ülesanne.nimeta nüüd palun KÕIK numbrid peale nende mida just mainiti. rõhutan, KÕIK.



              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Foorum\'

                Ma küll ei tea, kas seda peaks küsima siin või siis tarkpeade teemas, aga tahaks teada, et kellele Martin maksis, et tibiteemat sticky\'ks saada? Ning kui suur oli summa? Ja mida soccernet.ee selle rahaga teeb? Või oli see mõne korruptiivse mode tegu? Nõuan vastuseid, sest me elame ju demokraatlikus riigis!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Foorum\'

                  Algselt postitas skint


                  Ma küll ei tea, kas seda peaks küsima siin või siis tarkpeade teemas, aga tahaks teada, et kellele Martin maksis, et tibiteemat sticky\'ks saada? Ning kui suur oli summa? Ja mida soccernet.ee selle rahaga teeb? Või oli see mõne korruptiivse mode tegu? Nõuan vastuseid, sest me elame ju demokraatlikus riigis!
                  igal juhul maksis Martin täiesti ilmaasjata, sest totsiteema oleks ilma selle featuuritagi pidevalt esimene
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Foorum\'

                    Pole seda palunud, kuid tundub, et pandi hirmus, sest eile keegi lollpea ju sulges. Ju kardetakse rahva kättemaksu
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Foorum\'

                      Algselt postitas Martin


                      Pole seda palunud, kuid tundub, et pandi hirmus, sest eile keegi lollpea ju sulges. Ju kardetakse rahva kättemaksu
                      kui keegi oleks selle teema sulgenud, siis ma oleks näljastreiki alustanud.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Foorum\'

                        Algselt postitas rohelineKonn


                        Algselt postitas Martin


                        Pole seda palunud, kuid tundub, et pandi hirmus, sest eile keegi lollpea ju sulges. Ju kardetakse rahva kättemaksu
                        kui keegi oleks selle teema sulgenud, siis ma oleks näljastreiki alustanud.
                        Vedas sul, et näljastreik nii lühikeseks jäi. Ja alati on ju võimalik rõve meeste teema avada
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Foorum\'

                          Algselt postitas Martin

                          Ja alati on ju võimalik rõve meeste teema avada
                          Mehed võivad ju ka ilusad olla... nagu näiteks mina ja kindlasti on veel mõni, aga õnneks pole sellist näinud veel

                          Aga nälja või unestreiki kaalun teatud põhjustel ikkagi!

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Foorum\'

                            kusjuures see pole sticky vaid announcement..

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Foorum\'

                              skint, sa oled isegi ilusate meeste teema jaoks liiga kole. See selleks. Vaatan, et täna sain 2800 postitust täis, aga paks ja tema kambajõmmid on ikka kaugel ees... Mis toimub? Kas sellist Eestit me tahtsimegi?
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Foorum\'

                                2500 peal olid sa minust umbes 50 postiga maas..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X