320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See kohvik suleti kuu aja eest. Samas ma kohtusin kohviku uues asukohas Nasfaliga!
    See polnudki uni?

    Kommentaar


      Käisin Manega alguses ühel black metal kontserdil, ning siis roomasime!?? läbi mingi vana mõisapargi järgmisele. Mõlemal oli korralik corpse paint näos.

      Kommentaar


        Nägin õudukat täna.

        Oli mingi kontsert kontserdisaalis, juhuslikult sattusin, eelnevalt olin toidupoes sisseoste teinud. Kontserdiajaks panin kilekoti seinaäärde, kindad ja Juve mütsi panin kotti. Mingid kilekotid olid veel seinaääres. Peale kontserdi uimasin ära minekuga, kui hakkasin ära minema, oli üks kott alles, sama selverikott. Algul ei pannud midagi tähele. Välisukseni jõudes tahtsin mütsi pähe panna aga mütsi polnud kotis, siis sain aru, et vale kott ja keegi oma koti sassi ajanud ja minu oma võtnud. Siis ärkasin üles ja sain aru, et uni õnneks.

        Aga äkki oli see ka mingi ette ennustus? Pean tähelepanelikum olema.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Neymariga chillisime ja panime jooki. Muid sõpru oli ka. Neymar on suht chill wana. Ei olegi selline cunt nagu kaugemalt tundub..

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Neymariga chillisime ja panime jooki. Muid sõpru oli ka. Neymar on suht chill wana. Ei olegi selline cunt nagu kaugemalt tundub..
            kannatas samast pudelist juua?

            Kommentaar


              Krt nägin unes, et Mane läks see suvi LFC'st minema. Ütles, et kõik sai tehtud, no problems ja tšau pakaa. Mis mind häirib on see, et ma ei saanud teada, kas 'pool võitis PL või mitte....

              Kommentaar


                Huvitaval kombel pole ühtki und näinud (vnoh, ei mäleta oleks vist õige termin) selle viiruse siia jõudmise algusest. Hakka või uskuma, et see watfordilt kuivalt saadud penetratsioon oligi uni.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Nägin ilgelt hirmsat und. Ühesõnaga oli valiktsükkel umbes sellises staadiumis, et jäänud oli ainult mäng Saksamaaga, mis mitte kuidagi ja mitte midagi ei määranud. Eesti koondise peatreener oli Arno Pijpers. Kuidagi suutsin ma tema kuuldes mingi nalja teha, et kui nii tähtsusetu mäng on, siis võiks mulle ka võimaluse anda.
                  Järgmisena oli seis selline:
                  * hull asi number üks - sain koondisekutse, mitteilmumisel võis karistada ränga rahatrahviga.
                  Hakkasin ilgelt trenni tegema, sest jalgpalli pole sisuliselt mängitud 20 aastat, vähemalt mitte kaine peaga. Nagu unenäos ikka, siis jooksmine ei õnnestu üldse, pallile ka üldse pihta ei saanud, täielik bardakk. Õnneks räägin kõigile, et see on lihtsalt hea loo jaoks ja maksimaalselt saan ma mängu viimaseks kolmekümneks sekundiks.
                  * õudne asi number kaks - nägin koondisemängijate nimekirja, positsioone ja särginumbreid. Mina olin kaitseliinis numbri all 2.
                  Heliseb telefon, teisel pool Pijpers, kes ütleb:
                  * õudne asi number kolm - kuule, sa oled meil ainus paremkaitsja, et sa pead alustama.
                  Pekki, ma mõtlesin, et istun mäng otsa pingil, saan enda nimega särgi, ilusa pildi meeskonnaga ja toreda artikli kirjutada, aga nüüd pole üldse enam tore. Vaatan ühte ja teistpidi kaitsesse üles antud nimesid ja ikka on kõik sellist nägu, et peangi alustama.
                  Koondisesse kuuluv Oper ütleb mingil koosolekul, et ärgu ma muretsegu, tema lööb väravaid, ma pean lihtsalt sakslastega samas tempos kaitses jooksma.
                  Positiivne mõte oli veel see, et vähemalt pole staadionil inimesi! Proovisin veel vaadata, et äkki on telekas midagi, et keegi mängu ei näeks.
                  Õnneks siis ärkasin üles. Ärgem mõnitagem koondislasi pärast Saksamaaga mängu!

