320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aega on selle kiire asjaga!
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Ajaviiteks tegin soccerneti H2H, ärge siis näkku lööge. KOsid ei pannud.

      Code to join this league: 1669951-368963
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Soccerneti tavaliiga: 755978-377364

        Kuna keegi ette ei võtnud siis tegin ise ära enne kui hilja. Ärge siis mind ka tooliga pekske palun.

        Kommentaar


          Liitusin mõlema Soccerneti liigaga, tänud Teile, hakkame ragistama :-)
          Manchester United Forever

          Kommentaar


            Liitusin. Tänud Katk.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              liitusin juba kõigega mis jagatud, tuleb kõva madistamine!

              Kommentaar


                hei foorumirahvas. teiste eeskujul tegin ka mõnda aega tagasi endale konto, liitusin isegi selle soccerneti liigaga. inglise keelt ma väga hästi ei valda, kas keegi saaks üldse mulle mängu pointi lühidalt ära seletada? kas ma olen õigesti aru saanud, et iga nädal valid sa endale uue koosseisu ja vastavalt nende mängijate päris esitusele saad ka punkte? igatahes koosseis on mul juba olemas aga tõesti tahaks nagu rohkem teada. aitäh ette.
                "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                Kommentaar


                  ei , koosseisu saad küll muuta, aga mitte kõike. 1 tasuta üleminek on lubatud per nädal, iga lisa ülemineku eest maksad karistuspunkte mis lähevad tulemilt maha.Muus osas on õigus, et kui mängija paneb premmis hästi ja on sul tiimis ja väljakul siis on sul käsi kullas.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Kuna sul on koosseis suurem, kui 11 meest platsil, siis saad igaks nädalaks oma meestest uue 11 väljakule panna vastavalt vastastele. Ja ka kaptenit vahetada, kelle punktid lähevad kahekordselt arvesse.

                    Kommentaar


                      Ma küsiks, et kas ma vahetuste põhimõttest sain õigesti aru - nt: Mul on 3 kaitseliin ja sealt David Luiz ei mängi. Pingil oli Whittaker. Kas tema vahetatakse automaatselt sisse peale mängunädala (ehk täna) lõppu? Okore on ka pingil, aga kuna tema ei mänginud, siis ma eeldan, et Whittaker?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Game0ver Vaata postitust
                        Ma küsiks, et kas ma vahetuste põhimõttest sain õigesti aru - nt: Mul on 3 kaitseliin ja sealt David Luiz ei mängi. Pingil oli Whittaker. Kas tema vahetatakse automaatselt sisse peale mängunädala (ehk täna) lõppu? Okore on ka pingil, aga kuna tema ei mänginud, siis ma eeldan, et Whittaker?
                        Vist on nii, et tuleb sisse see kes sul esimesena pingile märgitud on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas idikas Vaata postitust
                          Vist on nii, et tuleb sisse see kes sul esimesena pingile märgitud on.
                          Jap, aga kui sul on muidu kolmene kaitseliin , siis tuleb ikkagi see kaitsja sisse,kes on vahetustes ees pool. Kahest kaitseliini ei lasta.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Jap, aga kui sul on muidu kolmene kaitseliin , siis tuleb ikkagi see kaitsja sisse,kes on vahetustes ees pool. Kahest kaitseliini ei lasta.
                            Väga hea, saangi dreamteami mehe algkoosseisu.

                            Tänud vastamast ka!

                            Kommentaar


                              Benteke paneb hullu jälle õnneks mul samuti olemas ta. aga küsimus võhikult kui palju saite teie punkte esimeselt gameweekilt. ise skoorisin 76
                              "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                              Kommentaar


                                Ise sain 78. Tekib küsimus, kuidas kurat need liidrid nii hästi panevad, osadel juba 134p koos 146st võimalikust ja panevad dreamteam 11st täppi mingi 7-8 meest. Ebareaalne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X