320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Unenäod\'

    mm seda on minulgi suht tihti et magama jäädes muutuvad vaiksed helid maruvaljuks, kusjuures valjemad helid a la televiisor vms hakkavad kõrvus naljakalt kajama.
    Deja vu\'d ´pole nüüd päris mitu kuud enam olnud, vanasti oli päris tihti.

    A ma pidevalt näen hirmsat und. Umbes 9.5 kümnest on õudukas. Viimati nägin unes kuda ma neegrite vastu kossu mängisin (vihkan mõlemaid) ning viimane mälestus oli mingi kapiga lauavõitlus ja järgmine hetk ärkasin ninaverejooksuga.
    Suht popid on jah need eest ära jooksmise uned või kellegi eest peitmised.
    Kaunis tavaline on ka see juba, et näen iseenda surma.

    Arvatakse et mu halvad uned on sellepärast et mul mingeid probleeme eluga ent mina pigem arvan et keegi tõbras on mulle luupainajaks käima hakanud.
    Ai kui ma ta kätte saan.....

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Unenäod\'

      Endal ka palju põnevaid unenägusid olnud: küll ma olen vampiiride ja luukerede eest põgenenud, küll puu otsast alla kukkunud jne. Need olid muidugi natuke nooremas eas. Ka deja-vud olen kogenud ja seda sama \"aluspükste\" unenägu, mida Mikk mainis.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Unenäod\'

        Kõige vägevamad unenäod on sellised, kus unes näed und. Mul kunagi oli nii, et nägin und, et ei saanud jalgu liigutada, siis ärkasin üless ja ikka ei saanud liigutada ..ehamtasin ja ärkasin võpatusega uuesti üless ja siis oli kõik korras, pulss oli tiba kõrgem a muud näitajad normis

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Unenäod\'

          kukkumisunenägudest kõige retsim oli selline kus Toomapeal mäest millegipärast alla jooksin (seal kus see kits on keda kunagi kogu aeg tuuri pandi ja üks kord pea ära saeti) aga mängi tundus väga pikk ja otsustasin natukene hüpata aga siis oli pind jalge alt kadunud ja kukkusin ja kukkusin ning üles võpatades oli täpselt selline tunne nagu vabalangemisel tekib ja vägagi pikka aega peale ärkamist kusjuures. tahakski teada saada et kuidas on võimalik et selline tunne tekib ja väga võimsalt kui vabalangemist ennast pole reaalselt toimunud... kui inimesed oskaksid oma närve ja vaimu paremini mõjutada ja kontrollida oleks võimalik vägagi võimsaid elamusi virtuaalselt aga endale usutavalt luua

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Unenäod\'

            Kusjuures mul on ka olnud sellist mingi aeg, mitmeti. Magan või soiun une piiril ning järsku kukuksin justkui voodist või toolilt maha, või kuidas see noil hetkil parasjagu tundubki. ning siis on ärgates intrigeeriv arusaamatus - ma olen ju voodis? Täielik elamus.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Unenäod\'

              Originally posted by vare


              Kusjuures mul on ka olnud sellist mingi aeg, mitmeti. Magan või soiun une piiril ning järsku kukuksin justkui voodist või toolilt maha, või kuidas see noil hetkil parasjagu tundubki. ning siis on ärgates intrigeeriv arusaamatus - ma olen ju voodis? Täielik elamus.
              sama siin, näen nagu kukuksin trepikojast alla ja siis, kui ma maha prantsatan, siis ma päriselt ka võpatan voodis.:P

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Unenäod\'

                \"kukkumised\" rubriiki nii palju, et ma kukun alati ühest ja samast kohast ja saan sellest alles kukkumise hetkel aru, tõuget/hüpet vms pole.ja alati on kukkumise koht ka sama - vana mõis
                ja need jooksimised/põgenemised/petimised on nõmedad.joostes nagu ikka jalad kuradima rasked, komistan ja komberdan ringi.teine kamm on veel uste kinni panemisega,kui mingi pätt/koerad või kes iganes taha ajavad, just nagu oleks mingi elu-paanika ja ei suuda ust lukku panna või siis lahti teha. kellegi eest peitu pugedes tekib mul enamsti jaanalinnu-effekt.ronin kuskile puu taha,peidan pea ära ja panen silmad kinni,sest kui mina \"pahasid\" ei näe,siis ei näe nemad mindki.mis aga kõige imelikum, ei näe ma kunagi sündmust lõpuni,olgu see siis peitmine,põgenemine või mõni hea olukord,kus tahaks igavesti viibida.kahtalne igatahes


