320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Unenäod\'

    Nägin unes et Pohlak peksis hullult 13-t ja ei lubanud alecoqi riietusruumist välja.
    13 torkis niikaua hammast kuni see valutama hakkas. Pohlak aga lõi selle hamba üldse välja ja siis pääseski 13 jooksu. Ahjaa, kogu riietusruum oli peegleid täis ja Pohlak karjus 13-ne peale et sa oled nii paks ja jalgpallist ei tea sa midagi.
    Naljakas uni oli

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Unenäod\'

      Algselt postitas eston#21
      miks mitte proovida seda siin.. 10,000 oleks käes suht kiirelt.. matshiks võiks olla austraalia-kanada 5 day international. ja austraalia võiks alustada battimist.
      Austraalia - Kanada oleks mõttetult ühepoolne. Palju parem variant oleks just täna käima läinud Lõuna-Aafrika - Inglismaa neljas viiepäevane maraton.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Unenäod\'

        Estonist on saanud vist unenägude uus kangelane.

        Ma nägin täna unes, kuidas ma koos Undiga mingist surnuaiast mööda jalutasin ja Undi mulle näitas, et see siin on estoni haud. Suutsin ainult šokieelse hämmeldusega küsida, et millal see juhtus? Undi vastas täiesti külma rahuga: \"Ahh, millalgi eelmisel nädalal\".

        Mõtlen, et kas see on kuidagi seotud eelmise nädala nimevahetusega. Aga surma nägemine unes vist siiski ainult head tähendavat.

        Ja ei ... kuupäeva hauaplaadil ei olnud.
        BACK WHERE WE BELONG

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Unenäod\'

          Oehh... ma täna nägin, et meil oli mäng Raplas (kuigi koht ise meenutas rohkem Kehra staadioni). Sõitsime ilusti autodega kohale siis. Mina, 13 ja veel mingid tüübid Zajatsi autos. Kohapeal oli platsi ees kõrgendikul mingi vana mõisahoone, kus asusid riietusruumid. Sai siis kell nii palju, et aeg oleks platsile joosta. Avanev pilt oli suht masendav muidugi. Enamus väljakust oli kaetud jääga. Enne kui mehed üles rivistuda jõudsid tekkis mul kange soov põit tühjendada. Jooksin platsi äärde kuhugi sobivat kohta otsima. Hädale muidugi ei jõudnudki, sest selgus, et tegu polnudki meie mänguga ja meil õige mäng hoopis kusagil Tapal. Kõik muidugi kiiruga siis sinnapoole leekima, ainult et... mina olin ainus, kes selle suure kiirustamisega sinna maha jäi. Nägin ainult Zajatsi punast noolt majade vahele kadumas. Ma muidugi asjalik poiss ja mõtlesin kohe plaani välja - sõita rongiga Tapale. Seadsin sammud siis raudteejaama poole, kui mulle helistad maruvihas Madman (a kuna mul omal ta nr\'it ju pole, siis oli kummalisel kombel minu käes veel kellegi teise telefon), et kus kurat te kõik olete ja mäng hakkab kohe. Raudteejaama jõudes tekkis ka teine alternatiiv kohe. Seal käisid ka bussid, kuid siiski hakkasin ma oma geniaalses plaanis kahtlema... kui ma juba kord ihuüksi siin Raplas olen, siis ehk läheks hoopis Annely juurde! Sel õndsal hetkel hakkas kell äratama rsk! Kes teab, mis edasi oleks veel juhtunud?!
          Ahjaa... selline tähtis seik veel, et Hr. Raimo Nõul oli jalg kipsis ja selle otsa oli tal veel kuidagi üks väga kole pruun king vägistatud. Soliidne poiss ikkagi!