                  Kommentaar


                    Ma läksin enda esimese tüdrukuga (keda ma pole vähemalt 18 aastat näinud) tülli ja selle peale lendas da haussi tema ema, kes karjus ja röökis. Seejärel kutsus ta mingi mehe appi, kelleks oli Samuel L. Jackson, kes oli ka väga kuri. Samuel ütles, et ma muudmoodi ei pääse, kui ta annab mulle molli. Ütlesin, et anna. Samuel muudkui üritas anda, aga ei saanud pihta. Seejärel üritas ta mind pikkade naeltega augustada, selles oli ta ka amatöör. Seejärel ajas ta mind veidi maasturiga taga ja unenäo lõpuks peksime teineteist golfikeppidega.

                    Ma olen ka rõõmus, et Chambo medali sai.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma läksin enda esimese tüdrukuga (keda ma pole vähemalt 18 aastat näinud) tülli ja selle peale lendas da haussi tema ema, kes karjus ja röökis. Seejärel kutsus ta mingi mehe appi, kelleks oli Samuel L. Jackson, kes oli ka väga kuri. Samuel ütles, et ma muudmoodi ei pääse, kui ta annab mulle molli. Ütlesin, et anna. Samuel muudkui üritas anda, aga ei saanud pihta. Seejärel üritas ta mind pikkade naeltega augustada, selles oli ta ka amatöör. Seejärel ajas ta mind veidi maasturiga taga ja unenäo lõpuks peksime teineteist golfikeppidega.

                      Ma olen ka rõõmus, et Chambo medali sai.
                      The Avengers: Mõnuagendi seiklused (2020).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma läksin enda esimese tüdrukuga (keda ma pole vähemalt 18 aastat näinud) tülli ja selle peale lendas da haussi tema ema, kes karjus ja röökis. Seejärel kutsus ta mingi mehe appi, kelleks oli Samuel L. Jackson, kes oli ka väga kuri. Samuel ütles, et ma muudmoodi ei pääse, kui ta annab mulle molli. Ütlesin, et anna. Samuel muudkui üritas anda, aga ei saanud pihta. Seejärel üritas ta mind pikkade naeltega augustada, selles oli ta ka amatöör. Seejärel ajas ta mind veidi maasturiga taga ja unenäo lõpuks peksime teineteist golfikeppidega.

                        Ma olen ka rõõmus, et Chambo medali sai.
                        mitu korda ta mothafucka ütles?




                        ääremärkusena, Sam on ka Liverpooli fänn
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Ma olin mingi suva linna kusagil vaesemas rajoonis ja proovisin leida mingit neiut kes vähemalt handjobi teeks. Viimaks sattusin mingi neiu otsa kes oli küll veidi halvas konditsoonis (crack whore), aga paistis entusiastlik olevat. Potentsiaalne suguhaiguse risk.. Küsisin kas peab kondoomi ka kasutama, mille peale tuli vastus, et tussu on ainuke koht mida peseb. Otsutasin siiski ainult handjobi kasuks, kuid mingi hetk hakkas ta sutti ka võtma. Tal oli kogu komplektist järel ainult 2 hammast ja need olid ka suht ära lagunenud, aga pidid head sensatsiooni andma. Fun times. Huvitav kust sellised unenäod tulevad?

                          Kommentaar


                            Alateadvusest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Ma olin mingi suva linna kusagil vaesemas rajoonis ja proovisin leida mingit neiut kes vähemalt handjobi teeks. Viimaks sattusin mingi neiu otsa kes oli küll veidi halvas konditsoonis (crack whore), aga paistis entusiastlik olevat. Potentsiaalne suguhaiguse risk.. Küsisin kas peab kondoomi ka kasutama, mille peale tuli vastus, et tussu on ainuke koht mida peseb. Otsutasin siiski ainult handjobi kasuks, kuid mingi hetk hakkas ta sutti ka võtma. Tal oli kogu komplektist järel ainult 2 hammast ja need olid ka suht ära lagunenud, aga pidid head sensatsiooni andma. Fun times. Huvitav kust sellised unenäod tulevad?
                              Palun viska sinna diivanile, millal sa viimati vahekorras olid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Ma olin mingi suva linna kusagil vaesemas rajoonis ja proovisin leida mingit neiut kes vähemalt handjobi teeks. Viimaks sattusin mingi neiu otsa kes oli küll veidi halvas konditsoonis (crack whore), aga paistis entusiastlik olevat. Potentsiaalne suguhaiguse risk.. Küsisin kas peab kondoomi ka kasutama, mille peale tuli vastus, et tussu on ainuke koht mida peseb. Otsutasin siiski ainult handjobi kasuks, kuid mingi hetk hakkas ta sutti ka võtma. Tal oli kogu komplektist järel ainult 2 hammast ja need olid ka suht ära lagunenud, aga pidid head sensatsiooni andma. Fun times. Huvitav kust sellised unenäod tulevad?
                                Palju maksid?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X