320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Paljude Liverpoollaste lemmik punapea on tagasi liigas

    https://www.instagram.com/p/BsqiOHxA...d=hozugzwhesil
    Ausalt ka või? Vau, vanas eas veel Premieris. Kahtlen, kas hullu panema hakkab, aga eks me näe.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Jubedalt meenutab seda hooaega juba, kus QPR võttis endale Bosingwa ja teised tuntud nimed, aga mängijatel oli nii poogen.

      Kommentaar


        Rio Ferdinand
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kamara pööras lõpuks ikka täielikult ära. Eelmiseks liigamänguks ei nimetatud koosseisu, kuna oli trennis Mitroviciga jälle mingisugune intsident ja nüüd viidi treeningväljakult juba konkreetselt käed raudus minema, kuna oli veel üks vahejuhtum.

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Kamara pööras lõpuks ikka täielikult ära. Eelmiseks liigamänguks ei nimetatud koosseisu, kuna oli trennis Mitroviciga jälle mingisugune intsident ja nüüd viidi treeningväljakult juba konkreetselt käed raudus minema, kuna oli veel üks vahejuhtum.

            Ootan Maski kaitsekõnet

            Kommentaar


              Issanda loomaaed on suur ja lai. Mario näiteks lasi selles vanuses peldikus rakette.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Issanda loomaaed on suur ja lai. Mario näiteks lasi selles vanuses peldikus rakette.
                Ehk ma jään ikka enda FM-i manageri tasemele ja ütlen, et djüüd oleks tulnud kohe lahti lasta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ehk ma jään ikka enda FM-i manageri tasemele ja ütlen, et djüüd oleks tulnud kohe lahti lasta.
                  Aga äkki on just märatsema hakanud selle penaltijandi tagajärel? Pole väga kuulnud, et mingeid intsidente varem oleks olnud. Ma muidugi ei ole ka klubi tegemistega väga kursis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Aga äkki on just märatsema hakanud selle penaltijandi tagajärel? Pole väga kuulnud, et mingeid intsidente varem oleks olnud. Ma muidugi ei ole ka klubi tegemistega väga kursis
                    No selline jant ja sellisel hetkel. Oleks seis olnud näiteks 2:0 enda kasuks, siis ma saaks aru. Aga 0:0 pealt. Vaene Ranieri...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Aga äkki on just märatsema hakanud selle penaltijandi tagajärel? Pole väga kuulnud, et mingeid intsidente varem oleks olnud. Ma muidugi ei ole ka klubi tegemistega väga kursis
                      Kindlasti mõjutas penaltijant teda, sealt need märatsemised algasid. Aga tundub, et tüübi ego on liiga suur, et käske täita.
                      Ning tänane kallaletung. Kamoon nagu. Su oma klubi (või klubitöötaja) kutsub sulle politsei: "Et jah, hallo meil siin nagu mingi mees, kes küll töötab meie heaks, aga asi on nii vitus, et te peate tulema ja ta ära viima", á la.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Ranieri tegi pääsetöödele kaheksast voorust üheksa punkti korjamisega täitsa okei alguse, aga uuel aastal on järgmisest kaheksast vaid kolm peale tiksunud, oma fännid juba laulavad "you don't know what you are doing" ja on kahtlane, kas itaallasel üldse lastakse hooaja lõpuni askeldada.

                        10 punkti turvalisusest ning järgmised neli mängu Chelsea, Leicester, Liverpool, Man City.

                        Kommentaar


                          Scott Parker caretakeriks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Scott Parker caretakeriks
                            "Scott's immediate assignment is merely to help us stabilise, grow and rediscover ourselves as a football club."

                            Whatta fcking joke

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              No selline jant ja sellisel hetkel. Oleks seis olnud näiteks 2:0 enda kasuks, siis ma saaks aru. Aga 0:0 pealt. Vaene Ranieri...
                              Kuna ma sageli ei mäleta, milliseid beefe ma üles tõmban, siis mainin siinkohal ära:
                              Mõnu: laseks lahti
                              Ibanez: päriselu pole FM
                              Mask: mingi muu jutt

                              Tagajärg: jorss on kuskil kuradi Türgi tagumise otsa meeskonnas laenul...

                              P.S. Vaatasin just järgi, et isegi kuuendal kohal. Türgi liigat juhib hipstertiim Basaksehir ja Fenerbahce on peaaegu releka äärel. Tundub lahe liiga!

                              Kommentaar


                                Fulham on divari ManC. 84 prossa palli. Kui üles tagasi ei saa ja parašütistid vaikivad, peavad selle nalja lõpetama ja uute meestega pihta hakkama.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X