320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'www.premierleague.com\'

    Algselt postitas users


    EPL\'is juba 3 vooru peetud, aga fäntasy\'t ei mängi keegi
    Tegelikultu arvan, et mängijaid ikka on, kuid keegi pole viitsind lihtsalt liigat teha:P

    Olge lahked
    kood on 784240-127491
    Kui panid rahvuseks eestlane, siis leiad sealt tabeli hulga mängijatega.Muide rahvuste keskmise tulemuse arvestuses oli Eesti esikohal.

    Kommentaar


      #32
      674444-117601 soccernet.ee liiga, huvilised liituge siis
      AILTON

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        674444-117601 soccernet.ee liiga, huvilised liituge siis
        Ma just liitusin su liigaga,aga mitu inimest on tarvis,et mängud võiksid alata?Ja rääkige üldse natuke rohkem sellest mängust.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
          Ma just liitusin su liigaga,aga mitu inimest on tarvis,et mängud võiksid alata?Ja rääkige üldse natuke rohkem sellest mängust.
          Soovitan lugeda: http://en.wikipedia.org/wiki/Fantasy...l_%28soccer%29

          Kommentaar


            #35
            Eeee....Ma ple just hea inglise keele aru saaja,nii et jah....

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              674444-117601 soccernet.ee liiga, huvilised liituge siis
              liitusin ka mina

              Igaljuhul tuletan meelde, et homme hakkab juba pihta, seega viimane võimalus tiim ära teha (kui tahta juba esimesest voorust punkte teenida)

              Kommentaar


                #37
                Aga kudas seal mänga käib?Kas arvuti teeb automaatse mängu?Kas see on nagu Hattrick?

                Kommentaar


                  #38
                  Nt on päriselus mäng Manu- Liverpool. Sul on seal premieris nt Gerrard ja Giggs. Ja siis Giggs lööb värava nt siis saad teadud arvu punkte ja nt gerrard saab punase kaardi. Siis saad - punkte
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                    Nt on päriselus mäng Manu- Liverpool. Sul on seal premieris nt Gerrard ja Giggs. Ja siis Giggs lööb värava nt siis saad teadud arvu punkte ja nt gerrard saab punase kaardi. Siis saad - punkte
                    AAAA....kohe selline sisteem.täitsa põnev.Tänud!

                    Aga vaata seal mängijate nime taga on "i" täht ja kui see on punane,kas siis see tähendab,et mängija on vigastatud?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
                      AAAA....kohe selline sisteem.täitsa põnev.Tänud!

                      Aga vaata seal mängijate nime taga on "i" täht ja kui see on punane,kas siis see tähendab,et mängija on vigastatud?
                      Kuna ise eelmisel aastal mängisin ja see aasta enam ei viitsi. Siis ei mäleta, aga arvatavasti nii see on
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
                        AAAA....kohe selline sisteem.täitsa põnev.Tänud!

                        Aga vaata seal mängijate nime taga on "i" täht ja kui see on punane,kas siis see tähendab,et mängija on vigastatud?
                        kas vigastatud või kannab mingit karistust ehk siis kaartidega väljas
                        AILTON

                        Kommentaar


                          #42
                          Inglise liiga all tõusis antud koht teemaks. Et mingi artikkel olevat ilmunud Ekspressis antud saidi kohta vms? Loeks huvi pärast kui seda kusagilt veel näha saab, ise ma ei suutnud seda üles leida igatahes.

                          Ise olen inglise liiga fantasy't teinud siiamaani CYKI.COM keskkonnas aga see on vist antud kohast tüki maad ebapopulaarsem.

                          Anyways kui keegi suudab selle artikli ülesse leida, siis paluks siia see link visata. Aitäh.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Inglise liiga all tõusis antud koht teemaks. Et mingi artikkel olevat ilmunud Ekspressis antud saidi kohta vms? Loeks huvi pärast kui seda kusagilt veel näha saab, ise ma ei suutnud seda üles leida igatahes.

