320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nägin ilgelt hirmsat und. Ühesõnaga oli valiktsükkel umbes sellises staadiumis, et jäänud oli ainult mäng Saksamaaga, mis mitte kuidagi ja mitte midagi ei määranud. Eesti koondise peatreener oli Arno Pijpers. Kuidagi suutsin ma tema kuuldes mingi nalja teha, et kui nii tähtsusetu mäng on, siis võiks mulle ka võimaluse anda.
    Järgmisena oli seis selline:
    * hull asi number üks - sain koondisekutse, mitteilmumisel võis karistada ränga rahatrahviga.
    Hakkasin ilgelt trenni tegema, sest jalgpalli pole sisuliselt mängitud 20 aastat, vähemalt mitte kaine peaga. Nagu unenäos ikka, siis jooksmine ei õnnestu üldse, pallile ka üldse pihta ei saanud, täielik bardakk. Õnneks räägin kõigile, et see on lihtsalt hea loo jaoks ja maksimaalselt saan ma mängu viimaseks kolmekümneks sekundiks.
    * õudne asi number kaks - nägin koondisemängijate nimekirja, positsioone ja särginumbreid. Mina olin kaitseliinis numbri all 2.
    Heliseb telefon, teisel pool Pijpers, kes ütleb:
    * õudne asi number kolm - kuule, sa oled meil ainus paremkaitsja, et sa pead alustama.
    Pekki, ma mõtlesin, et istun mäng otsa pingil, saan enda nimega särgi, ilusa pildi meeskonnaga ja toreda artikli kirjutada, aga nüüd pole üldse enam tore. Vaatan ühte ja teistpidi kaitsesse üles antud nimesid ja ikka on kõik sellist nägu, et peangi alustama.
    Koondisesse kuuluv Oper ütleb mingil koosolekul, et ärgu ma muretsegu, tema lööb väravaid, ma pean lihtsalt sakslastega samas tempos kaitses jooksma.
    Positiivne mõte oli veel see, et vähemalt pole staadionil inimesi! Proovisin veel vaadata, et äkki on telekas midagi, et keegi mängu ei näeks.
    Õnneks siis ärkasin üles. Ärgem mõnitagem koondislasi pärast Saksamaaga mängu!
    Sisuliselt läks mu aastatagune unenägu osadel meestel nüüd täide.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sisuliselt läks mu aastatagune unenägu osadel meestel nüüd täide.
      Vaatasin Levadia ja Pärnu mängu. Pärnu muidu oli täitsa tubli, aga kaitsemäng oli nii kohutav, et ma siiralt mõtlesin et nii halvasti kaitse mängimiseks peaks justkui meelega nii halb olema.

      Nüüd on 2 Pärnu kaitsemängijat koondises.


      Mitte et vihjaks kihlveomängule. Lihtsalt, väikse liialdusega, sa ilmselt ei saaks liiga palju kehvem olla.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Viimase aja unenäod on nagu Priit Pärna multikad- värvilised, suvaliste inimtüüpidega ja midagi aru ei saa hommikul.

        Kommentaar


          Istusime täna öösel plasticu ja mõnuga kellegi köögis ja küsisin neilt investeerimisalast nõu.

          Tavaelus oleksin mõnu asemel ilmselt kaala või allarsi valinud. Unenäos kahjuks/õnneks osalisi valid ei saa.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Istusime täna öösel plasticu ja mõnuga kellegi köögis ja küsisin neilt investeerimisalast nõu.

            Tavaelus oleksin mõnu asemel ilmselt kaala või allarsi valinud. Unenäos kahjuks/õnneks osalisi valid ei saa.
            Seltskonna mõttes kindlasti võitsid.

            Kommentaar


              Ma panin Martin Odegaardiga Tartus Annelinnas jooki. Terve naabruskond oli paksult rahvast täis. Soe suvepäev. Inimesed istusid väljas muru peal. Päev lõppes sellega, et võtsin taskust oma Samsungi telefoni, et kogu olukorda jäädvustada ja veits insta feimi saada, kuid järsku mingi möödakõndiv naine üritas peenega mu telefoni käest ära kahmata.

