320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nägin, kuidas minu korteris roomas mingi ekstra kiire madu ringi ja siis ajas mu kassi taga, kes alguses oli fun, siis aga muutus agressiiivseks ja lõpuks sai ka hammustada. Ma võtsin kusagil kirve ja üritasin mao tükkideks raiuda. Seda, kas õnnestus, ei mäleta.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Madu tähendab haigust ja sellest kas tapsid mao, sõltub kas saad haigusest võitu või sured.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Väga sürr unenägu oli täna. Õppisin IT kolledzis (kuhu ma olen elus vist ainult 2x sattunud) sellist eriala nagu "Programmeerimise alused" (midaiganes see tähendab). Igatahes sebisin ma enda lõputööks välja sellise teema nagu "Sodiaagimärgid ja kuidas inimesi nende järgi ära tunda". Pmst pool ööd kogusin materjali mööda viirukilõhnalisi poode linnas mis nägi välja nagu mingi hübriid Pirita ja suvalise maani pommitatud Lähis-ida küla vahel. Kõiki keda kohtasin ütlesin täpselt ära mis tähemärgiga tegu jne. Hiljem eksamil esitas keegi komisjonist küsimuse laadis "kas sa ise ka usud seda?" ja mu vastus oli midagi "ma ei saa teile öelda, sest sa oled Kala seega liiga emotsionaalne, et ausat vastust taluda, see su kõrval on Skorpion kes tahab mulle siis tagasi teha ja kolmas su kõrval on Neitsi kes hakkab mind vihkama". Too kala hakkas seepeale nutma ja pani mulle 5. Kuna pinged olid maas siis läksin delfiinidega ujuma kes olid sama suured kui sinivaalad ja nägid mingi hübriidina välja ka. Ja siis ärkasin ülesse.

        Kommentaar


          Mind koondati päevapealt. Helistasin kolleegile ja kurtsin muret, mainisin et maksti kompensatsiooniks ühe kuu töötasu. Kolleg kohe ajama et ei, see on seadusevastane, sa peaksid saama vähemalt kolme kuu eest hüvitist. Mina kostisn aga seepeale, et mul pole aega jännata ega antud olukorras võimalik ootele jääda, vaja pere eest hoolt kanda. Juba järgmisel päeval alustasin uuest töökohas - tselluloosivabrikus.

          Kui nüüd analüüsida siis jah, tööl on pingeline ja ebaselge aeg, tselluloosiga meenub esimese asjana 2005 ja Kehra. Ainult et noh, seda unenägu nägi mu kolleeg, kellele "helistasin".
          Supplies!

