Lehekülg 29, kokku 29 EsimeneEsimene ... 192526272829
Näidatakse tulemusi 561 kuni 570, kokku 570

Teema: Unenäod

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Sarri oli Levadia treener, kuid konkreetses mängus oli treeneripingil ta naine. Samal ajal istus Sarri random kohas ja panustas jalgpallile.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Läksin kell viis korraks pikutama ja ärkasin 12. Magasin meistrite liiga finaali maha. See pole unenägu, see juhtus just päriselt.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Läksin kell viis korraks pikutama ja ärkasin 12. Magasin meistrite liiga finaali maha. See pole unenägu, see juhtus just päriselt.
    Sa ei jäänud mitte millestki ilma. Spursi ja Liverpooli liiga mängud olid huvitavamad.

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mina jällegi mõtlesin, et oleks võinud magada. Väääga igav oli.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Järgmise Meistrite Liiga veerandfinaalide paarid according to minu unenägu:

Liverpool - Porto
    Juventus - Inter
    ManUnited (just, mitte City) - Fääri Saarte Meister
    Mingid hispaanlased omavahel

Ja siis mu teises unes loositi Flora ja Narva Trans Euroopa Liigas kokku.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mingisugune euroopa jalkavõistlus oli. Mängisid Rakvere Tarvas vs B36 Tórshavn. Ise mängisin loomulikult ka. Fääridel tuli 4:0 võit seega Rakveres pidime eduseisu hoidma. Unenäo lõppu ei mäleta enam, aga vist kaotasime 8:8 võõrsilväravatega. Fun times!

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Eilne unenägu: olin Narvas Fama staadionil ja rääkisin Narva mängijatega juttu. Ühel hetkel hakkasin pajatama enda parimatest hetkedest Lokomotivi särkides.

Tänane unenägu: olin mängul Liverpool - Chelsea, mis vist toimus mingil lambil Eesti kunstmurul. Vahetult enne poolaega tõmbas mu sõber taskust relva, kuid ta ei tahtnud kedagi tappa, vaid läks näitama turvale, kui ohutu see on. Samal ajal astus mu juurde Arsene Wenger ja küsis, kas me võime nende tiimidega Meistrite liigas kohtuda. Ma ütlesin, et jah ja tegelt tahakski. Ja üldse eelmine CL oli pettumus, kuna olin vigane ka ja mängida ei saanud. See aasta läheb paremini, kuna Lokomotivile sobivad tugevamad vastased ja Semin on selliste vastaste ekspert. Wenger oli nõus.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Eilne unenägu: olin Narvas Fama staadionil ja rääkisin Narva mängijatega juttu. Ühel hetkel hakkasin pajatama enda parimatest hetkedest Lokomotivi särkides.

Tänane unenägu: olin mängul Liverpool - Chelsea, mis vist toimus mingil lambil Eesti kunstmurul. Vahetult enne poolaega tõmbas mu sõber taskust relva, kuid ta ei tahtnud kedagi tappa, vaid läks näitama turvale, kui ohutu see on. Samal ajal astus mu juurde Arsene Wenger ja küsis, kas me võime nende tiimidega Meistrite liigas kohtuda. Ma ütlesin, et jah ja tegelt tahakski. Ja üldse eelmine CL oli pettumus, kuna olin vigane ka ja mängida ei saanud. See aasta läheb paremini, kuna Lokomotivile sobivad tugevamad vastased ja Semin on selliste vastaste ekspert. Wenger oli nõus.
    Vist liiga palju jalgpalli tööl ja eraelus võib olla sellise unenäo põhjus.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kunagi pole liiga palju jalgpalli.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Vist liiga palju jalgpalli tööl ja eraelus võib olla sellise unenäo põhjus.
    Mind kaubeldi täna öösel unenäos kuskil kohvikus/baaris kokaks tööle ning ma nõustusin, aga tuleb tunnistada, et ma reaalses elus kokkamisega siiski eriti palju ei tegele ja kindlasti pole seda liiga palju
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud