320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    West Brom
    Eeeeeei? Kindlasti Fulham. Wba lõpetab Fulhamist eespool.

    Kommentaar


      arvatavasti on jutt selleaegsest kohutava mängupildiga WBA-st, kes paar aastat tagasi välja kukkus


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      FCK yeah! Pmst võiks ma siia pikalt ja laialt kirjutada, miks mul kõvatab, et Stoke ja WBA EPList naaksu saadeti. Aga vincent jõudis juba WBA teemas ette: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1880116
      Mul pole midagi muud lisada.
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        arvatavasti on jutt selleaegsest kohutava mängupildiga WBA-st, kes paar aastat tagasi välja kukkus
        https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E...Premier_League
        Aa jah. No QPR ka. Ja Norwichi pendeldamised.

        Kommentaar


          Võiks tulla reegel, et kui lööd üle 5 värava (vahe 0), saad ekstra punkti, 10, siis lausa 2 lisaks võidupunktidele.

          Kommentaar





            Ja tänane oli ikka eriti halb.

            Kommentaar


              Ei olnud ju nii halb? Latti lõi. Halb oli Sergio Ramose pennu CL-is Bayerni vastu head aastad tagasi. Mitrovici penaltistatistika on muidugi kehvake. Mingi Fulhami pühalehm, et kedagi teist lööma ei lasta? Veider ka, et mehe tase on pigem ikkagi championship, aga viimasest kolmest aastast kahel on olnud klubi esiründaja premmis.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Saab ju veel halvemini!

                Kommentaar


                  Ammu pole vastasmeeskonna mängijast nii kahju olnud kui täna Lookmanist. Terve mängu oli üli terav ja siis lõpus selline pask. Fulham jättis küll väga hea mulje. Kaitsest ründesse ja tagasi üleminekud olid kiired, meeskond hoidis hästi vormi. Vasak äär oli tubli ja väravavaht uskumatult kõva. Puudu on hea tipuründaja, Mitrovic seda rolli ei täida.

                  Kommentaar


                    Mulle ka Fulham meeldis. Viimasest viiest õnnetukesest tundub neil hetkel kõige rohkem draivi olevat. Aga eks ränkraske detsember näitab, kes neist pead vee peal hoida suudab.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas COYI Vaata postitust
                      Ammu pole vastasmeeskonna mängijast nii kahju olnud kui täna Lookmanist. Terve mängu oli üli terav ja siis lõpus selline pask. Fulham jättis küll väga hea mulje. Kaitsest ründesse ja tagasi üleminekud olid kiired, meeskond hoidis hästi vormi. Vasak äär oli tubli ja väravavaht uskumatult kõva. Puudu on hea tipuründaja, Mitrovic seda rolli ei täida.
                      Ei tasu ikka nii lihtsat asja nii keeruliseks mõelda läks panenkat tegema aga ise ei vaadanudki mida Fabianski teeb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Pani täna ka Serbia viienda penalti mööda.

                        Kommentaar


                          Form is temporary class is permanent.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            šotimaa surturniiril on äge!

                            Kommentaar


                              Uskumatu sats. Peab vist kõiki mänge vaatama hakkama, meelelahutusväärtus on läbi lae.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas COYI Vaata postitust
                                Uskumatu sats. Peab vist kõiki mänge vaatama hakkama, meelelahutusväärtus on läbi lae.
                                Soovituslik vaadata boonusmaterjalina Parkeri mängujärgseid intervjuusid. Mehel tundub olevat ikka väga valus vaadata oma meeskonda ja näib nagu parema meelega laseks endale juureravi teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X