320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kummaline jah, kaks hooaega olen kaasa teinud, aga iga hooaeg pean uuesti regama sinna. Cheers koodi eest

    Kommentaar


      H2H liitumiskood 1350665-487650
      kunagi pole olnd,et midagi polnd

      Kommentaar


        Tänan, ai äm in!
        Manchester United Forever

        Kommentaar


          äppstoreist saab see aasta tasuta äpi ka tõmmata ;-)
          Manchester United Forever

          Kommentaar


            Tegin just tiimi ära endale. Mitte et ma nendele väga pretendeeriks, aga märkasin, et päris lahjad on nende auhinnad kui ehk jätta välja kaks esimest kohta, kes saavad tripi EPL mängule. Sadasid miljoneid eurosid pööritav organisatsioon suudab 3,5miljoni osavõtjaga võistluse kolmandale kohale välja panna mõnisada eurot väärt auhinna.

            3rd place:
            Copy of FIFA and a games console
            Tablet computer
            Bluetooth speaker
            Nike manager jacket
            FPL goody bag consisting of a rucksack, t-shirt, mug, water bottle, stress ball, pen, pad and key ring

            Ma annaks kinga sellele marketingi vennale, kes pole suutnud vingemaid auhindu välja sebida sellele võistlusele.
            Iga nädala parim saab veidi mingit sponsorite nänni...

            Manager of the Week

            Copy of FIFA17
            Nike Ordem 4 match ball
            FPL rucksack
            FPL mug
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              peab nôustuma,3.koha auhind pole pingutamist väärt.aga esimese 100000 hulka on,sest vôib tekkida tunne,nagu jagaks vutist natuke midagi.ma suurt ei jaga,kuna olen enamus aega purjus.tavaliselt,kui môistlikult nuppe liigutada,peaks top 300000 kôikidele jôukohane olema,kes viitsivad mängida lôpuni.seega top 1000 vôiks saada auhinnaks kasti ôlut.see on hea stiimul,kas pole?
              kunagi pole olnd,et midagi polnd

              Kommentaar


                Viimane meeldetuletus: Üks Kuri Liiga sulgub 6 tunni pärast!

                Hetkeseisuga on liigas 17 manageri, mis moodustab prize pooliks 425 €. Premeeritud saavad top 4, seal hulgas võitjale 170 €!

                Huvi korral privaatne sõnum siin foorumis või Facebookis (Erik Põlluveer).

                C´mon, get in!

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kas Alexisele antakse puhkust? Kolmapäevane CL mäng on kodus Ludoga...suht easy peaks olema, ning Swansea on viimastel aastatel keeruline vastane olnud kodumängudes.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Kas Alexisele antakse puhkust? Kolmapäevane CL mäng on kodus Ludoga...suht easy peaks olema, ning Swansea on viimastel aastatel keeruline vastane olnud kodumängudes.
                      Ära hirmuta. Ta mul triple captain see nädal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Graeme Vaata postitust
                        Ära hirmuta. Ta mul triple captain see nädal.
                        Suht solid fear on imo.

                        Keegi Arsenali fännidest äkki oskab arvata mis temaga juhtub? Katk, marv? Arsenal mania foorumis pakuvad paljud Lucast ründesse

                        Kommentaar


                          Keegi Arsenali fännidest teab keda kaheks dgw-ks Arsenalist valida? Sanchez peaks kindel olema. Giroud mängib? Özil? Bellerin on sitas vormis? Monreal lööb väravaid?

                          Kommentaar


                            Palun Teid liituma minu liigaga: Armas liiga
                            Kood: 309708-76121
                            Eelmisel aastal osalejad (70 tk) liidetakse automaatselt.
                            Manchester United Forever

                            Kommentaar


                              Teen liigat, kus buy-in 10 eurot. Hooaja lõpus võitja saab kogu pot'i. Kes on huvitatud, siis andke PM-is teada.

                              Kommentaar


                                Hei,

                                Jutt üsna lühike:

                                Üks Kuri Liiga Season 2
                                Buy-in: 30 €

                                Raha jaguneb pokkeriturniiri väljamaksete struktuuri kohaselt. Eelmisel (esimesel) hooajal oli 17 osalejat, buy-in 25 €, raha said top 4: 170 €, 110 €, 85 € ja 60 €.

                                PM, kui on huvi liituda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X