320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis on elu mõte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

    Originally posted by dreyd


    Originally posted by dannar


    minu jaoks on seks ainult lõbuallikas, samamoodi nagu muusika või kasvõi jalgpall. Iibe eest vastutagu need, kes seda vajalikuks püeavad. Mina elan hetkel ainult enda elu ja teen seda niiviisi kuidas mulle meeldib. ma pole valmis vastutama kellegi teise eest, nii et last pole veel nii pea mõttes soetada. Seks, raha ja meelemürgid on minu jaoks tähtsaimad, ilma milleta ma ei kujutaks oma elu ette. Lapsed ja naine jms on täiesti tähtsusetu koorem minu jaoks. ja neist üritan ma iga hinna eest hoiduda.
    täpselt minu mõte 8 aastat tagasi
    issand jumal.. ma ei taha sinusuguseks sigitajaks muutuda

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

      Originally posted by dannar


      Originally posted by dreyd


      Originally posted by dannar


      minu jaoks on seks ainult lõbuallikas, samamoodi nagu muusika või kasvõi jalgpall. Iibe eest vastutagu need, kes seda vajalikuks püeavad. Mina elan hetkel ainult enda elu ja teen seda niiviisi kuidas mulle meeldib. ma pole valmis vastutama kellegi teise eest, nii et last pole veel nii pea mõttes soetada. Seks, raha ja meelemürgid on minu jaoks tähtsaimad, ilma milleta ma ei kujutaks oma elu ette. Lapsed ja naine jms on täiesti tähtsusetu koorem minu jaoks. ja neist üritan ma iga hinna eest hoiduda.
      täpselt minu mõte 8 aastat tagasi
      issand jumal.. ma ei taha sinusuguseks sigitajaks muutuda
      ega minagi sel ajal teadnud, mis on elu mõte, seda nimetatakse noormees elutarkuseks, mida aga raha eest ei saa

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

        Originally posted by dreyd

        ega minagi sel ajal teadnud, mis on elu mõte, seda nimetatakse noormees elutarkuseks, mida aga raha eest ei saa
        elus on mitmeid variante, kuidas õnnelik olla. See, et sina pead elutarkuseks seda, et sina pead elu tähtsaimaks asjaks laste sig8itamist, ei saa olla ühene tõde. On inimesi, kes jäävad ka vananedes elunautijateks-põletajateks, ja ega nemad ei ole seepärast vähem eluga rahul, kui inimesed, kel lapsed ja pere on. Mõlemad grupid ei saa tegelikult mõistagi teineteise seisukohti, sest see mida elavad läbi lastega inimesed on tundmatu teistele ja seda ka vastupidi. Ise loodan siiralt, et mul ei tule elus vajadust hakata pere peale mõtlema, sest halvimat isa annab vist ette kujutada..

        aga tegelt kui ülirikas naine, siis võiks mõelda küll

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

          nii ta on, tahtsin isegi sellele inimeste tõekspidamiste erinevustele varem viidata, aga hakkasin oma raiuma. eks neid gruppe ole ka tegelt rohkem kui kaks, nö soccerneti foorumi klassifikatsiooni:P järgi sigitajad ja elupõletajad, aga ega sel suurt vahet ei ole, põhiline ikka see, et jätkuks inimesi, kellelt saaks küsida, Mis on sinu elu mõte?

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

            Tänan 13, et minu tagasihoidliku soovi oma südameasjaks võtsid. Palju huvitavat on juba olnud sest teemast lugeda.
            Mis minusse puutub, siis ühest vastust ma leidnud ei ole. Ainus reaalne lahendus, mida olen oma eluteel kohanud, oleks alustada teekonda budistliku nirvaana poole. Seda teemat uurides jõudsin aga õige pea tundmiseni, et mina olen sellele teele asumise jaoks liiga nõrk ja sõge. Seega ei ole ma ka selles asjas sugugi kindel.
            Mis soojätkamisse puutub, siis see ei ole minu jaoks mingi lahendus. Pigem võiks selle kohta öelda - probleemide lükkamine järgmisele põlvkonnale. Elupõletamine on aga rohkem noorte inimeste rida.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

              Originally posted by dannar

              kogu su jutt...
              põhimõtteliselt võib öelda et su elul puudub mõte.. naised ja viin ja raha.. väga põnev tõesti.. sinu juttu lugedes arvasin et oled umbes 18nene. aga eksisin..

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                Originally posted by mcnamara


                Mis soojätkamisse puutub, siis see ei ole minu jaoks mingi lahendus. Pigem võiks selle kohta öelda - probleemide lükkamine järgmisele põlvkonnale.
                katsun siis täpsemalt kirjeldada, kui elu mõtet. Soojätkamine on AjaO, ilma selleta ei saa ju sellised kõnelusi tulevikus toimuda. Ilmselt oled lähenenud küsimusele suure haardega ning tahtsid just eelkõige välja tuua vaimseid väärtusi, - rahulolusid? Mina seevastu võtsin küsimusest just otsapidi kinni ning tõin välja primaarseima eelduse, et elul oleks mõtet. Me oleme nagu erinevate iidsete tarkuste koolkonnad:P, kus üks koolkond järgib ühtesid alustalasid ja teine teisi tarkusesambaid ning nii kuini lõpuni välja. Selle sigitamise ma tegelt tõingi just seetõttu välja, kuna elu mõtte otsimine vaimses mõttemaailmas on ikka paganama väsitav teekond.:P

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                  Originally posted by eston#21


                  Originally posted by dannar

                  kogu su jutt...
                  põhimõtteliselt võib öelda et su elul puudub mõte.. naised ja viin ja raha.. väga põnev tõesti.. sinu juttu lugedes arvasin et oled umbes 18nene. aga eksisin..
                  eieieieie, valesti lugesid. mitte naised-viin-raha, vaid seks-viin-raha. naist eristab seksist minu arusaamist mööda kommunikatsioon. vajadus selle järele tekib tsiteeritud kodanikul ilmselt... hmm... pisut hiljem
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                    Originally posted by 13


                    Rahva tungival palvel ja nõudmisel tekitan arutelu - Mis on elu mõte?


                    Mängida Jalgpalli...
                    Clarence Gilyard ......... Jimmy Trivette

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                      \"Postmodernism\":

                      elu mõte on justnagu õnn - see oleneb täielikult sellest, kuidas sa tahad ennast tunda, õnneliku või õnnetuna; minnes sealt edasi, suudab indiviid olla kas või õnnelik ning -tu samaaegselt, vaadeldavana mitmel tasandil.

                      kuid elu erinevaid tasandeid ei ole ei rohkem ega vähem kui palju sa neid ise tunnetada suudad.

                      kokkuvõte:

                      inimene on nii armsalt nunnu - ta arvab, et jumal lõi inimese ning maailma

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                        elu mõtet ei ole olemas,kõik lihtsalt on.
                        õnnest nii palju,et õnne saladus on eluga leppimises,seega nõustun eelkõnelejaga-kõik on mõtlemises kinni.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                          elu mõte on otsida elu mõtet ja siis surra ikkagi seda leidmata.
                          a muidu tuleb elust viimse hetkeni rõõmu tunda...
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                            Ykskord leidsin elu mõtte Rockis.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                              Kui tohib, siis ma sõnastaks küsimuse veidi ümber.

                              Mis mõte on elada?



                              Huvitav oleks selle kohta rahva arvamust kuulda

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                                Elu mõte võib iga indiviidi jaoks erinev olla ja alles surivoodil saad otsustada, mis siis sinu elu mõte oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X