320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    See ju vene jalgpall, kus iga paari minuti tagant võetakse klaas viina.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kunagi tegi soccernet ka sellise loo, kus kõik jõid pärast väravat. Hiljem selgus, et osad olid alaealised ja puritaanid olid pahased.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kunagi tegi soccernet ka sellise loo, kus kõik jõid pärast väravat. Hiljem selgus, et osad olid alaealised ja puritaanid olid pahased.
        Kunagi mingil kokkutulekul tegime ka seda viin ja jalgpall värki. Mazzil on siiamaani sinikad sellest ma arvan
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Keeldun lugemast seda teemat, sest kellegi unenâgudest lugemine tundub ilgelt privaatsuse piire rikkuv tegevus. Isegi hullem kui persepühkimisteema ülestunnistused

          Kommentaar


            Nägin täna unenäos, et sõitsin bussiga ja piletikontrollid tulid peale. Üritasin siis keskendunult telefonis olla ja klappidest muusikat kuulata ja kontrollija kõndiski mööda minust ja läksid järgmises peatuses maha. Olin õnnelik, et juba neljas kord, kui kontrollid tulevad peale ja ma pääsesin taaskord....
            Seni mul kolm korda vedanud irl. Viimane kord ma mäletan oli selline, kus minust hoiti juba nö kinni ka, et järgmises peatuses koos maha aga siis mu juures hakkas üks naine skandaali tegema, kellel polnud ka piletit ja kogu tähelepanu läks neil nende peale ja kui järgmine peatus tuli, läksid nad temaga maha ja kuna mind välja ei kutsutud, jäingi bussi ja pääsesin.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Nägin täna unenäos, et sõitsin bussiga ja piletikontrollid tulid peale. Üritasin siis keskendunult telefonis olla ja klappidest muusikat kuulata ja kontrollija kõndiski mööda minust ja läksid järgmises peatuses maha. Olin õnnelik, et juba neljas kord, kui kontrollid tulevad peale ja ma pääsesin taaskord....
              Seni mul kolm korda vedanud irl. Viimane kord ma mäletan oli selline, kus minust hoiti juba nö kinni ka, et järgmises peatuses koos maha aga siis mu juures hakkas üks naine skandaali tegema, kellel polnud ka piletit ja kogu tähelepanu läks neil nende peale ja kui järgmine peatus tuli, läksid nad temaga maha ja kuna mind välja ei kutsutud, jäingi bussi ja pääsesin.
              Sul see kleptomaania hakkab vaikselt südametunnistusele koputama või pigem oled uhke ja õnnelik, kui järjekordne vargus õnnestub?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Sul see kleptomaania hakkab vaikselt südametunnistusele koputama või pigem oled uhke ja õnnelik, kui järjekordne vargus õnnestub?
                Ma imestan pigem seda, et kuskohast Aiss suudab neid piletikontrolle näha. Ma pole vist aasta otsa enda rohekaarti kasutanud, aga samas pole ka ühtegi kontrolli näinud. Või mõnes teises linnas on ka liinibussid?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma imestan pigem seda, et kuskohast Aiss suudab neid piletikontrolle näha. Ma pole vist aasta otsa enda rohekaarti kasutanud, aga samas pole ka ühtegi kontrolli näinud. Või mõnes teises linnas on ka liinibussid?
                  Neil on umbes kaks kohta Tallinnas, kus nad viibivad: rahvusraamatukogu kõrval ja Kopli tänaval. Et kui neid kohti läbida, siis kord aastat võib näha küll ja vastupidi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Neil on umbes kaks kohta Tallinnas, kus nad viibivad: rahvusraamatukogu kõrval ja Kopli tänaval. Et kui neid kohti läbida, siis kord aastat võib näha küll ja vastupidi.
                    Nad ikka seisavad seal tehnika peatuses ka peale viadukti ning hipodroomil, kui buss sõidab õismäe poole ka. Või noh tegelt praegu tuli meelde ka, et kui see viimane reaalne olukord mul oli 3a tagasi, siis tulid nad Sõlest peale ja hipodroomil võtsid nad endaga kaasa selle skandaali tegema daami, tänu kellele ma pääsesin.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma imestan pigem seda, et kuskohast Aiss suudab neid piletikontrolle näha. Ma pole vist aasta otsa enda rohekaarti kasutanud, aga samas pole ka ühtegi kontrolli näinud. Või mõnes teises linnas on ka liinibussid?
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Neil on umbes kaks kohta Tallinnas, kus nad viibivad: rahvusraamatukogu kõrval ja Kopli tänaval. Et kui neid kohti läbida, siis kord aastat võib näha küll ja vastupidi.
                      Lasna ja lennujaama poole minejaid ja sealt saabujaid võetakse kontrollide poolt aeg-ajalt vastu ka SEB panga trammikurvi juures.
                      Kuigi kunagi sai aastaid Tallinnas jänest sõidetud ja vahele ei jäänud kunagi, siis praegu enam seda julgust pole ja mitte-linlasena raha kulutanud, aga õnneks juhtub seda siiski väga harva.

                      Mis momendil enne kontrollide peatust muidu need validaatorid lukku lüüakse?
                      Üliõpilasena oli lihtne piletiga läheduses seista ja õigel hetkel augustada , aga nüüd vist viimase hetke valideerimine natuke keerulisem.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Eile viimane uudis, mida enne uinumist lugesin, oli see Triinu-Liisi kassi saaga ja öösel unes nägin, et olin hoiukodusse võtnud mitu kassi, kes pidevalt küünistasid mind. Siuke õudukas oli, et tegin isegi korraks silmad lahti ja kontrollisid ümbruskonda, hingasin kergendatult ja magasin edasi.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Nägin unes, et mingi vend tuli kohaliku bookie juurde ja pani EKRE + Argentiina võidu peale 150 eurot cash. Ütles, et see on kogu sularaha mis ta perekonna peale kokku sai. Koef oli üle 10ne..

                          Kommentaar


                            Nägin unes, et olin Harry Kane ja võitsin Spursiga premmi. Hakkasin suurest rõõmust nutma.

                            Kommentaar


                              Nägin 2 und, mis on lühidalt kokku võttes järgmise sisuga:

                              1. Ott Järvela kirjutas mulle, et oma tegevusega ma õõnestan Eesti jalgpalli.

                              2. Ma sõitsin Permi tegema lugu Zlatan Ibrahimovicist, kes mingi põhjusel mängis Amkari eesti ja ta korteris olid hiired, kellega ta edukalt võitles. Mingid Coolbeti vennad olid ka ja ei tahtnud, et ma seda lugu teeks.

                              Peaks vist ühe puhkuse veel võtma.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Nägin, et kõik jooksva nädala EPLi mängud tühistati. Foorumisse postitasin selle peale "debiilikud".

                                Nüüd ma siin siis istun... .
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X