320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Fulham\'

    Algselt postitas ethan


    Algselt postitas Tanel
    Top 10-e tiimiga väljalangemistsooni äärel.
    Maybe oleks aeg lemmikut vahetada?
    Minu gloryhunteri päevad on õnneks möödas.

    Fulham manager Chris Coleman has warned his players they could be replaced if they do not show the necessary fight in the season\'s remaining fixtures.
    Coleman said: \"The players should be looking over their shoulders.

    \"They need to make sure they\'ve got their sleeves rolled up and don\'t give me an excuse to leave them out.

    \"It\'s going to be a war against Birmingham. We know we can play but we\'ve got to win the fight first - a lot of times we haven\'t done that.\"



    Colemanil kulus ~15 mängu, et sellest aru saada. Kiire taibuga on see uelsi poiss. Huuh, tal veab, et võistkonna omanik/president pole Moratti, sest siis oleks ta juba töötute nimekirjas.

    Anti-Juventus
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Fulham\'

      Fulham 2:3 Birmingham

      Maha Coleman! Maha Coleman! Maha Coleman! Maha Coleman! Milline hooaeg! Ma nõuan Colemani pead! Ja uusi mängijaid! Poolikuid, ründajat, kaitsjat, väravavahti! Al Fayed, ärka üles, ja saada see lontrus minema!

      Anti-Juventus
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Fulham\'

        Fulham võitis kodus 3:1 Crystal Palacet. Väravad lõid Fulhami poolelt Andy Cole kaks ja Tomasz Radzinski ühe. Crystal Palace poolelt Andrew Johnson penaltist.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Fulham\'

          Algselt postitas davids26


          Fulham võitis kodus 3:1 Crystal Palacet. Väravad lõid Fulhami poolelt Andy Cole kaks ja Tomasz Radzinski ühe. Crystal Palace poolelt Andrew Johnson penaltist.
          Ja mina lootsin, et me saame pähe ja Al Fayedi kannatus lõpeb.

          Anti-Juventus
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Fulham\'

            Algselt postitas Tanel
            Ja mina lootsin, et me saame pähe ja Al Fayedi kannatus lõpeb.
            Algselt postitas Tanel
            Sest meie geimees Manciol on ju armuafäärid Stankovici ja Veroniga.
            Tavaliselt ikka toetatakse oma lemmikmeeskondi, aga sina loodad, et sinu lemmikmeeskond nr 2 kaotaks ja oma lemmikmeeskonna mängijaid ja treenerit pead geideks

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Fulham\'

              Algselt postitas eika


              Algselt postitas Tanel
              Ja mina lootsin, et me saame pähe ja Al Fayedi kannatus lõpeb.
              Algselt postitas Tanel
              Sest meie geimees Manciol on ju armuafäärid Stankovici ja Veroniga.
              Tavaliselt ikka toetatakse oma lemmikmeeskondi, aga sina loodad, et sinu lemmikmeeskond nr 2 kaotaks ja oma lemmikmeeskonna mängijaid ja treenerit pead geideks
              Lemmikmeeskondade mängijate vastu pole mul küll midagi, aga jah need noored treenerid ajavad küll närvi mustaks. Üks ei oska võita ja teine tõi endaga x-files võttegruppi kaasa. (Lazio)

              Aga Fulhami juurde tulles, siis ma ootan igatahes uusi mängijaid.

              :P

              Anti-Juventus
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Fulham\'

                Niimoodi, väidetavalt tahab Coleman endale uut KOGENUD kaitsjat ja see oleks tore, sest tänase mängu keeras meie kaitseliin totaalselt sinna. Southamptoniga 3:3, punktiga olen rahul, aga mitte sellega kuidas meie kaitseliin mängis. Väljalangemistsoonist on nüüd suht turvalised 6 punkti ja hooaja teisel poolele on õnneks satunud head kodumängud.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Fulham\'

                  See Babtista või kes iganes peaks meie võistkonnaga jaanuaris liituma. Vähemalt Coleman ütles kodukal: \"We\'re not far off with the keeper Ricardo Baptista. But he\'s not a signing that\'s going to make an impact this season, he\'s very much for the future.\"

                  Ja lisaks vaatabb ta meest vasakule äärele, kuna Bocanegra on terve hooaeg mänginud. (õigemini 18 kuud jutti) Tegelt, kui sinna tuleks klassiga mees, saame me Bocanegra tema õigele positsioonile, keskkaitsesse, lükata ning ilmselt kaitse muutuks selgeks tugevamaks.