              Kommentaar


                Dominic Calvert-Lewin oli tennisemängija ja suur turniir oli tulemas. Mul oli siseinfot, et ta muudab oma taktikat esimese mängu jaoks, ning tema võiduvõimalus on kõvasti suurem kui kihlveokontorid pakuvad (15 koef). Niisiis otsustasin tema peale raha panna. Selle jaoks pidi bookie kodukale sisse logima, aga mul oli parool meelest läinud. Lõpuks kui parooli sain kätte lõin flashscore's refreshi ja DCL oli juba võitnud..

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Dominic Calvert-Lewin oli tennisemängija ja suur turniir oli tulemas. Mul oli siseinfot, et ta muudab oma taktikat esimese mängu jaoks, ning tema võiduvõimalus on kõvasti suurem kui kihlveokontorid pakuvad (15 koef). Niisiis otsustasin tema peale raha panna. Selle jaoks pidi bookie kodukale sisse logima, aga mul oli parool meelest läinud. Lõpuks kui parooli sain kätte lõin flashscore's refreshi ja DCL oli juba võitnud..
                  Mul oli samasugune idee Rootsi-Eesti kohtumisel Bergi värava peale panustada. Otsisin, mis ma otsisin, aga enne lõi mees värava, kui ma selle koha üles leidsin.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Lugu sellest, kuidas ma ei osutunud isamaaliseks meheks.

                    Hei. Ma nägin täna öösel und. Mina, Peep Pahv ja Heiki Nabi pidime minema kuskile Aasia riiki Heiki B-proovi avama minema. Ja Peep ütles kohe, et aus sport on ülim ja tema proovidega jamama ei hakka. Mingi hetk saigi siis proov Pahvi kätte, kes pidi veenduma, et proov on veel kinnine. Nabi selle lähedale tulla ei tohtinud ja Peep pidi seletama mida ta näeb. Ükshetk aga kutsuti Pahv koos Asiaatidega kaasa ja proov sai minu kätte. Meile öeldi, et me ruumi ei tohi jääda ja nii me siis istusime Nabiga ühe pilvelõhkuja ees tänaval prooviga. Heiki hakkas seepama, et äkki ikka teeme proovide vahetuse ja päästame Eesti medali lootuse ja nii. Küsis veel, kas ma polegi isamaaline mees, et ei otsi kindlust ebaõigluse vastu. Ma ei olnud nõus.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Lennutasin drooni ja nägin UFOt. tegin pilte ja videosid, väga head lähikaadrid jäid. Kui üles ärkasin oli pettumus suur, kui telefoni galeriis ühtegi jäädvustust UFOst polnud. Ma olin täiesti kindel, et see juhtus päriselt.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Ma olin täna Levadia särgis Flora vastu mängimas.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Lennutasin drooni ja nägin UFOt. tegin pilte ja videosid, väga head lähikaadrid jäid. Kui üles ärkasin oli pettumus suur, kui telefoni galeriis ühtegi jäädvustust UFOst polnud. Ma olin täiesti kindel, et see juhtus päriselt.
                          Said ufodelt peeru vahele öösel järelikult.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Lennutasin drooni ja nägin UFOt. tegin pilte ja videosid, väga head lähikaadrid jäid. Kui üles ärkasin oli pettumus suur, kui telefoni galeriis ühtegi jäädvustust UFOst polnud. Ma olin täiesti kindel, et see juhtus päriselt.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Mängisin jalkat, aga sellise twistiga, et pärast igat mängu pidin vastaste vastu kaklema. Ise olin umbes 14 a tatikas. Lõpuks oli nii, et mitu korda järjest pidin Mbappe vastu 1 vs 1 tegema, iga kord korralikult lõuga saades. Lõpuks Hispaania koondise noored tulid appi ja panid Mbappe lukku.

                              Muideks, kaks prantsuse eite kolisid eile mu kõrvalkorterisse. Unenäo selgitajad, andke tuld!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Mängisin jalkat, aga sellise twistiga, et pärast igat mängu pidin vastaste vastu kaklema. Ise olin umbes 14 a tatikas. Lõpuks oli nii, et mitu korda järjest pidin Mbappe vastu 1 vs 1 tegema, iga kord korralikult lõuga saades. Lõpuks Hispaania koondise noored tulid appi ja panid Mbappe lukku.

                                Muideks, kaks prantsuse eite kolisid eile mu kõrvalkorterisse. Unenäo selgitajad, andke tuld!
                                See ju vene jalgpall, kus iga paari minuti tagant võetakse klaas viina.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X