                            Ise olen inglise liiga fantasy't teinud siiamaani CYKI.COM keskkonnas aga see on vist antud kohast tüki maad ebapopulaarsem.

                            Anyways kui keegi suudab selle artikli ülesse leida, siis paluks siia see link visata. Aitäh.
                            Kahjuks see Eesti Ekspressi uudislugu saavutas selle, et 10-16 vooru järel on liitunud üle 200 mängija ja eestlaste keskmine on kolisenud 13ndalt kohalt kuhugi 25-30 koha vahele..

                            Kes soovib liituda veidi nõrgema liigaga "Estland managers" siis kood on:
                            333306-156169

                            Algselt postitas users Vaata postitust
                            tegin siis ka ühe liiga valmis, nimeks \"EESTI Premier\", kood:94981-18033
                            palun ühinege
                            Kas liiga on kadunud st. et sellel hooajal ei uuendatud enam või on liitumise kood muutunud?

                            Kommentaar


                              #44
                              Vabandan, et alustasin uut teemat, kuid ei osanud www.premierleague.com'i pidada fantasy-mängu saidiks urliga: fantasy.premierleague.com
                              Ma ei mäleta aga ekspress.ee alt otsinguga leiab üles, ma 2 kuud vaadanud kuidas eestlaste keskmine langeb pidevalt eelmine hooaeg lõpetasime TOP3-s vist isegi teisena? Siis kahjuks ei kirjutanud keegi... et eesti fännid on maailmatasemel

                              Ise liitusin alles eelmisel aastal enne jõule, kuid eksides ja õppides kujundasin välja selleks hooajaks strateegia, millega FANATSY CUP-is kaugemale nii kaheksindikfinaalini kasvõi jõuda. Eelmine hooaeg olin 7nda vooruni mängus.
                              Kahjuks jäi mul vahepeal november ja detsember mämg soiku kuna tööl oli koormus suur. Ja eks ma olin solvunud, et ManU kehvalt alustas ja eriti siis kui Ronaldo oli kapten ja ta punasega platsilt minema saadeti samas võinuksin duubeldada Fabregase 13 punktilist vooru mitte Ronaldo -1
                              Olen kehvalt oma strateegiat järginud, kuid ometi ma vaatan, et meeskonna tugevuselt ei saa soccernet.ee liigas keegi mulle vastu.

                              Kahjuks magasin CUP-i alguse maha ja ei teadnud ka, et sellel aastal on muudatused olulised ja 18mnes voor on kvalifikatsioon ja mina tegin mitu vahetust alles 18ndas voorus, ehkki 16,17 jäid tegemata, seega siis ei kvalifitseerunudki FANTASY CUP-i

                              Aga annaks mõningaid soovitusi eestlastele kuidas olla edukam.
                              Kvalifitseerumise korral oleksin 108p väärt meeskonnaga vaevata prohmakaid tegemata 32 parema hulka tõusnud nüüd jääb ainult loota, et iga vooruga tõusen mõniteist kohta Eesti edetabelis kõrgemale, kuna esimesed 14 vooru oli eesmärgiks, mitte üldine punktiskoor vaid meeskonna tugevust kasvatada, et siis lihtsalt statistiliselt viimase 20 vooruga teha big boost ja olla edukas FANTASY CUP-is
                              Last edited by jupitero; 19.01.08, 23:21. Põhjus: paar toksimise viga

                              Kommentaar


                                #45
                                Siin on sellest juttu:

                                Eesti Ekspress pakub uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat ajakirjandust nõudlikule lugejale, kes hindab teravmeelset esitlust ja avarat maailmapilti ning väärtustab lehes ilmuvat teemaderingi, erinevaid vaatenurki ja tõlgendusi ümbritsevast.
                                Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                                Kommentaar

                                Working...
                                X