320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    paar nädalat tagasi vaatasin seda videot..

    Kommentaar


      Nägin unes, et ma olin korraga nimetatud siseministriks. Kõik vaatasid viltu, mul polnud õrna aimugi, mis ma teen ja ma ei teadnud isegi, et millise erakonna liige ma olen, kust juhet küsida. Siis pidin ka riigikogu saalis küsimustele vastama ja mu põhilised vastused olid: "Uurin ja annan esimesel võimalusel teada" ja "Fakk, kui Kert Kingo sai seda ametit peetud, siis mis mulgi siin hullemat". Kuna ma viskasin vastuste ajal sitaks kildu, siis ainsana oli vihane reformierakondlane Heldur Meerits, kes tahtis midagi eelarve kohta teada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kas kuskil müüakse Saku Tumedat väikestes konservides?

        Olin mingi sõbraga kassajärjekorras, kumbki ostis kohvri õlut, ma vist ostsin Orikat ning maitsemeelte hellitamiseks võtsin 3 purki Tumedat kah. Aga kuidagi läks seal leti peal sehkendamise käigus nii, et sõber maksis enda õlled ära ja mina millegipärast mitte. Alles hiljem tuli meelde, et kurat, mul jäi ju maksmata, kõndisin niisama sealt läbi. Ja siis algas paanika, et kust me ostsime ja kuidas sinna tagasi minna, et ära maksta. Selle peale ärkasingi.

        Unenäod on pentsikud. Ma ei usu, et olen kunagi elus õlut kohvriga ostnud.
        Orikas ja õlu? Ainult unenäos!

        Kommentaar


          Nägin öösel paljana Katy Perryt miski pärast ja hommikul korra citybeega sõites oli myhits peal ja uudistes räägiti, et Katy Perry avaldab albumi varsti.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Veider uni oli. Nägin kuidas Helmed hävitasid eesti riigi kõik tolerastid ja samal ajal, kui Helmed leegiheitjaga põletasid inimesi, nende selja taga naersid paljud trollid ja homode vihkajad (trollid ma mõtlen neid, et enne uinumist nägin uudist, kus mingi Helme fb postitusele oli reageerinud üle 300 feik konto kasutaja naerunägudega, kõigi kasutajate nimed olid välismaallased, ehk no selged ekre trollid)

