320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sturridge lōi latist sisse.

    Kommentaar


      Käisin Tallinna lähedal oleva Kabli soolajärve saunades koos Sneijderi, Walter Samueli ja Villu Reiljaniga. Tahtsin sündmusest pilti teha ja soccerneti foorumisse seda jagada, aga paraku sai telefonil aku enne tühjaks. Kuna terve see seltskond, kes seal oli, tahtis nendega pilti teha, siis lõpuks staarid põgenesid oma hotellituppa. Kuuldavasti käivad nad seal igal aastal.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Sain pudeliroosiga jalalaba pihta. Sokk oli katki ja haav mõnus.

        Edasi nägin mingit tüüpi kellega me mööda suvalist maja (aga ülisuurt ja vanaaegset) ringi trippisime ning seal oli jõhkralt peidikuid & salateid jne. Sinna majja sai ainult sõjaväe loaga ja väljast nägi see välja nagu need sovieti raketibaasid või lennukiangaarid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Sain pudeliroosiga jalalaba pihta. Sokk oli katki ja haav mõnus.

          Edasi nägin mingit tüüpi kellega me mööda suvalist maja (aga ülisuurt ja vanaaegset) ringi trippisime ning seal oli jõhkralt peidikuid & salateid jne. Sinna majja sai ainult sõjaväe loaga ja väljast nägi see välja nagu need sovieti raketibaasid või lennukiangaarid.
          mis salat kõige paremini maitses?

          Kommentaar


            Mul oli reede õhtul päris lahe kogemus. Olin voodis und ootamas (täielik ajaraisk), juba teist tundi järjest, nii kaua kuni ma enam ei teinud vahet unel ega reaalsusel. Mul oli selline tunne, et ma ei olnud ikka veel uinunud, niisiis tegin silmad lahti ja vaatasin seina poole. Kõik tundus täiesti reaalne. Ma olin oma voodis pikali, suunaga seina poole - kõik tundus täiesti tavaline. Same old-same old, kuni järsku vaatas mulle seina poolt vastu mingi kahtlane nägu (koll) kes haaras mu käest ja tiris mu lakke. Pärast kerget paanikat ma ärkasin üles ja mul oli korralik wtf moment. Otsustasin kohe paari keywordiga guugeldada, et mida vittu just juhtus. Tuleb välja, et päris tavaline nähtus - sleep paralysis.

            "Sleep paralysis is a condition that occurs in the state just before dropping off to sleep (the hypnagogic state) or just before fully awakening from sleep (the hypnopompic state). The condition is characterized by being unable to move or speak. It is often associated with a feeling that there is some sort of presence, a feeling which often arouses fear but is also accompanied by an inability to cry out. The paralysis may last only a few seconds. The description of the symptoms of sleep paralysis is similar to the description many alien abductees give in recounting their abduction experiences. Sleep paralysis is thought by some to account for not only many alien abduction delusions, but also other delusions involving paranormal or supernatural experiences (e.g., incubus and succubus).

            Sleep paralysis is something many people experience once or twice in a lifetime but it is a frequent occurrence of those suffering from narcolepsy

            Sleep paralysis is now being studied as an explanation for terrors in the night, which have been experienced by people across all cultures and for thousands of years. If one is looking for a purely physical and scientific explanation for these terrible nightmares, this one works quite well. For some it will offer relief but for others, doubt.

            Sleep paralysis is a condition in which someone, most often lying in a supine (face up) position, about to drop off to sleep, or just upon awaking from sleep realizes that s/he is unable to move, or speak, or cry out. This may last a few seconds or several moments, occasionally longer. People frequently report feeling a 'presence' that is often described as malevolent, threatening, or evil. An intense sense of dread and terror is very common. The presence is likely to be vaguely felt or sensed just out of sight but thought to be watching or monitoring, often with intense interest, sometimes standing by, or sitting on the bed. On some occasions, the presence may attack, strangling and exerting crushing pressure on the chest.

            There are a number of historical and urban cultural myths, which can be, somewhat, explained by this experience. The Incubus, which appears in ancient literature, is one such example. In the book Incubus by Kiessling, It was described as half man half beast, attacking in the night. The word night "mare" has been derived from the word incubus. In Greek it was ephialtes, in Latin incubus, in German mar/mare, in Old English maire, Old Norse mara, Old Irish mar/mor, and all mean "one who leaps on, oppresses or crushes."

            The demon of the night has also been called 'The Old Hag' a description and myth coming out of several cultures. The Old Hag was described in Shakespeare's Romeo and Juliet.

            The Old Hag attack is most closely associated with extreme pressure on the chest while sleeping on your back. People may also feel like they are being choked or even bitten. In his research, Al Cheyne of the University of Waterloo has discovered that between 25 and 30 per cent of the population reports that they have experienced at least a mild form of sleep paralysis at least once. It most often has an adolescent onset but can begin at any age.

            Cheyne believes sleep paralysis to be an hallucination created by physical things occurring in the body as a result of a dysfunction or malfunction of the normal R.E.M. state of sleep. This malfunction may be brought on by life stressors or sleep deprivation. Cheyne has also discovered a much higher incidence of sleep paralysis for those who sleep on their back. He has found that changing sleep position can reduce the incidence of these nightmares. He also suggests getting up and physically moving around after having an episode as several can occur in one night.
            "

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              mis salat kõige paremini maitses?
              bljaa

              Joulupukki - sul vedas järelikult. Tavaliselt on inimestel see kogemus ikka kordi ja kordi hullem.

              Kommentaar


                Ma nägin just unes, et Edgar oli haigemajast tagasi, kuskil pisemas vallamajas.
                Ning üks jalg oli hulka lühem kui teine, king jalas ja puha.
                Ning ta lõi ka ühe penalti väravaks, mille peale arst kommenteeris, et ta ei peaks sääraseid asju siiski peale seda operatsiooni asja tegema.

