320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Anime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Jätkasin Code Geassiga. Mingi aasta eest jäi pooleli, aga samas vaatasin ma seda siis õhtuse veini kõrvale ja nüüd ei mäleta, et kus, kurat, mul see pooleli jäi. Kusagil lõpu eel, aga et kus...

    Kommentaar


      #17
      Kellelegi komöödia meeldib, siis Cromartie High School vajab vaatamist. Seriaali mõtlen.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        #18
        duubeldaks fma:brotherhoodi ja attack on titanit. viimane on üks suuremaid pärle praegu minu meelest.

        Kommentaar


          #19
          Jõudsin eile Code Geassiga lõpuni. Või vähemalt nii ma lootsin. Lõpus läks marupõnevaks, peategelane keeras natuke segi ja oli üsna tore. Siis tuli viimase osa viimane stseen ja see kuradi raibe lõppes cliffhangeriga. Ehk nüüd pean teise hooaja ka ära vaatama

          Kommentaar


            #20
            Soovitaks Hajime no Ippo, kui on huvi poksi vastu. Vanemad osad väga head (esimesed 3 "seasonit" - 62 osa vist peaks olema), uuemad paraku kvaliteedis tagasimineku teinud - tahetakse liialt kiirustada mangaga võrreldes.

            Eelmainitud Death Note ka väga hea.
            Kui midagi meenub veel, siis annan teada.
            E: Hellsing ka soovitatav.
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              #21
              Kellel on minuga sarnane küsimus, siis Code Geass on tõesti väga hea. Ehk hakkasin uuesti poole pealt vaatama, kuna aasta eest jäi pooleli. Ühesõnaga 20. osast edasi läks ludinal. Teine hooaeg eriti. Et mitte spoilima hakata, siis rohkem ei ütlegi. Sisu kohta nii palju, et tegu on võimuvõitluse malemänguga, kus vahepeal muutuvad liitlassuhted ja kõik muu nii kiirelt, et mingi hetk ei saa enam arugi, et kes nüüd kellega koos on.

              Kommentaar


                #22
                Ma vaatasin Code Geass'i kunagi paralleelselt Death Note'iga. Toona tundusid nad võrdselt kvaliteetsed, kuid miskipärast jäi Death Note siiski pisut rohkem hinge. Ilmselt imponeeris mulle sarja filosoofiline selgroog rohkem...pessimist nagu ma olen. Hiljem arvustusi lugedes ei olnud ma enam sugugi kindel, kas Code Geass üldsegi oli hea või oli mu kriitikameel toona teistsugune. Ilmselt seetõttu ei ole ma julgenud sarja ka kellelegi soovitada. Ehk peaks uuesti üle vaatama.

                Kui midagi muud siiski soovitada, siis Cowboy Bebop ja Darker Than Black tunduvad endiselt head valikud.

                Kommentaar


                  #23
                  Vaatasin Fullmetal Alchemisti ära (selle ilma brotherhoodita). Oli ka väga hea, kuigi lõpu veidike rippuma jäämine häiris. Just seetõttu, et seal oleks võinud ka asja ära lõpetada, aga film tehti ka ikka otsa.
                  Proovin siis järgmisena seda Titani asja.

                  Kommentaar


                    #24
                    Hommikul tuli meilile teade, et Netflix on üles laadinud mingi uue filmi, mida ma peaks nägema. Tegu on Blame! nime kandva teosega, mis just ära sai vaadatud ja see oli ülimalt cool andmine. Sellega seoses hakkasin mõtlema, et kas keegi oskab soovitada viimastest aastatest mingit vinget sarja, mis sobiks ritta Cowboy Bebop, Code Geass, Trigun ja Full Metal Alchemist?

                    Kommentaar


                      #25
                      Supervõimetega tegelaste animesid parodeeriv One Punch Man on kindlasti anime, mis on kõvasti haipi saanud (12 osa). Väga meeldis ja ei jõua ära oodata teist hooaega.

                      Steins;gate - ajarändamisega seotud anime. Kohati väga palju infot korraga ning tegelased räägivad väga kiiresti. Enne magamaminekut võib mõnel hetkel uinutada, kuid kokkuvõttes on väärt sari ja hea meel, et olen seda vaadanud.

                      The girl who leapt through time - samuti ajarändamisega seotud animafilm. Kuna soovitan, siis järelikult meeldis.

                      Sword Art Online - meinstriim anime aga kui pole näinud, siis tasub korra vaadata. Esimest hooaega olen vaadanud vist 4 korda. Räägib sellest kuidas poeriiulitele tuleb virtuaalse reaalsusega Warcraft Online tüüpi mäng ja mängijad jäävad sinna lõksu. Välja saab ainult sel juhul, kui keegi teeb mängu läbi. Surm mängus annab elektrishoki ajju ja inimene sureb ka päris elus.

                      Tokyo Ghoul - verd ja muid rõvedusi.

                      Haikyuu - võrkpalli anime. Mõnus motivatsioonipauk, mis üritab näidata, et kõva trenni ja suure tahtejõuga on võimalik takistusi ületada nii individuaalselt kui ka meeskondlikult. Viimaste aastate lemmik.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                        Supervõimetega tegelaste animesid parodeeriv One Punch Man on kindlasti anime, mis on kõvasti haipi saanud (12 osa). Väga meeldis ja ei jõua ära oodata teist hooaega.
                        Ise ka seda vaikselt vaatama hakanud. Pool esimest hooaeg ära vaadatud. Väga äge.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X