            Öösel kell kolm tegin hirmust silmad lahti ja sain aru, et see oli kõigest uni, aga mõtlesin, et see oli väga pikk uni, kuigi ma allesm ingi 1st alles uinusin. Aga jah, tund aega ei saanud siis enam und.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Oli vabas õhus mingi üritus ja nagu ikka tekkis ilge kusjonks. Võtsin siis ette teekonna välikäimla juurde, mis oli ehitatud puidust. Võiks öelda, et selline kahekohaline - vahesein ja eraldi uksed, kuid üks raam.
              Nagu kord ja kohus, olid mõlemad augud hõivatud.
              Vahetult ennem ühe vabanemist jooksis järjekorda üks ilus kohev hamster. Tundus, et tal oli ka ilge kusjonks.
              Mõtisklesin veits ja leidsin, et ju ta rohkem hädas. Ja nii siis viitasingi, et anna minna.
              Kuna oli meeste värk, siis ei hakanud ta ust ka sulgema. Ja ega ta oleks ka ulatunud, suutnud. Oli ta ju nii ca mõne tikutopsi suurune.
              Igatahes. Istus ta siis augu äärele ja lasi vee valla... tuleb ja tuleb. Hamster nah, peidab endas igast asju, eks.
              Aga ei jää järgi ja juba näen, kuidas piss hakkab ääreni jõudma ja lõpuks veel ülegi. Vaene väikemees sootuks kukkus veel auku ka ja surm juba oli tal silmade ees.
              Mängisin siis käega koppa ja tõstsin ta äärele. Oli teine ikka täitsa vässu kohe.
              Mingil imelikul kombel hakkas ta aga muutuma - üha suuremaks, kuni lõpuks sai temast panter. Ka karv muutus tumedamaks. Ja varsti lebas häda oru veerel must panter.
              Päev päästetud ja hamster-panter haihtunud ledsin lõpuks aega enda hädaga tegeleda.
              Kuna üks pool uputas, siis võtsin teise. Kummalisel kombel oli aga vahepeal vahesein kadunud ning nüüd oli kolm vineerist plaati - kaks külge ja katus, mida pidid siis ise paigal hoidma ja samal ajal asjatama.
              Tolle puslega maadlemise ajal tuli aga üks ema oma kolme väikese tütrega kõrvale "boksi".
              Tolle hetkeni oli juba nõustunud, et mul pole vaja pusletada, kuid nüüd oli käega katsutav Venno-Helme olukord. Ja siis ma ikka pusisin, kuid need vineerid olid lihtsalt liiga väikesed - vist tõmbusid ajaga kokku. Ja kui kõrval väike tüdruk hakkas ka tolle pusleta asjatama, siis otsustasin, et püüan end võimalikult kehaga katta ja häda ei anna häbeneda.
              Mäletan veel, et vaatasime üksteisele tunnustavalt otsa.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Oli vabas õhus mingi üritus ja nagu ikka tekkis ilge kusjonks. Võtsin siis ette teekonna välikäimla juurde, mis oli ehitatud puidust. Võiks öelda, et selline kahekohaline - vahesein ja eraldi uksed, kuid üks raam.
                Nagu kord ja kohus, olid mõlemad augud hõivatud.
                Vahetult ennem ühe vabanemist jooksis järjekorda üks ilus kohev hamster. Tundus, et tal oli ka ilge kusjonks.
                Mõtisklesin veits ja leidsin, et ju ta rohkem hädas. Ja nii siis viitasingi, et anna minna.
                Kuna oli meeste värk, siis ei hakanud ta ust ka sulgema. Ja ega ta oleks ka ulatunud, suutnud. Oli ta ju nii ca mõne tikutopsi suurune.
                Igatahes. Istus ta siis augu äärele ja lasi vee valla... tuleb ja tuleb. Hamster nah, peidab endas igast asju, eks.
                Aga ei jää järgi ja juba näen, kuidas piss hakkab ääreni jõudma ja lõpuks veel ülegi. Vaene väikemees sootuks kukkus veel auku ka ja surm juba oli tal silmade ees.
                Mängisin siis käega koppa ja tõstsin ta äärele. Oli teine ikka täitsa vässu kohe.
                Mingil imelikul kombel hakkas ta aga muutuma - üha suuremaks, kuni lõpuks sai temast panter. Ka karv muutus tumedamaks. Ja varsti lebas häda oru veerel must panter.
                Päev päästetud ja hamster-panter haihtunud ledsin lõpuks aega enda hädaga tegeleda.
                Kuna üks pool uputas, siis võtsin teise. Kummalisel kombel oli aga vahepeal vahesein kadunud ning nüüd oli kolm vineerist plaati - kaks külge ja katus, mida pidid siis ise paigal hoidma ja samal ajal asjatama.
                Tolle puslega maadlemise ajal tuli aga üks ema oma kolme väikese tütrega kõrvale "boksi".
                Tolle hetkeni oli juba nõustunud, et mul pole vaja pusletada, kuid nüüd oli käega katsutav Venno-Helme olukord. Ja siis ma ikka pusisin, kuid need vineerid olid lihtsalt liiga väikesed - vist tõmbusid ajaga kokku. Ja kui kõrval väike tüdruk hakkas ka tolle pusleta asjatama, siis otsustasin, et püüan end võimalikult kehaga katta ja häda ei anna häbeneda.
                Mäletan veel, et vaatasime üksteisele tunnustavalt otsa.
                Ma juba mõtlesin, et mida kuradit, aga siis avastasin, et olin "tähelepanekuid elust enesest" asemel avanud "unenäod". Ups.

                Kommentaar


                  Nüüd kui sellised asjad on rangelt keelatud, näen ma unes rahvarikkaid kohti. Kontserte, spordivõistlusi, trollide lõpp-peatust, kus viimati turumutid suure kära saatel oma kaubaaluseid maha tõstsid. Ja meie, läbematud inimmassid, pidime ootama kuni trolli trügima pääsesime.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Unenäos kehtestati reegel, et iga Premieris mängiv mees peab olema vähemalt samal tasemel kui John Terry. Arusaadavalt tekitas see nõue mõnevõrra poleemikat.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Jüri Ratas laulis pressikal kõvasti, koledasti ja valesti Frank Sinatra "My Way"-d.