          Ok, tööle nüüd. JÄLLE olen hiljaks jäänud...
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Unenäod\'

            Sa peaksid oma vaimset tervist kontrollima
            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Unenäod\'

              Ma olen siiski sunnitud siinkohal mainima oma paari öö tagust unenägu, enne kui see mul lõplikult meelest läeb. Mart Laari moodi mees soovis osaleda olümpiamängudel suusahüpetes. Kahjuks aga leidsid Eesti koondise valijad, et ta on liiga vana ja liiga raske. Pealegi kehtis unenäos suusahüpetes imelik klausel: väga suure kaaluga hüppajal võeti tulemusest 10 meetrit vähemaks. Seda vist põhjusel, et suuskadega hüpates on raskematel isenditel teatav eelis.
              Siiski näitas Mart olümpiaeelsel MK-etapil, et oleks kohta olümpiakoondises väärinud - hõlmad lahti hõljus ta elegantselt üle mäe kriitilise punkti.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Unenäod\'

                kuule, su unenäos oli ju apsakas! raskematel meestel puudub suusahüpetes igasugune eelis. hoopis kergematel meestel on sedavõrd suur eelis, et on tahetud kasutusele võtta näiteks vanusepiiranguid hoidmaks poisikesi eemal.

                ühesõnaga katsu oma unenägu ümber vaadata
                ĢKuule, konn, kas vesi on soe?ģ
                ĢMina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!ģ

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Unenäod\'

                  Algselt postitas rohelineKonn
                  kuule, su unenäos oli ju apsakas! raskematel meestel puudub suusahüpetes igasugune eelis.
                  Unenägudes pole kunagi apsakaid. Apsakad juhtuvad vaid \"reaalses\" elus.
                  Sellest, et tavaarusaamade kohaselt 130-kilosed mehemürakad hüppemäel väga kaugele ei lenda, olen ma teadlik.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Unenäod\'

                    kas mitte selline värk hüpetes ei ole, et suuskade pikkust reguleeritakse vastavalt kehakaalule... mida kergem oled, seda lühemad suusad??

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Unenäod\'

                      Mina nägin täna unes, et ma olin Janek Meet ja lõin Kuressaare eest Tammekale 3 väravat. Ja siis peale väravaid tõmbasin koguaeg särgi seljast, kohtunik lehvitas kollast kaarti ka, aga punast ei andnud. Nii lõpetasingi kohtumise kolme kollasega Väga kahtlane uni igatahes.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Unenäod\'

                        ma mõtlesin, kas postitada WRC või siis siia teemasse...enivei.ma nägin täna öösel unes, et markko hakkab järgmisel hooajal nicky grist\'iga sõitma.

                        head pühapäeva jätku.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Unenäod\'

                          Nägin unes et naised käitusid nagu mehed ja mehed nagu naised
                          Psühhoterror??

                          EDIT: ja seda kaa et Hugo Treffneri gymnaasiumi ees panid trefneristid täiega süstalt
                          R.I.P Steffi
                          7.05.05


                          Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Unenäod\'

                            Ai rsk, eile nägin oma jubedaimat und :S.
                            Nimelt müüsin(maybe lihtsalt andsin) vist oma hinge kuradile vms. Filmides nähtut edu muidugi ma ei saavutanud.
                            Vastupidi, läks hulluks elu surma peale mänguks. Stabiilselt olid erinevad vereimejad kannul ja lõksud igal pool. Kuna ma oma unenägusi mäletan ähmaselt siis kirjeldada ei saa. Igastahes oli finish Pirital, kusagil rannahoone lähistel.

                            Peaaegu oleks asja ka võitnud, kuid tegin yhe lõike yritades kaval olla aga kurat oli kavalam, yks pööre oleks veel old vaja teha, nii ma napilt kihutasin mööda ja pidin tagasi pöörduma, saavtasin siis kolme finishisse jõudnu seas teise koha, minu õnneks samas. esimene koht suri... ja kunagi ei pidavat teama milline koht sureb :S.

                            Igastahes sellepeale ärkasin ma üles, aga peas kummitas hääl, see sind ei päästa, kõik jätkub, kui uinud taas :S.... faak ei julge magama jäädagi enam :P
                            kusjuures uuesti silmad kinni pannes, jätkus see jube hirmutushääl.
                            Hommikul tõustes polnd kindel, kas saigi yldse magada, sest tunnet kui sellist polnud.
                            Help please!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Unenäod\'

                              Mitte kunagi ärge püüdke hirmsa unenäo eest \"põgeneda\". Vastupidi, proovige tema juurde \"tagasi tulla\", kasvõi mõttes, ja võita, aga veel parem - teha teie vaenlane või jälitaja unenäos oma liitlaseks. Sest see kõik toimub ju ainult teie sees - teie üks pool sõdib teise poolega.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Unenäod\'

                                Jää veel töö juures magama.MM 2006 finaal France-Ukraine 2-1...
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X