320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis on elu mõte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

    Algselt postitas rohelineKonn


    Algselt postitas vello99


    Algselt postitas rohelineKonn

    et elu mõtte ongi dannari keppimises...
    Off-topic aga, kelle elu mõte on dannari keppimine???
    ma pean tunnistama, et see on tõesti sitt näide, kuna dannarit tõesti keegi ei taha. aga võta seda nii teoreetiliselt - \"kui keegi tahaks dannarit keppida, siis kas see võiks olla tema elu väike mõte?\"
    mina nägin dannarit naisega. kas ta teda tegelt ka tahad, pole muidugi teada.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      "Ta ütles, et teadus avastab ühel päeval elu põhisaladuse," pistis baarmen vahele. Ta sügas pead ja kortsutas kulmu. "Kas ma mitte ei lugenud hiljuti lehest, et see on lõpuks ometi leitud?"
      "Mina ei juhtunud lugema," pomisesin.
      "Mina nägin seda," lausus Sandra. "Paar päeva tagasi."
      "Just nimelt," sõnas baarmen.
      "Mis siis on elu saladus?" küsisin mina.
      "Ei mäleta," vastas Sandra.
      "Proteiin," teatas baarmen. "Midagi avastati proteiini kohta."
      "Jah," kinnitas Sandra, "just seesama."

      Võrratu Vonnegut.

      Kommentaar


        bump. eriti 1. lehekülje postitusi on hea konteksti panna.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
          bump. eriti 1. lehekülje postitusi on hea konteksti panna.
          Goddamn, see oli ju 16 aastat tagasi...

          Ok, 14, aga still. Inimesed arenevad maailmas ja nii.

          Kommentaar


            Äkki kerge update siis? Mis 14 aastaga muutunud on sinu perspektiivis? Kui kõrgelt hindad seksi, raha ja meelemürke aastal 2020?

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Äkki kerge update siis? Mis 14 aastaga muutunud on sinu perspektiivis? Kui kõrgelt hindad seksi, raha ja meelemürke aastal 2020?
              Mm, noh, oleneb. Raha ja meelemürgid on ikka ossomid. Aga eks muus osas hakkab selline keskiga kätte jõudma.

              Ses osas, et kui ma siin 2006 jaurasin, siis ma polnud isegi veel esimest korda päriselt töölegi läinud. Suhted olid mingid tudengiaegsed meri põlvini jauramised ja meelemürgid kuulid. Selline kerge Sambaz 1.0. Ma olin veidi viisakam lihtsalt väljendustes.

              Kommentaar


                Ja kui meenutada toonast foorumi tonaalsust, siis rK, oku ja ka mina ajasimegi totaalkelbast. Nüüd lähevad kõik sellise asja peale närvi. McN on pettunud, foorum on alla käinud. Ja üleüldse tuleks jaurata EKRE ja sotside teemal ja siis kuskil reede õhtul kõiki putsi saata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mm, noh, oleneb. Raha ja meelemürgid on ikka ossomid. Aga eks muus osas hakkab selline keskiga kätte jõudma.

                  Ses osas, et kui ma siin 2006 jaurasin, siis ma polnud isegi veel esimest korda päriselt töölegi läinud. Suhted olid mingid tudengiaegsed meri põlvini jauramised ja meelemürgid kuulid. Selline kerge Sambaz 1.0. Ma olin veidi viisakam lihtsalt väljendustes.
                  Jep, 2006 kuskil Neoneti sügavustes või Irc.zone.ee #black ja #white kanalites möllamas good times .) Toona ei teadnud ikka mitte midagi mitte millegist, aga sai über cool ikka oldud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ja kui meenutada toonast foorumi tonaalsust, siis rK, oku ja ka mina ajasimegi totaalkelbast.
                    ära end nüüd konnaga küll samasse liigasse eduta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                      ära end nüüd konnaga küll samasse liigasse eduta.
                      Seda ma kindlasti ei tee, aga toona üritasin...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                        ära end nüüd konnaga küll samasse liigasse eduta.
                        Ja mul on pidev tunne, et sul on kuskil mingi suurem beef saapas. Et sa tead, kes ma olen, võta minuga ühendust, käime ja joome paar õlut.

                        Kommentaar


                          Või tulen kuskile linna, kus sa elad? Sööme suppi ja räägime?

                          Kommentaar


                            Sihxakas on jälle tugev sõnades. Ma ootan väljakutset.

                            Kommentaar


                              Mõnu, mis oleks su suurim soovitus või mõte 14 aasta tagusele endale?

                              Kommentaar


                                Päris huvitav meetod psühhoanalüütikaks - suvafoorumi postitused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X