320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Fulham\'

    Originally posted by erts


    hehe V.D.Sar sai jah päris kena munausega hakkama Arse vastu, umbes samalaadne flopp nagu tema belglasest kolleeg De Wilde toime pani Euro2000 aegu
    Ma ei saa ikka sellest hoobist üle, kuidas Premieri tänavune parim vv teha sellise prohmaka . Aga mees on tegelikult premieri tänavune parim vv . Premieris on ta vist kõige rohkem clean sheete teinud. Aga ära peame hoidma suvel keskvälja staaride (malbranque, boa morte jne) lahkumise kuna tegelikult on see päris võimalik, et mõned tugevamad võistkonnad on huvitatud . Aga usun, et saab hakkama kuna tegelikult suutsid ju minu arust ka Sahale tehtud pakkumisi tagasi lükkata, aga SAha käitumine ajas väga närvi oleks vähemalt hooaja aitanud lõppetada . Aga jah nüüd pilgud järgmisele mängule .
    sigpic

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Fulham\'

      premieri parim väravavaht - lubage naerda.. HAHAHAHAHAHAAAAAA

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Fulham\'

        Originally posted by eston#21


        premieri parim väravavaht - lubage naerda.. HAHAHAHAHAHAAAAAA
        Igal inimesel oma arvamus!!! Ja muide, miks mitte? Suurepärane hooaeg tänavu.

        Edit: Siin mind natuke vihastanud mees: http://www.football365.com/fun_downloads/lookalikes/story_109390.shtml :P
        sigpic

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Fulham\'

          Originally posted by Henryfan
          Premieris on ta vist kõige rohkem clean sheete teinud.
          vat ei ole, lehmanni jens on selles osas ikka veel edukam olnud.

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Fulham\'

            Originally posted by SleepWalking


            Originally posted by Henryfan
            Premieris on ta vist kõige rohkem clean sheete teinud.
            vat ei ole, lehmanni jens on selles osas ikka veel edukam olnud.
            jap peale seda mängu on mõõda läinud .
            Huvi pärast paneks, siis Top 15 üles ka:
            1 Lehmann (Arsenal) 15
            2 Van der Sar (Fulham) 14
            3 Cudicini (Chelsea) 13
            4 Dudek (Liverpool) 13
            5 Schwarzer (Middlesbrough) 13
            6 Taylor (Birmingham) 13
            7 Sorensen (Aston Villa) 12
            8 Given (Newcastle) 11
            9 Howard (Man Utd) 11
            10 Jaaskelainen (Bolton) 10
            11 Kiely (Charlton) 10
            12 Martyn (Everton) 10
            13 Walker (Leicester) 9
            14 Friedel (Blackburn) 8
            15 Jones (Wolves) 8

            Avastasin, et Fulham on inglise liiga fair play tabeli viies meeskond

            Edit: Aga Van Der Sar on ühe mängu vähem teinud (muidugi Lehmannist) :P
            Edit jr: Üks viga veel parandatud, aga jah leht ajas vist udu
            sigpic

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Fulham\'

              Originally posted by Henryfan

              1 Lehmann (Arsenal) 15
              2 Van der Sar (Fulham) 14
              Nüüd siis sai Henryfänni enese käe läbi kinnitust, et van der Sar polegi Premieri parim väravavaht... hoopis Jens on ju . On ju ikka nii, et see, kellel on rohkem nullimänge, see on parim väravavaht?? Või on hoopis see parim, kes juhib tabelit teemas \"Inglise liiga parim ...\"?

              Oi kui kurb, enam polegi henryfani lemmikmeeskonnal kõige rohkem nullimänge, või oot.... Arsenal oli ka ju ikka hea klubi!

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Fulham\'

                Originally posted by efafan


                Originally posted by Henryfan

                1 Lehmann (Arsenal) 15
                2 Van der Sar (Fulham) 14
                Nüüd siis sai Henryfänni enese käe läbi kinnitust, et van der Sar polegi Premieri parim väravavaht... hoopis Jens on ju . On ju ikka nii, et see, kellel on rohkem nullimänge, see on parim väravavaht?? Või on hoopis see parim, kes juhib tabelit teemas \"Inglise liiga parim ...\"?

                Oi kui kurb, enam polegi henryfani lemmikmeeskonnal kõige rohkem nullimänge, või oot.... Arsenal oli ka ju ikka hea klubi!
                Ma ei ütlegi, et näiteks Chelsea on sitt klubi, sest ta ei meeldi mulle. Ja ma pole nagu ütlenud, et Arsenal koba on ja muide meie väravas on seisnud ka Crossely ja ülivana Beasant (44 või on 45) mõlemad siis ühe mängu, aga jah eks igaüks arvab kes on parem. Ma ei kritiseeri siin kellegi arvamust

                Edit: ja ega tegelt see clean sheet oleneb sellest mis mehed sinust eespool paiknevad (kaitsjad, poolkaitsjad...ründajad suurt rolli just vastast värava sündimisel tavaliselt ei mängi).