          Kommentaar


            Aeg on küps kriisikoosolekuks, sest oma suuruses ja hiilguses ilmus Britney Spears eikusagilt arutellu. Kahjuks ei mäleta, mis teemaks oli, kuid püüdis tütarlaps selgust tuua, mis päädis kogemata ühe riideseme eemaldamise ja hemisfääride paljastusega.
            Nagu see polnuks piisav. Oo ei. Oli vaja ikka rüütlit mängida ja oma kätega riideeset asendada ning Britney ööbimiskohta suunduda. "Ei" ju ikka pole viisakas öelda. Kuid siis juhtus see, mis juhtuma pidi - trepiastmed said otsa ning blond ei suutnud õiget ust leida.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Nägin üsna selgelt täna unes, et Martin Fourcade eksib täna esimeses lamamistiirus neljandal lasul.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Teist päeva kõrge palavikuga voodis ja kui magama jään siis olen kuskil videomängus basseinis kus kuldse luigega sõitev trump enda ees viite rosinakuklit ajab, et neid mulle pihta saada. Igakord saab kolmega pihta ja pärast mängu küsib iga tabamuse eest euro
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  olen nüüd näinud mitut kinnist instagrami kontot avatuna ...
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vihmast Merseyside'i derbit juhtis 'pool veel 10 minti enne lõppu 5:1, aga lõpuks oli Everton 5:5 viigistanud. Muutuse tõi väike väle jaapanlane, kes kandis pea kohal vihmavarju.
                    Igaks juhuks ennustasingi siis, et mäng lõpeb homme viigiga.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Arsenali mäng oli, Arsenal kaotusseisus ja siis hakkasid Arsenali mängijad tahtlikult venitama. Seejärel selgus, et keegi oli Arsenali riietusruumis arseeni mürgina valmistanud. Mäng jäeti pooleli, ärkasin.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Totnäm võidab Premmi.
                        I guess not.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Ma nägin unes, et Karl Mööl liitus laenulepingu alusel Viljandi Tulevikuga.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Vaatasin korvpalli mingis iidvanas spordihallis, mis veidi meenutas nõukaaegset Kalevi halli, aga igas mõttes mitte. Seal oli tohutult tugiposte ja sambaid, nii et vähe oli istmeid, kust avanes täielik vaade mänguplatsile.
                            Sain imehea koha otse platsi ääres - seisin ühe lahtise ava juures, terve mäng oli hästi lähedalt näha. Ühel hetkel kukkus pall minu kõrval asunud mänguväljaku äärejoonele ja põrkus minu poole. Haarasin selle instinktiivselt oma kätte, kuigi mängijad samuti tema suunas hüppasid. Tekkis vaidlus, kas pall kukkus auti või mitte. Mina olin kindel, et oli väljas. Nagu ma korvpallifunktsionäär Jüri Ratasele seletasin, tunnen ma korvpallireegleid hästi ning poleks mängus olevat palli mingil juhul endale haaranud. Tema ikka noomis mind, et ei tohi niimoodi mängu sekkuda.
                            Teisel poolajal tulin saali tagasi, aga siis ma sinna väljaku kõrvale enam seisma ei pääsenud. Küllap siis oli otsustatud, et ei tohi. Üritasin siis tribüünilt kohta leida, aga pealtvaatajaid oli väga palju ja mitmetest kohtadest suurt platsi ei näinud. Lõpuks kusagil kõrgel üleval ja ääres mingi koha leidsin, kust veidi nägi.
                            Mängu lõppedes avanes justkui nõiaväel üks spordihalli sein ning mängijad jooksid kõik õue, publik kannul. Avastasin, et hirmus suur rahvamass kappab sportlaste järel mööda Pärnu maanteed draamateatrist mööda Viru poole, blokeerides autotee. Viru poolt vastu oli aga tulemas üks väga lai auto - veidi ulmelise välimusega - võttis enda alla kaks või kolm sõidurida. Selle eest tuli minema põigata.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Olin kuskil Eesti depressiivses väikelinnas niisama jalutamas. Äkki oli Abja-Paluoja, aga kuna ma pole reaalselt seal mitte kunagi käinud siis raske öelda. Igatahes oli kena suveilm ja vastu tulid Devil ja erxxx. Mõlemad natukene joogised, aga ei midagi hullu. Rääkisime ühest ja teisest, aga kui jutt vuti peale läks siis tunnistasid mõlemad, et on Narva Transi ultrad. Ja nagu imeväel ilmusid nende selga Narva Transi särgid. Samuti muutusid nad sõjakaks ja hakkasid tüli norima iga vennaga, kes mingi teise klubi särki kandis. Peamiselt lõppes see sellega, et nad andsid pikki pead mingitele 10a kuttidele kel seljas mingi Ronaldo särk. Messi särgiga poisse nad ainult põrnitsesid tuues vabanduseks, et tahaksid aga respect on Messi vastu liiga suur. Mingi moment hakkas kogu see värk igavaks minema ja ma ärkasin ülesse...

                              Keegi võiks mulle nüüd seletada mida see kõik tähendab. Palju naisi, head viljasaaki, tasuta 6-packi või et järgmine aasta on Narva Transi aasta?

                              Kommentaar


                                Sulle meeldib rollimäng ja vägivaldne seks meestega.

                                E: minu paha. Ma pidanuks täpsemalt kirjutama. Nimelt. Sul meeldib end riietuda nooreks poisiks ja prõmmimise ajal haiget saada ning n.ö safe word'iks on "Messi".
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X