320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ilus!

    4-0 :P
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      #32
      Hetkel siis jahh Inglise PL-i juhib Blackpool!

      Kommentaar


        #33
        Võiks tõesti öelda, et meeldiv üllatus, huvitav kaua kestab ainult.

        Kommentaar


          #34
          Arvan, et wigan tuli käega lööma, said aga vastu näppe.

          Kommentaar


            #35
            no wigan on minu jaoks yks peamisi relegatsiooni kandidaate, nii, et seda loputust nyyd p2ris t6siselt ei tasuks kah v6tta.

            Kommentaar


              #36
              Blackpool sign Israel defender Dekel Keinan.http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...ol/8924892.stm
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #37
                kas see on mingi uus meeskond w

                Kommentaar


                  #38
                  kas sa oled idioot we
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas realchristiano7 Vaata postitust
                    kas see on mingi uus meeskond w
                    Justnimelt, asutati just 26dal juulil aastal 1887.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Lätlaste Blackpool suutis siis end uueks hooajaks Championshipi mängida.
                      Uudiseid siis "lähislätimaalt" ... Ian Holloway took the remainder of his squad to Latvia for a friendly last week, losing 2-1 to Jelgava. Blackpool have Latvian owners, which accounts for the destination ...
                      299195

                      Kommentaar


                        #41

                        Kommentaar


                          #42
                          Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste uustulnuka FC Blackpooli peatreeneri Ian Holloway sõnul on meeskonna pääs Meistrite liigasse täiesti reaalne.

                          Hetkel hoiab Blackpool turniiritabelis üheksandat kohta, ent neljandal ehk viimasel Meistrite liiga positsioonil olevast Manchester Cityst lahutab neid neli punkti.

                          „Mind peetakse hulluks, kuid mu meelest ei jää me koduliiga tippudele tasemelt üldse alla,“ lausus Holloway. „Ma olen näinud palju mänge, seega tean mida räägin. Tõsi, meie eelarve on väike, aga jalgpalli mängivad ikkagi inimesed, mitte raha.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste uustulnuka FC Blackpooli peatreeneri Ian Holloway sõnul on meeskonna pääs Meistrite liigasse täiesti reaalne.

                            Hetkel hoiab Blackpool turniiritabelis üheksandat kohta, ent neljandal ehk viimasel Meistrite liiga positsioonil olevast Manchester Cityst lahutab neid neli punkti.

                            „Mind peetakse hulluks, kuid mu meelest ei jää me koduliiga tippudele tasemelt üldse alla,“ lausus Holloway. „Ma olen näinud palju mänge, seega tean mida räägin. Tõsi, meie eelarve on väike, aga jalgpalli mängivad ikkagi inimesed, mitte raha.
                            Kuuseis on kopipeistpaavianitele vist taaskord soodne. MILLEKS sa topid foorumisse (ilma viiteta) delfi lugusid, milleks?
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Kuuseis on kopipeistpaavianitele vist taaskord soodne. MILLEKS sa topid foorumisse (ilma viiteta) delfi lugusid, milleks?
                              vastu tulles sinu soovile kustutasin ära.loodan nüüd et saad rahulikult edasi elada.iga asja peale jonnima ei tasu ka hakata.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                vastu tulles sinu soovile kustutasin ära.loodan nüüd et saad rahulikult edasi elada.iga asja peale jonnima ei tasu ka hakata.
                                Oled sa 15-aastane? Mis jonnimisest sa räägid? Korduvalt varem räägitud teema, aga noh, eks kordamine on tarkuse ema: KUI sa muidu ei saa, siis kopi oma uudiseid edasi, aga viita vähemalt allikale. See on elementaarne netikett, mitte minu õnneliku elu saladus. Hea oleks muidugi, kui sa leiaks uudise algallika, mitte ei piirduks delfi või õhtulehe tõlgetega. Ja eriti hea oleks, kui uudisel oleks ka mingi reaalne väärtus, mitte suvaline mannavaht.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X