320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hattrick vs. Managerzone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

    Algselt postitas Markko


    Mis mängust sa, Hughes, räägid?
    täpselt ei mäleta, managerzone vist
    ½121½

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

      Loogiline
      308

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

        Hattrick.org on Eestlasele parim ....lihtsalt jube hea pela...zone on selle kõrval h-a-l-e
        http://muhel.planet.ee/fm

        EESTI FM (Football Manager) KLANN

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

          julgen ka öelda oma arvamuse-Hattrick. MZ on kirju mis kirju ja raha eest, millex?? Mis kõige huvitavam...algul andsid tiimi nii sama pärast juba kysisid raha. ...Hatt on yle
          Mida tihedam rohi seda parem niita.

          H.Riipalu oma meestele ennem lahingut Sinimägedes tibladega.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

            Ei ole minult raha küsitud ja ei küsita kah. See väike 2 eurone aktiveerimis tasu hoiab ära chiiterite tekke + igasuguste jobude uputuse ManagerZone\'s. Kuigi jah, ega MZ\'ski puudu omad myrkad ja reio_põdrad, aga asi vähemalt liigub selle suunas, et neid oleks vähem.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

              Minu arust on parem MZ, sest see on minu arvates veidi loogilisem kui samas on HT palju mida MZ-il pole. Ma olin mõlema kasutaja, aga HatTrick jättis mind veidi kümax, võibolla ka selle pärast et seal läx mu meeskonnal palju kehvemini

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                MZis on asi korrapäratum, võib hästi minna, samas aga väga sitasti ... loodame, et varsti muudad meelt. Ht õpetusi lugedes saaksid mängu paremini selgeks ja kindlasti saaksid seal hakkama nii, et tunneksid mängust rõõmu .

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                  Mina tunnen mõlemast rõõmu.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'


                    Nii, paar kommentaari siia teemasse taas. Olen mänginud Hattricki umbes kaks aastat ja registreerusin MZ selle aasta alguses. MZ ei suutnud mind väga paeluda, nii et login sinna sisse ainult paar korda kuus, et olukorda vaadata. Esimese hooaja võitsin täiseduga (või oli mõni viik?). See hooaeg olen IV liigas ja 4 vooru enne lõppu on praktiliselt kindel ka selle liiga võit. Mängijate asetust pole ma pärast esimest korda kunagi muutnud. Mitte ühtegi transferit pole teinud. Treeningut pole kunagi muutnud. Sellest hoolimata on MZ-s võimalik niimoodi mängida - minu arust näitab tasemevahet Hätiga päris hästi.... MZ-s on üsna pealiskaudne värk, mis passib rohkem lastele.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                      sul on vast lihtsalt liigadega ja meestega vedanud.ega see päris nii lihtne nüüd ka kõigil pole liigat võita
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                        tegelikult on küll kuni III liigani ikka mega lihtne, hätis on aga ka ntx V-IV liigades osadel päris palju tegemist

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                          Algselt postitas kaala


                          sul on vast lihtsalt liigadega ja meestega vedanud.ega see päris nii lihtne nüüd ka kõigil pole liigat võita
                          HT\'s ei vea sul kunagi, sinu vedamise üle otsustab vaid HT Jumal. Mitu liigat järjest vedada on äärmiselt mõttetu, kus siin motivatsioon ja huvi on? Bullshit

                          Seda sa ütlesid õieti, et MZ on lastele mõeldud. Enamus Mz pleajaid ongi lapsed ju, ühtekuuluvustunne u know..:P

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                            Mina olen proovinud mõlemat, aga mängin ainult ht-d. Ma arvan mõlemal mängul on oma plusse ja miinuseid. Endale tundub, et hattrick on natuke reaalsem(managerzoneis on vist 2 sõprusmängu päevas, hätis 1 nädalas. jne.)
                            Kui rääkida mz ja ht mängijate vaimsest võimekusest, siis mina arvan, et kumbagi mängu mängijad ei ole eriti lollid, aga lihtsalt mz-s on kergem läbi lüüa ka taunikutel aga hattrickis pead sa natuke mõtlema ja oma tegevust kordineerima kui tahad midagi saavutada.

                            Hattrickis on menüü kindlasti kergem ja parem kasutada, ning mängijateturg on parem. MZ-s on aga mängijate paigutamine platsile võimaölusterohkem ja mugavam.

                            Küsides kumb mäng on parem, vastan: HATTRICK, aga ega MZ sellepärast sitt mäng pole!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                              mz\'s on viimasel ajal turg hindade poolest paiigast ära läinud ja inflatsioon toimub kah muidugi. aga ärge mind enam uskuge, sain mz kanalist isegi bänni:d

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                                Hattrickis ilmub muuhulgas ka tore nädalakiri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X