                Kommentaar


                  Nägin unes, et Soccernetis oli suurem vaidlus kui Riigikogu MILF-i valmistel aga mille üle? Kuidagi oli sattunud soccerneti ka virtuaalne jalgpallimäng (ala hattrick) ja siis kerkis üles küsimus, et kas oleks vaja mängu tuua ka kohtunik. Stiilis, et iga klubi saaks mingi osa raha annetada, et siis saada enda mängudele parim kohtunik. Või võtta raha liigapõhiselt ja siis mida rohkem klubid annetavad, seda parema tasemega kohtuniku saavad.

                  Iseenesest soccernetis sai eile käidud küll, manu mängu aga nagu ei vaadanud..võibolla siis, et Juve mängus jooksid Tevez ja Evra platsil

                  Kommentaar


                    Sittusin. Klassikalist "kurat, osa veel jäi sisse"-venivat niidisitta. Mis ei lõppenud ega lõppenud. Põllu peal ja mu ümber seisid talumehed.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Tervet unenägu ei hakka seletama, aga oli Jõuluõhtu. Mina ja mu naine olime kahekesi. Järsku saabusid sinna eraldi Tsakhna ja Keit Pentus-Rosimannus, kellest sai selle õhtu jooksul paar ning peagi lahkusid nad sealt.

                      Poliitilis-erootilise unenäo debüüt.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Tervet unenägu ei hakka seletama, aga oli Jõuluõhtu. Mina ja mu naine olime kahekesi. Järsku saabusid sinna eraldi Tsakhna ja Keit Pentus-Rosimannus, kellest sai selle õhtu jooksul paar ning peagi lahkusid nad sealt.

                        Poliitilis-erootilise unenäo debüüt.
                        Keit Pentus kõlab vähe kahtlaselt, aga Tsahkna paarikesele seltsiks kõlab küll päris tõsieluliselt.

                        Kommentaar


                          Läksin Soome sõbrale külla, aga alt korteriuksest sai ainult pangakaardiga sisse. Korteri juures oli pikk rivi inimesi ka, ei tea/mäleta mida nad seal ootasid. Igastahes, mul oli Swedi kaart ja sellega sisse ei saanud, aga siis tuli mingi noorpaar ja aitas mind oma SEBi kaardiga sisse. Kui kohale jõdsin (hommik oli) ärkas sõber koos korterikaaslastega üles ja võttis kaks klaasi, ühe kallas viskit ääreni täis, teise klaasi pooltäis ning hakkas jooma. Edasi ei mäleta.

                          Kommentaar


                            Traditsiooniliselt olen perega jõule koos pidanud. Sel korral ka, aga ühe huvitava külalisena lisandus mõnusale koosviibimisele ühejalgne Edgar Savisaar. Väga veider oli muidugi kinke avada, sest selleks hetkeks olime jäänud vaid kolmekesti (keegi väike paariaastane laps oli ka juures, sugulane vist). Ja siis ta seal oli, võttis lapse endale põlve otsa ja avasid kinke, ja mina tundsin ebamugavust, et mida siis nüüd teha, tuntud poliitik minu elutoas põrandal mu eeldatava väikese sugulasega kinke avamas...
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Täna öösel taas üks üliselge unenägu. Seekord oli peaosas noor naisajakirjanik, kes alles oma esimesel töökohal alustamas. Palju oli jahmerdamist toimetusse pääsemisega - jäi mulje, et noor tüdruk tahtis siseneda märkamatult tagauksest, mis asus umbkaudu seal Gonsiori tänava alguse kandis. Kusagil seal endisest Kunstiakadeemia hoonest üle tee. No igatahes ta sinna toimetusse lõpuks sisse sai - kaasas hulk kuulsate kaubamärkidega tooteid. Kusagil seal toimetuse toas ta need laiali laotas ja rääkis kogenud ajakirjanikule loo, kuidas neid kaupu müüakse poodides ülemäärase juurdehindlusega ning sellest peaks uuriva loo kirjutama. Kogenud ajakirjandushunt oligi nõus ning nõudis, et uustulnuk tooted täpselt paika paneks - mis kaup mis kaubamärki kannab ja kust ostetud. Ning tema uurib siis samal ajal asja edasi.
                              Järgmisel hommikul oligi lugu lehes ning noor ajakirjanik avastas oma tohutuks rõõmuks, et tema nimi on kaasautorina ära mainitud. Sel samal päeval juhtus sealsamas toimetuse lähedal mingi kummaline autoõnnetus, kus said viga mingisugused vaimse puudega inimesed. Palju ajakirjanikke nägi seda õnnetust pealt, aga uustulnuk oli ainus, kes märkas mingit olulist liiklusrikkumist. Taas kuulas vana ajakirjanik noore põhjendava jutu huviga ära ja nad asusid nüüd juba koos artiklit ettevalmistama.
                              Põhiloo kõrval oli unenäos mitmeid imeselgeid detaile nagu näiteks ajakirjanike omavaheline naljatamine sel ajal kui nad õnnetuskohalt bussiga ümber kvartali toimetuse ukse ette sõitsid ning kohe peale kella viit toimetusest minema kõndiv Arni Alandi, kes pidi sel päeval pikemalt tööl olema.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Suurepärane. Nägin jaalot unes. Ta on 3d-prinditud mudel, kannab musta ülikonda, lühemate juustega mees. MESSI avatariga. Tegemist on mingisuguse provokatsiooniga. Mees ei räägi südamest, kui Messi avatar teda päriselus saadab.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X