320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Isiklik TOPIC!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

    Originally posted by mazz


    Originally posted by Davids


    TEEME NYYD NATS TEEMA MUUTUST:
    Kes on k6ige vihatum Sportlane(jalgpallur)?

    1.Guti...........arghhhhh
    ka mina vihkan gutit-toda värdjalikku koera-see sai alguse umbes kolm aastat tagasi,kui ta roma vastu kindlast suluseisust värava lõi ja ma tema pärast 15 eeku kaotasin!
    vihkasin teda ikka täiega tol hetkel,täpselt samuti ka kõiki teisi,kes juhuslikult mu lemmikud ei olnud-beckham oli üks lilla pe.ekas,zidane kiilaspäine idikas,kogu hispaania koondis üks suur s.takottide hunnik jne jne...
    kusjuures arvasin alati,et olen targem kui kõik vutieksperdid kokku ja et kõik mulle mitte meele järgi mängijad olid 100% ülehinnatud ja kasutud suured nimed,kes võitsid ikka ja jälle õnne,kohtunike idiootsuse ja muu sellise tõttu.
    kuid siis juhtus midagi-areng-edasi pole vist vaja kirjutada.
    anyway-mees,mõtle,enne kui midagi kirjutad.
    head arengut.
    Arenguga pole siin midagi pistmist ta lihtsalt on selline ylbe v2ike pa*ajupp!!!
    Njaah n6me wend !!!!!!!!!
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

      Originally posted by dannar


      Originally posted by Davids


      Originally posted by dannar


      Originally posted by Davids



      Oi mis me nyyd Raha Reali wennad l2ksid H2rga t2is Teil naq w2ga lapsikud m6tted .........nojahh igatahes minu IQ kyl sinu perset ei torgi ja 2rage vinguge \"Reali f2nnid\" kui tahan siis m6ttlen ja ytlen mis tahan ja antud juhul minge lugege oma teema alt AXELI postitusi .........Tema naq 6ige wend REAL IMEB Paukuge palju tahate ma ei yritagi siin foorumis olla teiste meelj2rgi.............vihake mind kui tahate mul 22rmiselt pohhui ............adios ............
      no ega mind ei huvitagi, et sa kellegi meele järgi olema peaks.
      ma lihtsalt tundsin huvi sinu kaheldavas intelligentsis, aga nooh. kui sa ei oska mulle seda numbrit öelda, siis on kaks varianti:
      a) et sa ei tunne nii suurt numbrit
      või lihtsalt b) sa ei oska üldse ühtegi numbrit
      või c) mõlemat
      ja IQ on siis intelligentsuskvoot, kui sa sellest aru ei saanud

      Nojahh sina oled arvatavasti yks nendest kes kiimleb p2evad l2bi arvuti taga ja haletseb oma!!! 2ra vingu nii palju tegele mingi oma hobiga kui sul neid on ja ela h2sti


      mh on see IQ küsimus siis tõesti nii raske, et sa sellele vastata ei oska??
      2ra pane siin tarka..........oled ikkagi see kelleks ma sind v2itsin ja gafkup..........minu IQ on sinu omaga vaadates m2ek6rgune!!!!! Ma vaatan et sa oled peris leilis v6ta rahulikult ja mine hinga v2rsket 6hku kapiish mees .......... aja oma IQ hiiglasi kuskil mujal taga!!!!!
      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

        Davids, sina oled vist küll pede.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

          Originally posted by amority


          Davids, sina oled vist küll pede.
          Nu sina kaa mine aja oma pedesid kuskil mujal taga
          Naljawend:P
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

            Originally posted by Davids

            2ra pane siin tarka..........oled ikkagi see kelleks ma sind v2itsin ja gafkup..........minu IQ on sinu omaga vaadates m2ek6rgune!!!!! Ma vaatan et sa oled peris leilis v6ta rahulikult ja mine hinga v2rsket 6hku kapiish mees .......... aja oma IQ hiiglasi kuskil mujal taga!!!!!
            küll ma hingan, aga sina mine õpi natuke. 7. klass vaja ka ju lõpetada ja see tuleks sulle kasuks.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

              Originally posted by Davids
              Nu sina kaa mine aja oma pedesid kuskil mujal taga
              Naljawend:P
              pill tuleb pika ilu peale

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

                Originally posted by dannar


                Originally posted by Davids

                2ra pane siin tarka..........oled ikkagi see kelleks ma sind v2itsin ja gafkup..........minu IQ on sinu omaga vaadates m2ek6rgune!!!!! Ma vaatan et sa oled peris leilis v6ta rahulikult ja mine hinga v2rsket 6hku kapiish mees .......... aja oma IQ hiiglasi kuskil mujal taga!!!!!
                küll ma hingan, aga sina mine õpi natuke. 7. klass vaja ka ju lõpetada ja see tuleks sulle kasuks.
                Huvitav Huvitav.........kle sul see IQ ikke v2ga madal.........sul enesehinnang ka t2itsa 0.............nu sa v6id oma viha v2lja elada kindlasti oled leilis sellep2rast et said koolis \"4\" snuub.............ma ei ole siin et teistele p*rse pugeda ma ytlen nii nagu ise tahan
                Keep goin...........sa pead 7 klassi ennem saama ning siis l6petamisele m6tlema

                Ma v2ga kahtlen et sa yli6pilane oled ................
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

                  kuulge Davids ja dannar, mis te siin foorumis mölisete? Leppige parem mõni koht kokku, siis saab väikse lööminguga asja selgeks teha. Te Mõlemad ju Tartu vennad.
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

                    Originally posted by Totti


                    kuulge Davids ja dannar, mis te siin foorumis mölisete? Leppige parem mõni koht kokku, siis saab väikse lööminguga asja selgeks teha. Te Mõlemad ju Tartu vennad.
                    nojah.. ja siis saan alaealise löömise eest kohtuasja kaele. no tnx

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

                      Originally posted by Davids


                      Huvitav Huvitav.........kle sul see IQ ikke v2ga madal.........sul enesehinnang ka t2itsa 0.............nu sa v6id oma viha v2lja elada kindlasti oled leilis sellep2rast et said koolis \"4\" snuub.............ma ei ole siin et teistele p*rse pugeda ma ytlen nii nagu ise tahan
                      Keep goin...........sa pead 7 klassi ennem saama ning siis l6petamisele m6tlema

                      Ma v2ga kahtlen et sa yli6pilane oled ................
                      hehe. jajah. ülikoolis antakse muidugi 4-sid ja muid toredaid koolilapse hindeid. ja eks mina ütlen ka siis mida tahan. sa krdi vinnitapjast käsitööline. lihtsalt sinu vigisemisest igas foorumis hakkab tasapisi üle viskama

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

                        mehed(lapsed),pange end mc-battle\'le kirja ja tehke seal asi selgeks.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

                          Tegelikult võiks ju dannari mõni mode/admin härra taavitsit korrale kutsuda, või mis?
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

                            Originally posted by dannar


                            Originally posted by Totti


                            kuulge Davids ja dannar, mis te siin foorumis mölisete? Leppige parem mõni koht kokku, siis saab väikse lööminguga asja selgeks teha. Te Mõlemad ju Tartu vennad.
                            nojah.. ja siis saan alaealise löömise eest kohtuasja kaele. no tnx
                            Kurat, ma tahtsin juba plakateid ja lendlehti linna peale viia.
                            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

                              Originally posted by dannar


                              Originally posted by Davids


                              Huvitav Huvitav.........kle sul see IQ ikke v2ga madal.........sul enesehinnang ka t2itsa 0.............nu sa v6id oma viha v2lja elada kindlasti oled leilis sellep2rast et said koolis \"4\" snuub.............ma ei ole siin et teistele p*rse pugeda ma ytlen nii nagu ise tahan
                              Keep goin...........sa pead 7 klassi ennem saama ning siis l6petamisele m6tlema

                              Ma v2ga kahtlen et sa yli6pilane oled ................
                              hehe. jajah. ülikoolis antakse muidugi 4-sid ja muid toredaid koolilapse hindeid. ja eks mina ütlen ka siis mida tahan. sa krdi vinnitapjast käsitööline. lihtsalt sinu vigisemisest igas foorumis hakkab tasapisi üle viskama
                              Hehehehe vinni tappja sa sul on alav22rsus kompleks ikka mega suur sul on arvatavasti jah n2gu vinne t2is nagu oleks haavli pyssiga lastud
                              Noojaa minu vigisemisest saab villand jah sa vaata ennast ja selle alaealise v2rgi poolest sai julgekski lyya............ja kui julgeks siis ega jah siis.......noh igaljuhul Ela h2sti ja ma ei tea mine kuhugi viha ravile v6i t6mba end oksa!!!
                              742617000027
                              (sic)
                              (515)
                              MAGGOT

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Isiklik TOPIC!!!!\'

                                Originally posted by realmadridfan


                                Tegelikult võiks ju dannari mõni mode/admin härra taavitsit korrale kutsuda, või mis?

                                Mnjahh Tavitsit v6itte jah korrale kutsuda aga see mis sa pr22ga ytlesid ja ma eeldan et sa m6tlesid selle all mind n2itab seda kui N6Rk sa oled sa ei saa naq seda asja lihtsalt 2ra r22kida kuigi sina siin ei osalenud!!!!!See nagu 6petajale v6i kellele igasnes pugemine
                                Sul ka viharavi vaja jah
                                742617000027
                                (sic)
                                (515)
                                MAGGOT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X