320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Fulham\'

    Originally posted by Henryfan


    Krt see teema pole mingiks lagastamiseks.Üks võimalus sellist lagastamist vältida on teha mingi eraldi teema kus mõned ennast välja elaksid.Aga Tottile jep see on kahjuks Fulhamile suur raha.
    Einoh..ma ei ütle midagi.
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Fulham\'

      Originally posted by realmadridfan


      Originally posted by Henryfan


      Krt see teema pole mingiks lagastamiseks.Üks võimalus sellist lagastamist vältida on teha mingi eraldi teema kus mõned ennast välja elaksid.Aga Tottile jep see on kahjuks Fulhamile suur raha.
      Einoh..ma ei ütle midagi.
      Ära parem ütle jah!!!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Fulham\'

        Täna mängisime võõrsil Man.Cityga väravateta viiki .Oleks pidanud võitma kurat kas see pomm ei plahvatanudgu seal Man.City riietusruumis. See läks mulle kõvasti maksma.Krt ma pean kohalike Mafia Bossidega rääkima ,et nad need pommipanijad üles leiavad ja siis saavad surma ka .Oleks meil Saha mänginud me oleks ka võitnud. Artikli selle mängu kohta saab siit.
        sigpic

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Fulham\'

          Ma ei saa midagi muud öelda - Heints the Koomik!

          (Kusjuures see viimane asi on igati allpool arvestust, nii ei saa ju!!)

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Fulham\'

            Originally posted by Henryfan

            kurat kas see pomm ei plahvatanudgu seal Man.City riietusruumis.

            kurat kui ma oleks mode siis ma teaks mis ma sinuga teeks.
            ja vitsa peaks siukse jutu eest andma.

            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Fulham\'

              Originally posted by Henryfan


              Täna mängisime võõrsil Man.Cityga väravateta viiki .Oleks pidanud võitma kurat kas see pomm ei plahvatanudgu seal Man.City riietusruumis. See läks mulle kõvasti maksma.Krt ma pean kohalike Mafia Bossidega rääkima ,et nad need pommipanijad üles leiavad ja siis saavad surma ka .Oleks meil Saha mänginud me oleks ka võitnud. Artikli selle mängu kohta saab siit.
              Sa peaksid kuidagi mingisuguse systeemi leiutama ja enne igat postituse tegemist raha küsima,sest su jutt on naljakam ja lollim kui mis tahes komöödia ,kuigi sa neid nalju tahtlikult ei tee.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Fulham\'

                Originally posted by Henryfan
                kurat kas see pomm ei plahvatanudgu seal Man.City riietusruumis.
                Kui selline asi peaks kunagi juhtuma, siis on kohe teada, kes selle taga on...

                ah jaa, henryfan... asphinctersayswhat?!
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Fulham\'

                  Originally posted by peremees


                  Sa peaksid kuidagi mingisuguse systeemi leiutama ja enne igat postituse tegemist raha küsima,sest su jutt on naljakam ja lollim kui mis tahes komöödia ,kuigi sa neid nalju tahtlikult ei tee.
                  Ma pole Pankrotti lähedalgi ja raha pole vaja. Oleks kaamera teex ühe komöödia võib-olla peax Käinas tegema ,aga Laukal saax väga hia video hiiumaa kobamate jalgpallurite ühistreening.Naljadega tgtl see lugu ja ka postidega kui ma kuulan muusikat siis tulevad head postid tavaliselt ja sama lugu ka siis kui ma olen rõõmus ,aga kui ma olen vihane/kurb ja kuulan musa siis tulevad kirjavead sisse ja kui ma vihane olen siis ma hakkan ka kergelt inisema. Nii ,et enne kui sõimate siis küsige kas sa oled vihane,kurb,rõõmus või kuulad muusikat

                  NB! How 2 we sleep while the beds are burning...Ütelge seda mulle ja ma panen kohe Novaspace -Beds are Burning käima :P ja seda võib ka öelda I can see it on your eyes there is something ,something you wanna tell me :P
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Fulham\'

                    Originally posted by Henryfan

                    Krt see teema pole mingiks lagastamiseks.
                    Väike asjakohane meeldetuletus, millel ei ole käesoleva teemaga siiski mitte mingisugust seost...

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Fulham\'

                      Üritame ,siis teemat arendada.Fulhami poolkaitsja Steed Malbranque sai kutse Prantsuse koondisesse. Seda ilmselt Zidane puudumise prst ,aga Malbranque liitus Fulhamiga aastal 2001 Lyonist ja tegi oma debüüdi kohe ManU vastu.

                      Koondisesse kutsuti veel EdWIN Van Der Sar (holland)(irw järjekordne nimi kus on Van Der sees ,neid vist päris palju)Carlos Bocanegra, Brian McBride (mõlemad USA) ja veel osad vennad U21.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Fulham\'

                        Ja järjekordne viik seekord Birminghamiga kuhu me nii jõuame ,mitte kuskile ,mitte kuskile kui iga mäng viiki mängime .Mäng jäi 0-0 nagu ikka me ei suutnud Birminghami võita.Saaks siis vähemalt Uefa Cupigi ,ei suuda ikka kuidagi Coleman mängu tööle panna .
                        Algkooseisud:
                        Fulham: Van der Sar, Volz, Knight, Goma, Bocanegra, Djetou, Malbranque, Sean Davis, Legwinski, Boa Morte, Hayles. Varupink: Crossley, Inamoto, McBride, Petta, Pearce.

                        Birmingham: Maik Taylor, Martin Taylor, Cunningham, Upson, Grainger, Johnson, Hughes, Savage, Lazaridis, Morrison, Forssell. Varupink: Bennett, John, Clapham, Tebily, Clemence.









                        sigpic

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Fulham\'

                          Fulham mängib suvel sõpruskohtumise Feyenordiga minnakse ,siis Hollandisse. Mäng toimub 8.augustil.Aga täna siis mäng Leicesteriga hetkel kui mina vaatasin oli mängu alguseni 2 tundi ja 42 minutit :P
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Fulham\'

                            Originally posted by Henryfan

                            Ja järjekordne viik seekord Birminghamiga kuhu me nii jõuame ,mitte kuskile ,mitte kuskile kui iga mäng viiki mängime .
                            Sel hooajal on Fulhamil viike kokku 8, sama palju kui Arsenalil... ja kui aus olla, ega Arsenal polegi ju kuhugi jõudnud .
                            Üheksal Premieri meeskonnal on viike sel hooajal rohkem kui Fulhamil, kolm tiimi on sama palju mänge viigistanud. Põhimõtteliselt ei saa mina ka aru, miks see Fulham nii palju viike teeb, kogu aeg ainult viigid, iga mäng jääb viiki. No 31-st mängust 8 viiki mängida, seda on liiiiga-liiga palju, mitu viiki on suisa ülearu, nii ei jõua ju kuhugi.


                            Aga täna siis mäng Leicesteriga...
                            Täna tuleb siis Micky Adamsile pöialt hoida!

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Fulham\'

                              Noh ,aga liiga palju on neid viike järjest tulnud ja praegu ei lähe neid kyll tarvis ,kuid jah Saha lahkus pole enam ründe teravust.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Fulham\'

                                ohhhoo ma olen jälle millestki ilma jäänd kes ütles, kui tipud õigesti kirjutada?:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X