Lehekülg 3, kokku 20 EsimeneEsimene 123456713 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 389
    Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
    AAAA....kohe selline sisteem.täitsa põnev.Tänud!

Aga vaata seal mängijate nime taga on "i" täht ja kui see on punane,kas siis see tähendab,et mängija on vigastatud?
    kas vigastatud või kannab mingit karistust ehk siis kaartidega väljas
    AILTON

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Inglise liiga all tõusis antud koht teemaks. Et mingi artikkel olevat ilmunud Ekspressis antud saidi kohta vms? Loeks huvi pärast kui seda kusagilt veel näha saab, ise ma ei suutnud seda üles leida igatahes.

Ise olen inglise liiga fantasy't teinud siiamaani CYKI.COM keskkonnas aga see on vist antud kohast tüki maad ebapopulaarsem.

Anyways kui keegi suudab selle artikli ülesse leida, siis paluks siia see link visata. Aitäh.
    Joga Bonito!!!

Asjahuviline Kasutaja jupitero avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Inglise liiga all tõusis antud koht teemaks. Et mingi artikkel olevat ilmunud Ekspressis antud saidi kohta vms? Loeks huvi pärast kui seda kusagilt veel näha saab, ise ma ei suutnud seda üles leida igatahes.

Ise olen inglise liiga fantasy't teinud siiamaani CYKI.COM keskkonnas aga see on vist antud kohast tüki maad ebapopulaarsem.

Anyways kui keegi suudab selle artikli ülesse leida, siis paluks siia see link visata. Aitäh.
    Kahjuks see Eesti Ekspressi uudislugu saavutas selle, et 10-16 vooru järel on liitunud üle 200 mängija ja eestlaste keskmine on kolisenud 13ndalt kohalt kuhugi 25-30 koha vahele..

Kes soovib liituda veidi nõrgema liigaga "Estland managers" siis kood on:
    333306-156169

Tsitaat Algselt postitas users Vaata postitust
    tegin siis ka ühe liiga valmis, nimeks \"EESTI Premier\", kood:94981-18033
    palun ühinege
    Kas liiga on kadunud st. et sellel hooajal ei uuendatud enam või on liitumise kood muutunud?

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Vabandan, et alustasin uut teemat, kuid ei osanud www.premierleague.com'i pidada fantasy-mängu saidiks urliga: fantasy.premierleague.com
    Ma ei mäleta aga ekspress.ee alt otsinguga leiab üles, ma 2 kuud vaadanud kuidas eestlaste keskmine langeb pidevalt eelmine hooaeg lõpetasime TOP3-s vist isegi teisena? Siis kahjuks ei kirjutanud keegi... et eesti fännid on maailmatasemel

Ise liitusin alles eelmisel aastal enne jõule, kuid eksides ja õppides kujundasin välja selleks hooajaks strateegia, millega FANATSY CUP-is kaugemale nii kaheksindikfinaalini kasvõi jõuda. Eelmine hooaeg olin 7nda vooruni mängus.
    Kahjuks jäi mul vahepeal november ja detsember mämg soiku kuna tööl oli koormus suur. Ja eks ma olin solvunud, et ManU kehvalt alustas ja eriti siis kui Ronaldo oli kapten ja ta punasega platsilt minema saadeti samas võinuksin duubeldada Fabregase 13 punktilist vooru mitte Ronaldo -1
    Olen kehvalt oma strateegiat järginud, kuid ometi ma vaatan, et meeskonna tugevuselt ei saa soccernet.ee liigas keegi mulle vastu.

Kahjuks magasin CUP-i alguse maha ja ei teadnud ka, et sellel aastal on muudatused olulised ja 18mnes voor on kvalifikatsioon ja mina tegin mitu vahetust alles 18ndas voorus, ehkki 16,17 jäid tegemata, seega siis ei kvalifitseerunudki FANTASY CUP-i

Aga annaks mõningaid soovitusi eestlastele kuidas olla edukam.
    Kvalifitseerumise korral oleksin 108p väärt meeskonnaga vaevata prohmakaid tegemata 32 parema hulka tõusnud nüüd jääb ainult loota, et iga vooruga tõusen mõniteist kohta Eesti edetabelis kõrgemale, kuna esimesed 14 vooru oli eesmärgiks, mitte üldine punktiskoor vaid meeskonna tugevust kasvatada, et siis lihtsalt statistiliselt viimase 20 vooruga teha big boost ja olla edukas FANTASY CUP-is
    Viimati muudetud jupitero poolt : 19.01.08 at 23:21 Põhjus: paar toksimise viga

