320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingisugune euroopa jalkavõistlus oli. Mängisid Rakvere Tarvas vs B36 Tórshavn. Ise mängisin loomulikult ka. Fääridel tuli 4:0 võit seega Rakveres pidime eduseisu hoidma. Unenäo lõppu ei mäleta enam, aga vist kaotasime 8:8 võõrsilväravatega. Fun times!

    Kommentaar


      Eilne unenägu: olin Narvas Fama staadionil ja rääkisin Narva mängijatega juttu. Ühel hetkel hakkasin pajatama enda parimatest hetkedest Lokomotivi särkides.

      Tänane unenägu: olin mängul Liverpool - Chelsea, mis vist toimus mingil lambil Eesti kunstmurul. Vahetult enne poolaega tõmbas mu sõber taskust relva, kuid ta ei tahtnud kedagi tappa, vaid läks näitama turvale, kui ohutu see on. Samal ajal astus mu juurde Arsene Wenger ja küsis, kas me võime nende tiimidega Meistrite liigas kohtuda. Ma ütlesin, et jah ja tegelt tahakski. Ja üldse eelmine CL oli pettumus, kuna olin vigane ka ja mängida ei saanud. See aasta läheb paremini, kuna Lokomotivile sobivad tugevamad vastased ja Semin on selliste vastaste ekspert. Wenger oli nõus.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Eilne unenägu: olin Narvas Fama staadionil ja rääkisin Narva mängijatega juttu. Ühel hetkel hakkasin pajatama enda parimatest hetkedest Lokomotivi särkides.

        Tänane unenägu: olin mängul Liverpool - Chelsea, mis vist toimus mingil lambil Eesti kunstmurul. Vahetult enne poolaega tõmbas mu sõber taskust relva, kuid ta ei tahtnud kedagi tappa, vaid läks näitama turvale, kui ohutu see on. Samal ajal astus mu juurde Arsene Wenger ja küsis, kas me võime nende tiimidega Meistrite liigas kohtuda. Ma ütlesin, et jah ja tegelt tahakski. Ja üldse eelmine CL oli pettumus, kuna olin vigane ka ja mängida ei saanud. See aasta läheb paremini, kuna Lokomotivile sobivad tugevamad vastased ja Semin on selliste vastaste ekspert. Wenger oli nõus.
        Vist liiga palju jalgpalli tööl ja eraelus võib olla sellise unenäo põhjus.

        Kommentaar


          Kunagi pole liiga palju jalgpalli.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Vist liiga palju jalgpalli tööl ja eraelus võib olla sellise unenäo põhjus.
            Mind kaubeldi täna öösel unenäos kuskil kohvikus/baaris kokaks tööle ning ma nõustusin, aga tuleb tunnistada, et ma reaalses elus kokkamisega siiski eriti palju ei tegele ja kindlasti pole seda liiga palju
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Keanu Reeves suri ära

              Kommentaar


                Nii leebet unenägu näeks isegi.


                Nägin unes, et mind saadeti Eestit Eurovisioonile esindama.
                Algselt postitas Stok
                Nägin unes, et lugesin raamatut ja jõudsin sellise kohani, kus keskelt oli kaks lehte välja rebitud. Iga raamatukoi ülim hirm!
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                  Nii leebet unenägu näeks isegi.
                  ..eksole
                  ma täna öösel olin kuskil suurel musafestaril ja mingi hetk sittusin ennast täis
                  loodan et see pole oomen tänasele mängule
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Nägin unes, et mingi Arsenali vänn kirjutas foorumisse pika hala hetkeolukorra kohta.

                    Kommentaar


                      See ei pruukinud uni olla.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Otsest konteksti enam ei mäleta, aga olin mingis kohvikus sama laua taga Mõnuagendi ja veel ühe foorumlasega (ei tea kellega). Nemad mind ei tundnud. Asja teeb huvitavaks tõik, et ega ma tegelikult ei tea, mihuke Mõnu päriselus välja näeb. Aga unes oli igastahes prillide ja pintsaku-tsärgi kombo.

                        Põhimõtteliselt on põhjustena võimalikud kaks varianti, kas Mõnu postitab foorumisse liiga palju või mina käin siin liiga sageli kiibitsemas...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Otsest konteksti enam ei mäleta, aga olin mingis kohvikus sama laua taga Mõnuagendi ja veel ühe foorumlasega (ei tea kellega). Nemad mind ei tundnud. Asja teeb huvitavaks tõik, et ega ma tegelikult ei tea, mihuke Mõnu päriselus välja näeb. Aga unes oli igastahes prillide ja pintsaku-tsärgi kombo.

                          Põhimõtteliselt on põhjustena võimalikud kaks varianti, kas Mõnu postitab foorumisse liiga palju või mina käin siin liiga sageli kiibitsemas...
                          See võis päriselt ka üks kohvik Tallinnas olla... kõik kõlab reaalselt.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            See võis päriselt ka üks kohvik Tallinnas olla... kõik kõlab reaalselt.
                            See kohvik suleti kuu aja eest. Samas ma kohtusin kohviku uues asukohas Nasfaliga!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See kohvik suleti kuu aja eest. Samas ma kohtusin kohviku uues asukohas Nasfaliga!
                              Kolis uude kohta? Kuhu?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kolis uude kohta? Kuhu?
                                Tartu maantee 7

                                Kommentaar

                                Working...
                                X