                Edit jr: oops Beasant pole ikka mänginud, aga Crossely pole ka ikkagi, aga imelik miks Van Der Sar siis 36 mängu teinud, aga Jens 37. Kes siis selles ühes mängus FUlhami väravas seisis
                sigpic

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Fulham\'

                  Meiega seotatakse mõne kollase lehe väitel Juventuse mängijaid Brighi kes täiendaks meie keskvälja ja Sculli kes astuks väljakule ühe ründajana. Veel seostatakse meiega 33 aastat vana kreeka koondise väravavahti Nikopolidist. Ilmselt peab olema küll pingil ja tegelema sellega, mis Maik Taylor paari aasta eest tegi, kuid vähemalt on nüüd pingilt korralik väravavaht võtta siis kui Nikopolidis peaks siia juhtuma . Või äkki on mees nii hea, et tõukab Van Der Sari pingile . Elame, näeme...
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Fulham\'

                    [glow tcolor=red, fcolor=green, size=4, strength=3]Kas me tõuseme ühe koha...[/glow]

                    Eelseisva mänguga on meil võimalus tõusta tabelis üks koht, kaheksandaks. Vastaseks, siis hetkel üliheas vormis olev Bolton, kes võitnud kõik oma viimased viis mängu. Kuid ega see kaotus nüüd palju ei loeks ka kuna euroopasse me ikkagi ei pääse tänavu . Ise ei peaks nüüd viiki pettumuseks, järgmine aasta oleme me kindlasti tugevamad. Meie võõrsil vormi vaadata tuleb viik ära. Bolton mängib ka vägagi ründavas stiilis jalgpalli. Viimases kolmes mängus on löödud kodus 11 väravat ja sisse lastud 4. Aga Boltonil ei päästa ka selle mängu võitmine euro kohta kuna väravate vahe viiendal kohal oleva võistkonnaga on 12 väravat ehk vaja ütleme 7:1 samal ajal peaks Aston Villa kaotama Manule kodus seisuga 7:0 või siis natuke neid skoore siia sinaa sätida . Mees keda Boltoni poolelt karta tuleb on kindlasti, aga Jay Jay Okocha, kõik teavad ilmselt milleks. Aga Fulham võib seitsmenda koha saavutamisel tõusta londoni edukuselt kolmandaks klubiks, hetkel sellel kohal Charlton.

                    Ühte ründajat seostati veel ühe kollase lehe väitel meiega, nimelt Evertoni Kanada koondislasest mängija Radzinski. Vaevalt, et see nüüd tõele vasta, aga eks suvi läheneb ja siis saab teada.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Fulham\'

                      Uudiseid Loftus Roadilt :P

                      Chris Coleman andis väikese intervjuu ja siin sellest mõni huvitav küsimus mida küsiti:

                      Mis siis Colemani lepingust saab?
                      \"Me veel Stevega natuke kaalume, aga palju enam aega pole kuna suvi tulemas ja me ei taha minna eelhooajale ilma uute lepinguteta.\" (väidetavalt on 99% kindel et Colmena sõlmib lepingu )

                      Mis Inamotost saab?
                      \"Mulle pole teatatud ühestki toimuvast progressist, aga ma loodan, et ta liitub meiega. Arvan, et Osaka alandas küsitavat hinda ja Inamotost saab tuleval hooajal täielik Fulhami mängija.
                      Me pole veel pakkumist teinud, aga kui me selle teeme peame vaatama kuidas Osaka sellele vastab.\"

                      Suvel liituvatest mängijatest?
                      \"Ma arvan, et meid seostatakse kõigiga kelle hinna me oleme võimelised välja maksma. Aga asja kehvem pool on see, et paljuid meie mängijaid seostatakse teiste klubidega. Ma olen juba öelnud, et tahan tuua võistkonda ühe hea ründaja ja lisaks veel üks kaks teist mängijat. Me ei saa peatada spekulatsioone ja ei avalda ka neid nimesi keda me jahime. (Äkki üks saab olema Kezman, teine siis väravavaht Nikopolidis ja kolmas mees võib-olla Chelsea Alexei Smertin, kuid ise loodan veel rohkem mängijaid suvel näha kuna osadel suhteliselt normaalsetel mängijatel meie jaoks on leping lõppemas ja võiks ju tasuta ära näpsata mõne kaitsja näiteks Melchioti.)