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Lühidalt on minu strateegia järgmine ära aimata meistriliigas vormi tõusvad mängijad ja osta nad siis odavalt ja kui ta saavutab lae siis müüa maha ja kasseerida tõusust pool, asemele ostad aga uue mängija, kellel hooaja algus aia taha läks ja nüüd alles näitab oma tõelist sisu.
    Näiteks on selline mängija kahtlemata Ronaldo, kelle hind oli selle hooaja algul küllaltki kõrge 12 miljonit naela, kuid ma ennustan, et sellel hooajal skoorib ta nii nagu 2005/2006 hooajal skooris Henry, kelle tipphind oli 14 milj.naela.

Samuti on kõvasti tõusnud Aston Villa kaitsja Laursen, paraku eelmine hooaeg ta polnud suurem asi. Ma jätsin tähelepanuta kirjelduse, et tänu Laursenile Taani Euroopa meistriks tuli kuna mängus Prantsusmaaga neutraliseeris täielikult Zinedine Zidane enda!
    Need on olnud mängijad keda ei tohi müüa.

Samas aga hooaja hakul head mängu näidanud Man City mängijad nüüd hambutud, ainult poolkaitsja Petrov on oma hinda olnud väärt.
    Samuti magasin maha Portsmouthi ründaja Benjani tipphetke, mistõttu kaotasin 0,2 punkti müügil ja 0,5 punkti Tevezi tagasiostul...

kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jupitero Vaata postitust
    Ma jätsin tähelepanuta kirjelduse, et tänu Laursenile Taani Euroopa meistriks tuli kuna mängus Prantsusmaaga neutraliseeris täielikult Zinedine Zidane enda!
    Laursen? Zidane? EM 1992?

ihihihihi.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jupitero Vaata postitust
    kaitsja Laursen, paraku eelmine hooaeg ta polnud suurem asi.
    aga äkki olid tal eelmine hooaeg põlved katki?

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Peppone Vaata postitust
    Laursen? Zidane? EM 1992?
    ihihihihi.
    Lugesin diagonaalis valesti, aastal 2002 maailma karika võidumängus:
    Experienced Denmark international signed from AC Milan for £3million. Cool and accomplished central defender who started out at Silkeborg before moving to Hellas Verona and then on to the 2003 Champions League winners. Struggled to hold down a regular place in Milan but has become a vital player for his national side, notably marking Zinedine Zidane out of Denmark's 2002 World Cup victory over France. Links up with fellow countryman Thomas Sorensen at Villa Park.

Tsitaat Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    aga äkki olid tal eelmine hooaeg põlved katki?
    Vot ei teadnud, polnud enne Inglise liiga vastu huvi tundnud, tugitoolisportlasena ainult EM ja MM mänge vaatasin.
    Oeh teadnuksin seda 3 kuud tagasi, kui kaalutlesin kas osta odavam kaitsja Lauresn 4,6 pealt (hiljem ostsin 5,2ga), mis võimaldanuks osta ka Tevezi 0.5 võrra odavamalt... saaksin ka Fantasy Cup-is kaasa mängida.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Puhuks, kui keegi ei mängi yahoo fantasyt, vaid hoopis premierleague.com'i, tegin taas ka soccerneti liiga. 954774-171854
    Mitte, et ma mäletaks näiteks, kes eelmisel aastal võitis.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Mis neil yahoo fantasy ja premiereleague.com fantasy vahet on? Kas punktide arvestamine käib sama süsteemi järgi?
    Ise arvatavasti teen see aasta ka siia premiereleague.comi tiimi kuna eestlasi vist siin rohkem registreerunud(eelmine aasta vist ligi 1000 erinevat meeskonda?). Eelmine hooaeg panin cyki.comis Eesti liiga kinni aga osalejaid oli ka ainult 40.
    Joga Bonito!!!

