320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks on piletite hinnad sellised???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

    sel juhul katsu end järgmine kord selgemalt väljendada
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

      Originally posted by ethan



      Vaadakem laiemalt olukorda. Majanduslikult on kasulikum müüa odavamat piletit, teenida sellega algul ehk väiksemat kasumit, kuid tekitada pealtvaatajates mängudel käimiseks soov, rutiin ning järjekord, mis tähendaks üldist arengut nimelt üritustel/staadionitel kohal käimise kultuuri osas. Kui on väravate taga järjekord, on mõistlik hakata tõstma pileti hinda ning tasapisi hakata teenima kasumit. Muidugi juhul kui kogu ülejäänud organisatsioon arenguredelil ülespoole jätkuvalt liigub. Mõistagi pole mina majandust (veel) õppinud, kuid see peaks olema teenimise põhitõde sellisel alal. Võib-olla olen ma ajast maha jäänud või räägib minus ainult õpilane ilma töökohata ehk alalise sissetulekuta, aga oma küündimatuse väljanäitamine mingite märksõnade läbi on lihtsalt nõme.


      Ahjaa: Koka-koola plaasas ma ei käi ning kui 6 Euro eest saaks koondisemängu näha, poleks maha siia üldse kirjutanudki.
      Ainuke vend kes poindile pihta saanud.

      Lgp. hr Rootsi Kunn- kas sinu arvates on EJL ülesandeks võimalikult suur kasum teenida või populariseerida jalgpalli???
      Igatahes märtsi lõpus kui õhtuti kraadiklaas näitab miinus pügalaid ei tõmba küll paljusid 200 eegune pilet vutti vaatama.50 eeguse pilti korral ma nii ei julgeks väita.
      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

        100 krooni Eesti koondise ja Euroopa riigi koondise nägemiseks ei ole palju.
        Nagu juba mitu korda mainitud on kokakoolaplaasas pilet 110 krooni ja mittekeegi ei vingu vaadatakse hollywoodi masstoodangut ja kiidetakse takka ka veel.
        Isegi üleshaibitud VanillaNinja pilet on 190 krooni. Kui vörrelda Eesti koondist ja Vanilla Ninjat, siis.... mnjah

        13, sa oled ju käinud ntks Flora vöi Levadia vöi TVMK mängudel. Seal on pilet mingi 40 krooni (umbes vist, täpselt ma ei tea). Kas rahvast on massidena? No ei ole... ei ole noh.

        Ma nõustuks pigem rauno möttega
        Originally posted by rauno
        ma arvan et need kes leiavad et 100.- on palju(mul pole ka alati seda raha kui kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab) siis 50.- puhul leiavad nad et ilm on kehv ja katust pole peakohal jne jne. ja ikka ei leia teed staadionile.
        Mingi tühise pluss viie kraadi ning lörtsisajuga ei tule eesti inimene ka 50 krooni eest vutti vaatama. Sest ikka on köik paha - valitsus ei kuula rahvast, palgad on väiksed ja ilm ei ole kah just köige meeldivam.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

          ja jahh isegi ülemöödunud aastal Flora - Levadia mängu kadriorus ponlnud 3000-4000 inimest vaatamas.rahvast tuleks küll ,kui oleks rohkem põnevust ja piletihinnad oleks normaalsemad.
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

            Originally posted by yheksa
            13, sa oled ju käinud ntks Flora vöi Levadia vöi TVMK mängudel. Seal on pilet mingi 40 krooni (umbes vist, täpselt ma ei tea). Kas rahvast on massidena? No ei ole... ei ole noh.
            Tartus on pilet 10 krooni - esimesel mängul Lootusega 400 inimest, teisel Floraga 1300. Pole vist midagi eriti rohkem öelda. Muidugi on tegemist ka Tartuga, mitte Tallinnaga :P

            Mis ma aga öelda tahtsin on see, et nii klubide kui ka koondise sõprusmöngudel peaks tasuta sissepääs olema 16-aastastel ja noorematel ning pensionäridel (nendel viimasel on see olemas, Tartus vähemalt). Ise võin selle sotase pileti osta, kuid kui ma oma täditütart või kedagi tahan kaasa tuua, siis ei viitsi küll tema eest plekkida nii väga, kuid jalgpalli näitaks küll.

            Üldiselt on see hinnapoliitika suhteliselt naljakas ja elu sees ei usu, et Aleka turvad suudavad kontrollima hakata, et kes mis piletit omab ja kuhu sektorisse kuulub. Seetõttu juba kavõi kõigile 100 krooni see piletiks, on siis vaja tõmmelda nende erinevate numbritega, kui niigi on selge, et kontroll puudub.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

              Originally posted by Ono


              Originally posted by ROOTSI KUNN


              Krt. luuserid ,mida te vingute ,kas 100.-eeki koondise mängu eest on palju või?
              Kas teate palju tavalised Eesti kossu ja võrgu Meistrivõistluste piletid maksavad?
              Vastan : 50.- eeki ja mõni mees tahab selle raha eest veel ka jalgpallikoondist näha
              Ja ei too see 50.- eekine pilet mingeid pealtvaatajate horde staadionile.
              Huvitav, aga Tartus taotakse nende madalate piletihindadega Rocki mängude ajaks saal nii täis, et maja laguneb ära ja paljud jäävad ukse taha.
              Ja korvpall on hetkel igatahes paremal tasemele, kui jalgpalll.
              Niiet su jutt on üsna metsa poole.
              Ma ei saagi aru ,mida sa õieti võrdled. Otse loomulik on ju see,et Tartu Rock ,kes on siiski korvpallis Eesti parimaid ,toob oma mängudele täissaali rahvast ,isegi sõltumata piletihinnast . Jaa ,Tartus on korvpall tõesti praegu veel paremal tasemel ,kui jalgpall aga ma ei ole sugugi kindel ,et see paari aasta pärast enam nii on.
              Üks on kindel,kui näit: Tammeka või Merkuur oleks reaalselt Meistritiitli nõudleja jalgpallis siis ei mahuks rahvas isegi Tamme staadioni aia taha.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Miks on piletite hinn

                Ahjaaa, ma tahtsin veel öelda, et võrrelda kunsti - sporti - ja sööki on täiesti mõttetu. See, et koka kola plasa hind on 180 või mäk doonalds küsib 69 krooni, ei tohiks mitte ühegi koha pealt puudutada jalgpalli hinnapoliitikat. Liiga erinevad asjad ja sihukesed võrdlused on ikka puhas demagoogia.

                Võrrelge sporti spordiga (ja võimalusel selle ala sees).
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'


                  Minu teada toimuvad rahvuskoondise mängud kodus 5-10 korda aastas - mis teeb ca 1000 - 1500 kr hooaeg.
                  Kui kõigile mängudele ei jõua - siis valige välja parimad, aga mis ikka tühja viriseda.
                  Hinna peaks paika panema nõudlus, mitte kellegi virin.
                  Kui staadion tühjaks jääb eks siis jalgpalliliit kas vähendab hinda, teeb parema promotsioonikampaania või võtab midagi muud ette. Vähemalt see oleks nende huvides.

                  Vähemalt mina arvan nii.
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                    Originally posted by indrek

                    ...Kui staadion tühjaks jääb eks siis jalgpalliliit kas vähendab hinda, teeb parema promotsioonikampaania või võtab midagi muud ette. Vähemalt see oleks nende huvides...
                    staadion tühjaks jääb?? minu arust pole ta sellise klassiga meeskondade nagu põhj-iirimaa mängude ajal isegi pooltäis olnud.. ainult 3 korda ongi vist staadion lõpuni välja müüdud olnud..ja need olid mm ja em kvalifikatsioonimängud.. suvel..

                    selle mängu kasuks räägib ainult see et vastane on põhja-IIRI. jalgapllikaugem inimene seostab neid kohe briti saarte teiste meeskondadega ja järeldab et on oodata kõrgematasemelist meeskonda ja seetõttu roninb ka ehk staadionile, kuid tegeikult tulevad kohale kasashtaniga samatasemelised pallurid. vabandust kui nüüd kasahhidele liiga tegin. ja seda kasutab ära ejl-i propagandamasin kes haibid seda mängu kuigi teglikult on oodata üht mõtetut 0-0 skooriga lõppevat pallilahingut mudamülkas..

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                      100 eeku tallinlasele Eesti koondise mängu jaoks välja käia polegi ju nii palju, arvestades seda, et jalgpallifännid on üldiselt suured alkoholisõbrad-tarvitajad. Üks nädal õllet ei joo - ja asi ants. Aga neile, kes tulevad kaugemalt, lisandub sellele 100-200 eegule veel 100-300, olenevalt vahemaast ja haridusest/selle omandamisest. Kui veel linnas süüa-juua tahad, mida ei pea muidugi ilmtingimata tegema, lisandub eelmisele summale veel teatud rahasumma.

                      Kvalifikatsioonimäng läheb õpilasele-tartlasele maksma vist (250+100) 350 eeku, sama ka teistele, kes Taisto bussiga tulevad. Neile, kes Valgast või Hiiumalt-Saaremaalt (ühesõnaga, kes meie kalli vabariigi kaugematest nurkadest kohale voolavad), on kulu veelgi suurem.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                        Vabandust väga Artur, aga so what? ...see millisest Eestimaa (vöi maailma) otsast keegi tuleb on küll ta enese asi ja pileti hinda ei tohiks geograafiline asupaik kuidagi möjutada (välja arvatud tallinlaste ID kuukaart )!
                        Kas ntks külalismeeskonna fännidele peaks olema piletid puhta muidu, sest nad tulevad ju vaat kui kaugelt

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                          Kas ma ütlesin, et piletid peaksid odavamad olema? Ei öelnud. Lihtsalt seletasin.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                            Ilma mittemidgai ütlemata lihtsalt seletad?
                            Huvitav.
                            Jöudu, Artur!

                            Ära siis pikka viha pea

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                              Eeloleval mängul ei saa mitte olema publikut rohkem kui kolmandik...Fakt.
                              Oleks minu teha, siis annaks juba praegu kotiga pileteid noortele&koolilastele. Investeeriks tulevikku! Ehk siis nemad süstiksid seda harjumust praegu oma vanematele ja tulevikus enda lastele...

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                                Originally posted by Artur


                                100 eeku tallinlasele Eesti koondise mängu jaoks välja käia polegi ju nii palju, arvestades seda, et jalgpallifännid on üldiselt suured alkoholisõbrad-tarvitajad. Üks nädal õllet ei joo - ja asi ants. Aga neile, kes tulevad kaugemalt, lisandub sellele 100-200 eegule veel 100-300, olenevalt vahemaast ja haridusest/selle omandamisest. Kui veel linnas süüa-juua tahad, mida ei pea muidugi ilmtingimata tegema, lisandub eelmisele summale veel teatud rahasumma.

                                Kvalifikatsioonimäng läheb õpilasele-tartlasele maksma vist (250+100) 350 eeku, sama ka teistele, kes Taisto bussiga tulevad. Neile, kes Valgast või Hiiumalt-Saaremaalt (ühesõnaga, kes meie kalli vabariigi kaugematest nurkadest kohale voolavad), on kulu veelgi suurem.
                                päris õige jutt.minul läheb saarelt pealinna ja tagasi sõit maksma kuskil 250 kr, pluss tallinnas bussisõidud (teinekord saab ka autoga ja jänest sõita), pluss siis veel mängupiletid, ja kokkuvõtteks oma 500 kr tuleb kindlasti ära
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X