                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Aa, ma tahtsin siinkohal mainida ka väga lahedat unenägu, mida ma täna öösel nägin! Täitunud oli mu suurim unistus ja olin esimest päeva tööl Postimehe reporterina. Osakonda juhtis üks armas daam, kes enam kahjuks küll Postimehes ei tööta. Andsin puusalt paar pikemalt mõttes olnud teemat, mille kohta ma hoiatasin, et homseks seda valmis ei saa, aga juhil polnud probleemi, kuna ta andis mulle ühe "väga põneva teema". Nimelt pidavat arhitektide liit kohe-kohe välja tulema väga huvitava pöördumisega Eesti poliitilisest olukorrast.

                        Ütlesin "ookei" ja hakkasin peast mõtlema, et kas mu tööpäev kestab tunni või saan veel varem koju ära minna. Ajaviiteks võtsin ajalehe lahti ja seal oli kohe suurelt intervjuu Helir Valdor Seederiga, kellelt küsiti esimesena:
                        "Härra Helir-Valdor Seeder, täna tuleb müüki uus ja meeletult õhuline vaniljejäätis, mille maitse viib sööja tõeliselt meelelisele naudingute teele ja mille õhuline pehmus sulab keelel. Kas teile meeldib jäätis?"

                        Helir vastas: "Jah."

                        Järgnes küsimus: "Jäätis on ajas jäänud pealtnäha samaks, aga tegelikult on muutunud jäätise tegemine ajas palju tehnilisemaks ja täpsemaks tööks. Rääkige, palun, kuidas teie noorena jäätisetehases töötasite?"

                        Helir vastas: "Jah, ma töötasin joodikute osakonnas."

                        Umbes selliselt jätkus kogu intervjuu, kus selgus, et joodikute osakond oli midagi sellist, kus tootmise käigus alkoholisisalduse saanud jäätis taas lapsesõbralikuks tooteks saadi või midagi sellist. Kogu intervjuu ümber oli kääridega märgitud kontuurjoon, et see välja lõigataks ja esitataks jäätisemüüjale, millega saaks jäätise X-summa võrra odavamalt kätte. Kolleegid siis kõik tegid kääridega tööd ja lõikasid kupong-intervjuud välja.

                        Kommentaar


                          Kindel, et Postimees, mitte Pravda vms?
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Eesti mingisugune U25 koondis, kuhu kuulusid kõiksugu mehed, kes A-koondisesse ei kuulu, alistasid Gibraltari samaväärse meeskonna mingisugune 12-0 või midagi taolist. Koondises mängis ka mingisugune 29aastane Tammeka mängumees, kes polnud varasemalt olnud üheski noortekoondises. Vist oli kapten ja vist oli keskkaitsja.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Nägin unes Jürgen Kloppi. Nagu wtf. Äkki siis saavad edasi ka või siis mitte.

                              Kommentaar


                                Nägin unes, et Inglismaa kõrgliigas toimus müstiliste skooridega mänge. Vähemalt kaks. Neist teine oli eriti kummaline. Leicester City mängis kodus Coventryga ja 68. minutiks oli seis 49-50. Lõppseis oli 54-50 ja peamine arhidekt oli mingi Coventry City hiinlasest ründaja, kes tahtis minna sellise mänguga ajalukku. Lõpuks lõi ta seal mängus pooled väravad ja kuidagi moodi sai tema selles jamas süüdi jäi. Lõpuks hakkas seda asja menetlema EJL, kus nii Uibolehel kui Sool oli peavalu rohkem kui tahaks. Lahenduseks pakkusin omalt poolt välja mõlemale meeskonnale -3 punkti ja kõik väravad tühistada.

                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Eesti mingisugune U25 koondis, kuhu kuulusid kõiksugu mehed, kes A-koondisesse ei kuulu, alistasid Gibraltari samaväärse meeskonna mingisugune 12-0 või midagi taolist. Koondises mängis ka mingisugune 29aastane Tammeka mängumees, kes polnud varasemalt olnud üheski noortekoondises. Vist oli kapten ja vist oli keskkaitsja.
                                Huvitaval kombel pmst selline koosseis lähebki homme Tšehhi vastu.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X