Meeskonnaliige Kasutaja kympa10 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    [/B]Mitte, et ma mäletaks näiteks, kes eelmisel aastal võitis.
    kindlalt ei mäleta, kuid õnnestus vist ka peale viimast vooru liigas tabeli tippu jääda...
    muidugi nüüd, kus vanad tulemused maha võetud, on hea kelkida

igaljuhul sai ka sel korral soccernet liigaga ühinetud

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

Ärge pabistage, see aasta ma võidan

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane Head to Head

Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Puhuks, kui keegi ei mängi yahoo fantasyt, vaid hoopis premierleague.com'i, tegin taas ka soccerneti liiga. 954774-171854
    Mitte, et ma mäletaks näiteks, kes eelmisel aastal võitis.
    Sellel aastal on Fantasy.PremierLeague.com-is liigade kohal uuendus: "Head to Head". mis paistab olema nagu mingi miniturniir juhuslikult koostataud mängijatest?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Mulle meeldib praegu see et nii Ronaldo kui Fabregas on vigastatud. Mullu olid nad kõvas hoos ja nad olid igas tiimis sees, nii et tänavu selle võrra vähem etteaimatav. esialgu

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
    Mulle meeldib praegu see et nii Ronaldo kui Fabregas on vigastatud. Mullu olid nad kõvas hoos ja nad olid igas tiimis sees, nii et tänavu selle võrra vähem etteaimatav. esialgu
    Mind ka häiris see. Aga sellel hooajal on Ronaldo ülehinnatud 14milli ja veel vigastatuna ta kah väärt pole...
    Arvan et sellel hooajal võtab kohe liidripositsiooni Chelsea ja Man U-l jääb ainult Arsenali ja Liverpooliga kembelda teise koha pärast. Juba tegingi vea, et kohe Ballackit või Cole'i meeskonda ei võtnud ja võtsin liiga kalli Liverpooli mängumootori Gerrrardi.

Mehed ärge nüüd jamage! Eesti on keskmisega Venemaast maas 21.8 Venemaal ja 21,6 Eestil

tehke vahetusi wild cardiga

Sergei Ussoltsev Kasutaja Shermann avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Olin loll ja panin Berbatovi mängu ning Asthoni jätsin pingile

Pallipoiss Kasutaja Shaq avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Liitusin ka.

Eesti koondislane Kasutaja U2 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Algupärane

Liitusin kah.Meeskond sai selline

1: Cech (C)
    2: Corluka
    3: Upson
    4: Samuel
    5: Young L
    6: Lampard
    7: Deco
    8: Behrami
    9: Nasri
    10: Bendtner
    11: Torres
    Varus:
    12: Sorensen
    13: Baird
    14: Miller
    15: Rooney

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Olin loll ja panin Berbatovi mängu ning Asthoni jätsin pingile
    Ma lohutan sind.
    1,5 tundi enne I vooru close'i vaatasin et peaks ikkagi Portsmouthi ründaja Defoe väljavahetama ja sisse võtma AV ründaja Agbonlahori
    Aga siis kuulasin Kuku raadio Keskpäevatundi ja ununes kuni juba voor oli sulgunud...

Nagu sellest veel vähe olnuks, tuli mul Head to Head I voorus teise resultaadi teinud vastane, kes korjas 75p ja ehkki ma tulemusega 50p olin kusagil 6 siis olen -25p vahega hoopis 18mnes...

Tore on see, et tegin kohe 5-6 wildcardi vahetamist panustades eelmisel hooajal (algul) kahvatu olnud Chelsea mängijatele (Scolari ja Deco toovad uue hingamise) ja ka fännluse muutsin Arsenalist Chelsea'le.
    Mu meeskonna väärtus on nüüd 100,5. TOP50-sse pääses 100,6-ga

3 mängija piiri tõttu võtsin Deco asemel hoopis väravavaht Chech-i kuid paistab, tema vääratuse eest EM-l türklaste vastu ebaõnnestumisel, tema hinda veel niipea ei tõsteta... Kuid soovitan soojalt sissevahetada.

Saamaks rohkem raha st. ka tugevamat tiimi, vahetage sisse vooru parimaid mängijaid ja välja viimase 2-3 vooru kahvatumad, enne mängijate hinnamuutusi turul!
    Püüdke võimalikult palju vahetada Wildcardiga, et tulemus ei häviks...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud