320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis on elu mõte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis on elu mõte

    Rahva tungival palvel ja nõudmisel tekitan arutelu - Mis on elu mõte?
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    #2
    Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

    evolutsioon ja elu edasikandmine

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

      elundidoonorlus



      /monty pythoni grupeeringu loomingule tuginedes/
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

        minu arvates lõbu ja naudingud. elada tänases päevas

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

          Originally posted by rohelineKonn


          elundidoonorlus



          /monty pythoni grupeeringu loomingule tuginedes/
          väga huvitav lähenemine ... sul võib isegi õigus olla.
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

            hiirelegi selge, mis see elumõte on, ikka rohkem ja rohkem sigineda, olen ekuga ühel meelel. Muu pläma sigimise kõrval on lihtsalt toonuse tõstmiseks

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

              Originally posted by dannar
              minu arvates lõbu ja naudingud. elada tänases päevas
              aivai, alles ma lugesin kuskilt hädaldavat artiklit sellest, kus ka eesti noored pühenduvad hedonismile, ei loo pikemas perspektiivis eesmärke ega oska seetõttu mõnevõrra vanemaks saades enam eesmärgi saavutamise nimel tööd teha.. nagu näha, on see mõtteviis tõesti juurdunud.

              sigimine ehk võiks elu mõte olla - aga minu arvates ajate te siin praegu suureljaolt kepitegemise sigimisega sassi. pole veel näinud kedagi uhkusega rahakoti vahelt suurt titepiltide voldikut välja võtmas - et kus on ikka alles eostatud..pigem kukub sealt mõni kondoom välja.

              üldiselt on see nii raske filosoofiline küsimus, et minu väike õllelõhnane aju selle lahkamisega hästi toime ei tulegi, aga vähemalt praeguseks elatud päevade jooksul on mulle tunduma hakanud, et elu mõte on püüda kuidagi läbi ajada ja ellu jääda..ühiskond on juba meil kord siuke, et kui on nutti, on mammonat ja kui mammonat, siis lippab kõik hästi. ja kui nutti ei ole, siis tee oma mõtetud töötunnid täis ja saab ka kuidagi hakkama. vist.

              muidugi, selle kohta saaks juba jälle uue teema teha, et miks meil ikkagi selline ühiskonnakord on võidule saanud, mitte ei kehti matriarhaat, kommunism või thomas more\'i utoopias kirjeldatu...
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                Minu arust on elu mõte olla õnnelik ja lihtsalt elada.See sigimine on mu arust teisejärguline tegevus.Paljudel ju polegi lapsi ja ei saa ,siis nende kohta öelda,et nende elul pole (polnud) mõtet.
                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                  Originally posted by fittibaldi
                  ja kui nutti ei ole, siis tee oma mõtetud töötunnid täis ja saab ka kuidagi hakkama. vist.
                  Aga kui ei ole, siis võib ju ropult öeldes keppi teha ja jälle tuju hea :P

                  Seega vist ikka see seksiteema on põhiline. Nagu ka Richard Fish leidis.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                    muide, hämmastav lugu, aga teen just yht filosoofilist raamatut (\'Jutuajamised jumalaga\'), kus nagu tellitult jäi silma autori, Neale Donald Walschi definitsioon:

                    Seega...sinu elu mõte ja eesmärk on otsustada ning olla, Kes Sa Tegelikult Oled. Teed seda iga päev. Iga teoga, iga mõttega, iga sõnaga. See on see, mida sa teed.
                    Kuni tasemeni, mil oled sellega rahul – rahul sellega, Kes Sa Oled oma kogemuses – sellel tasemel jääd sa looduga kokku kas rohkem või vähem, tehes vaid siin-seal pisikesi muudatusi täiustumise suunas.


                    Nuff said.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                      Originally posted by 13


                      Minu arust on elu mõte olla õnnelik ja lihtsalt elada.See sigimine on mu arust teisejärguline tegevus.Paljudel ju polegi lapsi ja ei saa ,siis nende kohta öelda,et nende elul pole (polnud) mõtet.
                      sigimine teisejärguline?? mhmmm, kui sinu esi-esi-esi-esi-esivanemad oleks ka sedapsi mõelnud, siis vist ei oleks sa võimeline seda teemat siin arutama? Sellele küsimusele saab vastata otseti ainult nii nagu loomariigis juba asjad käivad, et kui ei sigi, siis pillid kotti ja minekut. Samas peame me endid ju va kõrgklassiks ning lubame endale kaunistavat pläma tegeliku eluks vajaliku ümber. Seega, söö-võitle-kepi ja liigi elumõte toimib, kuniks tingimused selleks kõlbavad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                        To dreyd:

                        Su arust on siis elu mõte keppimine???Lahe siis ju.Tüüpiline mees...ainult kepiks,aga kui keppimiseks läheb siis pole venda kuskil.
                        Aga eks ole see juba ammu teada tõde,et jutumees pole nikumees.
                        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                          13-le, see minu viimane üleskutse söö-võitle-kepi on karmim kokkuvõte, ei ole minagi mingi kvantiteedi mees vaid pigem ajan ikka kvaliteeti taga(puudutab ka naisi ja nendega olemist , see selleks. Sinu küsimusele vastasin -mis on elu mõte- just midagi ilustamata, võiksin ju ka kirjutada, et elu mõte on hea ja kerge õlle olemasolu, teadmised, kõrgemad tõekspidamised, mugav elu, jne-jne, kuid see on ka kõik, mis meid ahvidest eristab. Ok formuleerin oma elumõtte selliseks- õppida-õppida-õppida ja seejärel sigitada-sigitada-sigitada:P

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                            minu jaoks on seks ainult lõbuallikas, samamoodi nagu muusika või kasvõi jalgpall. Iibe eest vastutagu need, kes seda vajalikuks püeavad. Mina elan hetkel ainult enda elu ja teen seda niiviisi kuidas mulle meeldib. ma pole valmis vastutama kellegi teise eest, nii et last pole veel nii pea mõttes soetada. Seks, raha ja meelemürgid on minu jaoks tähtsaimad, ilma milleta ma ei kujutaks oma elu ette. Lapsed ja naine jms on täiesti tähtsusetu koorem minu jaoks. ja neist üritan ma iga hinna eest hoiduda.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Mis on elu mõte\'

                              Originally posted by dannar


                              minu jaoks on seks ainult lõbuallikas, samamoodi nagu muusika või kasvõi jalgpall. Iibe eest vastutagu need, kes seda vajalikuks püeavad. Mina elan hetkel ainult enda elu ja teen seda niiviisi kuidas mulle meeldib. ma pole valmis vastutama kellegi teise eest, nii et last pole veel nii pea mõttes soetada. Seks, raha ja meelemürgid on minu jaoks tähtsaimad, ilma milleta ma ei kujutaks oma elu ette. Lapsed ja naine jms on täiesti tähtsusetu koorem minu jaoks. ja neist üritan ma iga hinna eest hoiduda.
                              täpselt minu mõte 8 aastat tagasi

                              Kommentaar

                              Working...
                              X