                  Boa Mortet ei taha ta kohe kindlasti maha müüa ja vaevalt, et Al Fayedki müüks.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Fulham\'

                    Watford 1:1 Fulham

                    No tõesti on nüüd seda ühte lisamängu veel vaja. Parem saame pähe ja langeme FA Cupist kurat välja. Olekski kasulikum, kuna muidu ründaks meie võimas needus meid lausa nii hullusti, et langeme alles veerandfinaalis välja ja Premiershipis on kõigil keel vestil, kuna Coleman tahaks FA Cupi kaudu Euroopasse saada. Üks postiivine uudis ka selle mänguga seoses - Lee Clark käis väljakul! Mis mõttega me mängitame \"tähtsa\" West Bromwichi mängueel Malbranquet, Boa Mortet, Bocanegrat, Cole, Kinghti. Nüüd ei või neile ühe mõttetu mängu jagu puhkust anda, et saaks W.B.A vastu nad värsketena väljakule saata. Osa neist on kurat igas võimalikus mängus väljakule saadetud. Õnneks Volz\'i ja Papa oskas ta puhkama panna. Aga Volz saab iga mäng puhata, kuna meil on ju all-mighty Liam Rosenior, kes oskab ManU vastu mängu parimaks tulla ja omaväravaid ka lüüa. Volz seda ei oska nii, et Rosenior on parem. hahaha

                    Üldiselt mõttetu mängu all ei mõtle ma, et Watford oleks mõttetu klubi vaid, et nagunii me ei võida seda karikat, mille me 1975. aastal võitsime, nii et pole mõttet pingutadagi ning mõttekam oleks ainult Premierile keskenduda. Üldiselt, kuna ma tean, et üks inimene on siin foorumis Watfordi logoga, siis tahaks talt ühte asja küsida.

                    Kust see Hameur Bouazza pärit on? No on ikka nimi. Ma mõtlesin, et Boa Mortele on mingi imelik hüüdnimi tekinud, kui ainult Boazza oli kirjutatud.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Fulham\'

                      Algselt postitas Tanel
                      kuna Coleman tahaks FA Cupi kaudu Euroopasse saada.
                      Lapsed võiksid ükskord aru saada, et FA Cupi kaudu ei minda Euroopasse, vaid võidetakse suure auga maailma vanim jalgpallivõistlus.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Fulham\'

                        Bouazza on frantsuusi maalt pärit jne... kusjuures 85nda aasta mees


                        see kaa, et Heidar Helguson on tuus jne..noh

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Fulham\'

                          Algselt postitas sarvik*


                          Bouazza on frantsuusi maalt pärit jne... kusjuures 85nda aasta mees


                          see kaa, et Heidar Helguson on tuus jne..noh
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Fulham\'

                            Algselt postitas mcnamara


                            Algselt postitas Tanel
                            kuna Coleman tahaks FA Cupi kaudu Euroopasse saada.
                            Lapsed võiksid ükskord aru saada, et FA Cupi kaudu ei minda Euroopasse, vaid võidetakse suure auga maailma vanim jalgpallivõistlus.
                            Ja see on siis nüüd tähtsam, kui Premierisse püsima jäämine. Nagunii pole meil lootust, kuna \"suured\" panevad viimastes faasides täiega ju.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Fulham\'

                              mul tuli siuke pisike mõte, et.....






















                              kas Raimo Aasa nimelist huumoripreemiat saaks?.....


                              tahaks tükikest sellest keelatud viljast jne...noh
                              teate küll.. foorumisemud noh

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Fulham\'

                                Algselt postitas sarvik*


                                mul tuli siuke pisike mõte, et.....






















                                kas Raimo Aasa nimelist huumoripreemiat saaks?.....


                                tahaks tükikest sellest keelatud viljast jne...noh
                                teate küll.. foorumisemud noh
                                Mina olen poolt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sarvik* rlzzz
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X