320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust kohast te muidu mingit "ekspert" infot saate, et keda valida keda mitte (kui keegi kasutab üldse midagi sellist)? Hetkel mul paar auku mida ei oska päris täpselt täita. Mõtlen kas Jota, Sessegnon nt tasuksid ennast ära või mitte

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Kust kohast te muidu mingit "ekspert" infot saate, et keda valida keda mitte (kui keegi kasutab üldse midagi sellist)? Hetkel mul paar auku mida ei oska päris täpselt täita. Mõtlen kas Jota, Sessegnon nt tasuksid ennast ära või mitte
      FPL Tips, Advice, Team News, Statistics, and Predicted Lineups for Fantasy Football games such as Premier League, UCL, Bundesliga, FanTeam, and Allsvenskan.

      Fantasy Premier League tips, advice and strategy for all formats. Barclays fantasy premier league, Sky sports fantasy football, Telegraph ...


      Päris paljud on Jota võtnud siin. Ise mängin 4 midfielderiga ja võtsin Bernardo Silva. Kuigi ma kahtlen selles tüübis suht palju. Ainult pre-season vorm räägib tema kasuks ja ilma MM-ita ta ei oleks isegi algkoosseisus

      Kommentaar


        Veel liigasid millega liituda? Soccernetil ka oma liiga?

        Kommentaar


          Hinnastamine on päris omapärane mõnikord. Näiteks Allisson vs Ederson maksavad mõlemad 5,5
          Ma ei mõtle küll ühtegi head põhjust välja, et miks keegi peaks nende kahe vahel valides võtma Allissoni.




          ok..........pika mõtlemise peale tuli pähe võimalik City meistri pohmell.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Või kui sul on juba City-st 3 meest võetud või kaitsja sealt.

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Soccerneti foorum uuenes automaatlselt.

              Drafti ei tule.
              Tahan ka drafti!

              Kommentaar


                Algselt postitas karausser Vaata postitust
                fantasy.premierleague.com, liituge palun minu liigaga, kood on: 510173-107692
                praeguseks tänan kõiki 68 liiget, tuleb kõva andmine ja ma tänan kõiki liikmeid ning soovin edu!
                Manchester United Forever

                Kommentaar


                  draft oleks vahva küll

                  Kommentaar


                    Aga korraldage draft. Eelmine aasta oli kokku ajamine paras pusimine. See aasta ei ole kahjuks aega.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Ma oleks nõus drafti korraldama, kui saaks kokku 10-12 inimest, aga kindlasti mitte ametlikul FPL saidil, mille punktisüsteem on liiga lahja ja igav minu jaoks. Palju põnevam oleks kasutada nt Fantraxi platvormi, kus saab reeglistikku oma äranägemise järgi peenhäälestada. Ise osalen seal juba ühes liigas, kus lisaks väravatele-söötudele-puuri puhtana hoidmisele saab punkte enam kui kümnes lisakategoorias (shots on target, key passes, tackles won, interceptions, aerials won jne). (Kes ammustel aegadel yahoo fantasy't mängisid, neile peaks see tuttav ette tulema). Lisaks on võimalik iga päev eri time slot'ides koosseisumuudatusi teha kuni vahetult mängude alguseni.

                      Nii et andke teada, kel huvi on!

                      Kommentaar


                        Pakkumine on endiselt jõus, kuigi paistab, et keegi siia teemasse eriti ei satu või lihtsalt jätab külmaks see värk. Millest on kahju, sest selline pisut komplekssem liiga oleks foorumi premmi- ja fantasyspetsidele ideaalne maandumispaik. Sh neile, kellele on draftiformaat võõras - midagi keerulist seal ei ole.

                        Kõik küsimused/ettepanekud on teretulnud. Võib teha nii osavõtutasuga kui ilma. Viimasel puhul paneksin (mõnevõrra väiksemad) auhinnarahad ise välja.

                        Võimalik punktisüsteem:

                        +väravahtidel tõrje-, clearances, clean sheet jm punktid

                        Ühe eelmise vooru h2h matchupi näide:


                        Kommentaar


                          Monoloogi jätkuks - draft on hetkeseisuga planeeritud 12. septembrile (kuid seda võib ka nihutada, kui kellelegi kuidagi ei sobi). Hea võimalus koondisemängude pausi aegset igavust peletada.

                          Kommentaar


                            Mina olen nõus.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Mina olen nõus.
                              High five


                              Praeguseks on oma põhimõttelise nõusoleku andnud kuus kasutajat, nii et vabu kohti veel jätkub. Tundub küll, et algselt väljahõigatud 12 osalejat oli liiga optimistlik minu poolt, aga kaheksa või vahest ka kümneni venitab draftini jäänud paari nädalaga loodetavasti ikka välja. Olen seni personaalselt võimalikke huvilisi välja noppinud, aga liiga on kõigile avatud, nii et astuge aga ligi! Nagu eelpool märkisin, tulevad ka rahalised auhinnad (nt üldvõitjale, kokkuvõttes enim punkte kogunud mängijale, iga kuu parimale...)

                              Kommentaar


                                Sanchez on fäntasis 7.0 see peab olema kõige suurem drop mille mängija kunagi teinud on. Tegelt vist Lampard oli city eest mängides ka midagi sinna kanti, 6.5 vms. Ainuke vahe on siin selles, et Sanchez on ju veel täiesti mängukõlgblik jalgpallur (30 a). Või ei? Copal oskab mängida küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X