                Originally posted by vare


                Kusjuures mul on ka olnud sellist mingi aeg, mitmeti. Magan või soiun une piiril ning järsku kukuksin justkui voodist või toolilt maha, või kuidas see noil hetkil parasjagu tundubki. ning siis on ärgates intrigeeriv arusaamatus - ma olen ju voodis? Täielik elamus.
                mul tekib tihti säherdune olukord magama jäädes.justkui magan juba, aga mitte siiski veel ning siis üht äkki võpatan ja tekib kukkumise tunne
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Unenäod\'

                  Mul on neid võpatamisi ka päris tihti olnud. Tihtipeale juhtub koolis sedasi, et tunnis justkui jään magama ja siis järsku võpatan A vahest on nii kaa, et jään magama ja magan kuni vahetunnini ilusate unenägude seltsis.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Unenäod\'

                    Mul tuli meelde üks unenägu, mida ma nägin nii umbes eelmise suve alguses.
                    Ka see on seotud jalgpalliga, kuid hoopis selle varjupoolega. Nimelt nägin unes, et keset mängu kukkus kokku ja suri selline mängija nagu Danny Pugh. Kusjuures nägin seda unenägu enne Marc Viven Foe surma
                    Kurat seda teab, kas se oli mingi ettekuulutus või...

                    Ka mina ühinen nn. Akuspükste klubiga Selliseid unenägusid on rohkem kui korra ette tulnud: Kord olin ma aluspükste väel koolis ning kaasas oli mul tekk, nii ma seal tunnis siis istusin: tekk ümber ja ise paljas:P
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Unenäod\'

                      kunagi suht ammu oli nii, et ma magasin, ning järsku tegin une pealt silmad lahti ja märkasin et ma kõnnin toas, aga siis jäin uuesti magama.ning nii mitu korda järsest.pärast hommikul räägiti et kes öösel amajs ringi käis vms.
                      a siis oli ükskord nii ka, et nägin mingit unenägu ning järsku tegin silmad lahti, uuesti panin uuesti silmad kinni ning nägin unenägu edasi . nii kuskil 3-4 korda.lahe oli:P
                      a ükskord nägin öösel koguaeg mingit õudsat unenägu, ning tihtipeale ärkasin kohtudes ja karjudes üles.aga see oli ammu:P
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Unenäod\'

                        Tuli veel üks asi meelde, mis ammu ammu pisikesest peale sai unes nähtud. Nimelt juhtus ikka nii, et õhtul enne magama minekut sai kõvasti limpsi joodud, siis unen mõnuga nähtud, kuidas lähen pellerisse pissile ja hetk hiljem sai silmad järsku lahti löödud, kui voodi juba märg

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Unenäod\'

                          Originally posted by vanapagan


                          Tuli veel üks asi meelde, mis ammu ammu pisikesest peale sai unes nähtud. Nimelt juhtus ikka nii, et õhtul enne magama minekut sai kõvasti limpsi joodud, siis unen mõnuga nähtud, kuidas lähen pellerisse pissile ja hetk hiljem sai silmad järsku lahti löödud, kui voodi juba märg
                          Vägev!!!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Unenäod\'

                            Originally posted by vanapagan


                            Tuli veel üks asi meelde, mis ammu ammu pisikesest peale sai unes nähtud. Nimelt juhtus ikka nii, et õhtul enne magama minekut sai kõvasti limpsi joodud, siis unen mõnuga nähtud, kuidas lähen pellerisse pissile ja hetk hiljem sai silmad järsku lahti löödud, kui voodi juba märg
                            IRW Mul juhtus sama asi ku´i väike olin!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Unenäod\'

                              mul oli kuskil viis aastat tagasi nii, et nägin unes, et sõitsin jalgrattaga.samal ajal tuli õde mind äratama ja ütles, et ma oleks nagu voodis vändanud:P

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Unenäod\'

                                a ma mängisin täna jalkat ja sain palliga ilge laksu vastu nägu, siis oli selline tunne et u. eelmine nädal nägin ma sellist asja unes.
                                teinekord oli nii, et mul tuli unes kuse häda ja siis kõndisin unes omaaruga pellerisse, aga kui silmad avasin leidsin end kõrvalkorteri ukse tagant.
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X