                      Meie noor oma ksvandik David Prantley sõlmis 2 aastase lepingu!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Fulham\'

                        Ja me võitsime võõrsil 2:0 Boltonit, koos sellega lõpetasime ka nende viie mängulise võitude seeria. Saavutasime klubi parima koha premier leagues, järgmine aasta oleme veel eespool . Tänane mäng möödus ilusti Brian McBride täitis Saha kohust ja lõi täna 2 väravat. Luis Boa Mortel oli mõlema värava tekkimisel vägagi suur roll, seda meest ei tohi me nüüd suvel ära lasta. Brian McBride väravad tulid mõlemad suhteliselt värava eest. Paar minutit enne McBride teist väravat oli selline kahtlane olukord, kus Bolton oleks peaaegu penalti saanud. Õnneks ei tulnud penaltit ja paari minuti pärast sahises hoopis teisel väljaku poolel asuv võrk . Järgmine hooaeg lähme tagasi oma õigele kodustaadionile, mis on meid teenindanud juba 19.sajandi lõpust. Chris Coleman ja Edwin Van Der Sar on ilmselt tänavuse edu võtmed. Jään ootama ülemineku perioodi ja augusti kuud kui uus hooaeg saab oma jätku. Aga hetkel ootan, et Coleman sõlmiks uue lepingu.

                        Edit: Lehmann VS. Van Der Sar lõppetasid siis clean sheetide tabeli liidrikohtade jagajana mõlemal 15 mängu, kus pole palli väravast ära korjata tarvis olnud
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Fulham\'

                          Originally posted by eston#21


                          Originally posted by Henryfan

                          Edit: Kui mu postituste sisu ei meeldi võin vabalt uttu tõmmata siit. Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.
                          tõmba nahhui jah siit ja võta oma retardeerunud sõbrad ka kaasa


                          EHEH!
                          Lp. Henryfan va täkk saatis PS ja k2skis mul ennast põlema panna
                          Oujeeeee....tõmba jah nahhui väike pärdik!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Fulham\'

                            Originally posted by peremees


                            Originally posted by eston#21


                            Originally posted by Henryfan

                            Edit: Kui mu postituste sisu ei meeldi võin vabalt uttu tõmmata siit. Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.
                            tõmba nahhui jah siit ja võta oma retardeerunud sõbrad ka kaasa


                            EHEH!
                            Lp. Henryfan va täkk saatis PS ja k2skis mul ennast põlema panna
                            Oujeeeee....tõmba jah nahhui väike pärdik!
                            Tead hetke seisuga pole see enam võimalik! Mul paar muud asja seoses saidiga . Ja küll sul võttab privade vaatamiseks aega :P see on juba paar nädalat vana, kuid ei hakka oma lemmik teemat risustama rohkem

                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Fulham\'

                              Minu väikene vaade hooajale .

                              Hooajal algul autsaideriks ristitud Fulham suutis uue treeneri Chris Colemaniga üllatada absoluutselt kõiki vist. Coleman sisestas mängijatesse usku ja näe autsaideritena olime vahepeal isegi kohal Meistrite Liigasse, kes seda uskus pidi olema ikka tõline ma ei tea kes. Hooaja tippsündmuseks võib märkida ajaloolist võitu Old Traffordil. Väga õnnestunuks osutus aga Moritz Volzi laenamine, suurepärast tööd on see noor Arsenali 20 aastane vasakkaitsja teinud, mitu korda valitud isegi nädala tiimidesse. Kui võimalus on tuleb see mees ära näpsata. Tahaks muidugi Inamoto mängija õigusi omama hakata, aga jah summa 2,5 miljonit naela mis Osaka Gamba küsib on liiga suur.
                              Hooaja teine pool aga läks tänu ManU debiilse juhtkonna tõttu persse, ostsid meie parima ründaja ära. Aga tore oli see, et suudeti vist pakkumine tagasi lükata, aga siis hakkas Saha virisema ja kadunud ta 12 miljoni naela eest oligi. Suudeti veel endale hankida noor Hollandi U19 koondislane Collins John, kes suutis lüüa meie eest 4 väravat.
                              Hooaja tähtmängijaks minu silmis kujunes Edwin Van Der Sar, kes oma tõrjetega päästis nii mitmelgi korral Fulhami väravast. Vägagi head mängu näitasid keskvälja mehed Luis Boa Morte ja Steed Malbranque. Hooaja lõppus tundus meestel peal olevat ka väikene väsimus kuna ega need ründajad saidki umbes kolm head võimalust mängus umbes.
                              Üldkokkuvõteks võiks öelda, olime ootamatud, keegi ei teadnud millal me võidame, millal mitte ja hooaeg oli hea.

                              Toredat suve soovib,
                              henryfan!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Fulham\'

                                Originally posted by Henryfan


                                Minu väikene vaade hooajale .

                                Hooaja teine pool aga läks tänu ManU debiilse juhtkonna tõttu persse, ostsid meie parima ründaja ära. Aga tore oli see, et suudeti vist pakkumine tagasi lükata, aga siis hakkas Saha virisema ja kadunud ta 12 miljoni naela eest oligi.

                                Toredat suve soovib,
                                henryfan!
                                Jah, klubid peaksid teistelt ikka halvemaid pallureid ära ostma, neid, kes ise ei taha klubi vahetada. Täiesti debiilina tunnen ManU fännina ennastki . 12 miljonit on muidugi köömes.

                                Toredat suve sullegi. Kool saab läbi, aga ürita grammatikaga sina peale saada, eksole.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X