320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Unenäod\'

    Originally posted by Totti


    a ma mängisin täna jalkat ja sain palliga ilge laksu vastu nägu, siis oli selline tunne et u. eelmine nädal nägin ma sellist asja unes.
    teinekord oli nii, et mul tuli unes kuse häda ja siis kõndisin unes omaaruga pellerisse, aga kui silmad avasin leidsin end kõrvalkorteri ukse tagant.
    hmmm... mul toimus selline asi et lihtsalt tõusin voodist üles ja oli kusehäda, ma olin justkui täiesti üleval kui järsku hakkasin välisuksest välja minema ja vanemad küsisid kuhu sa lähed,ilmselt oli see kuutõbisus, ühe korra olen veel kuutõbisust põdenud aga seda juttu ma teile ei räägi

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Unenäod\'

      aga hmm, tihtpeale on nii, et seda mida unes näed oleksid nagu ennem juba elus kogenud. et nagu miski kordus jubenaljakas tunne.et elaksid nagu kahes maailmas
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Unenäod\'

        Täna öösel õnnestus siis unes oma ülemuselt sõimata saada :P Et kas saab asi tähtajaks valmis või mitte?? Asja muutis aga täielikult sürriks see, et mu ülemus polnud mitte oma nägu, vaid Jeesus Kristus.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Unenäod\'

          krt, nägin laupäev vasta pühapäeva eriti lahedat unenägu, ärkasin mingi 4 ajal öösel kõkutasin omaette naerda, aga nüüd kui see story ka siia kribada on tühi leht , ilmselt on nüüd deja vuud oodata mingi aeg

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Unenäod\'

            Kõige haigemad on need unenäod, kus hambad kukuvad ära. Teil ka nii olnud? Mul täna öösel just oli.
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Unenäod\'

              Originally posted by realmadridfan


              Kõige haigemad on need unenäod, kus hambad kukuvad ära. Teil ka nii olnud? Mul täna öösel just oli.
              vanarahvas teab rääkida,et kui näed unes,et hambad kukuvad ära,siis sureb sul peagi mõni lähedane ära,a eks vanarahvas oli ju loll kah.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Unenäod\'

                Originally posted by realmadridfan


                Kõige haigemad on need unenäod, kus hambad kukuvad ära. Teil ka nii olnud? Mul täna öösel just oli.
                on olnud, kaks esihammast tulid mingitel salapärastel asjaoludel ära...kuid ülesärgates oli kohe kergem tunne.
                no natuke off-topicut kah--ma mäletan veel, kui üks mu tuttav hüppas täispeaga peadpidi lumme, kuid lume all oli mingi rauakolakas ning sinna tema esihambad ka jäid
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Unenäod\'

                  nonii...täislaskmise koha pealt pole mul endast kahjuks midagi kirjtada,küll aga väikevennast,kes u 5-6 aastasena ikka öösiti kusel käis,aga noh,väike laps-loll laps.tema triumfid on olnud minu riidekapp,milles olevad riided suutis ta täis kusta, siis veel ülestõstmata potikaas,millele ta südame rahuga peale lahistas,kusjuures mina ärkasin üles ja tundus nagu sajaks vihm vasta katust.
                  uneskõndimisest ka natuke.nimelt pärineb meeldejäävaim kogemus u 4-5 aasta tagant,kui nägin öösel unes,et keegi ajab taga ja nagu ikka: oleks ju vaja eest ära põgeneda ja mille kaudu siis veel,kui mitte ukse?!igatahes: olin mina jõudnud ukse juurde ja hakkasin ukselinki paaniliselt näppima,kui tuli mu ema ja küsis mida ma teen,seal lõppes ka mu unenägu.alguses olin liiga väsind et matsu ära jagada ja lohisesin tagasi magama, alles hommikul panin pildi kokku sellest,mis juhtund oli.
                  muide: kas kellegil foorumlastest on õnnestunud oma unenägu,seda nähes,kontrollida.mul igatahes ühekorra on.paar aastat tagasi nägin unes,et olen kuskil kõrbes ja ainus mis seal peale minu ja ohtra liiva leidus,oli bussijaam.siis ma kuidagi suutsin endale öelda,et see on aint unenägu ning panin käed silme ette,pigistasin silmad kinni ja hakkasin neid hõõruma,samal ajal kõigest väest soovides,et see unenägu läbi saaks ja saigi- käed silmelt võttes olin omas voodis.vot nii
                  aga ikkagi on jube hea tunne peale mingit hirmutavamat või ärevamat unenägu (olgu see siis seotud põgenemise,õuduka vms) magama jääda,see rahu mis vähemalt mind ümbritseb on ära ütlemata mõnus.
                  hääd ööd!
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Unenäod\'

                    Unenägude kontrollimisega on mitmeid juhuseid. Ja tavaliselt käib kontrollimine nii, et ma mõtlen, et ma saan lennata unenäos .. ja kui ma lendu tõusen, siis teangi, et see on uni. Ja tavaliselt olen seda rõõmsalt ära kasutanud ja igasugu pättust tegema hakanud, mida päriselus ei teeks.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Unenäod\'

                      unenägusid ei mäleta ja unes kõndimist ei ole ka nagu ette tulnud,aga mäletan et väiksena oli mul tihti siuke imelik lugu,et ärkasin voodis tagurpidi st.jalad padja peal.
                      a unega seoses on nalja saanud seoses sellega kui keegi on poolunes ja ajab soga suust välja-kunagi jälle väiksena jäin teleri ette magama ja kui mind üles äratati,et oma tuppa magama läheksin,haarasin millegipärast koolikoti,panin sinna asjad sisse ja hakkasin rahulikult jalatseid jalga toppima,et kooli minna.pärast oli häbi muidugi suur,kuigi väitsin et ei mäleta midagi.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Unenäod\'

                        Täna nägin unes et kella 7 meni on viis minutit aega ja peab vaikselt nagu ärkama,siis kui silmad lahti tegin olin õnnelik,et see kõigest uni oli.Hakkasin silmi uuesti kinni panema kui ema kargas tuppa ja ütles,et ärka üles! :P
                        Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                        When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                        Koss on lahe

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Unenäod\'

                          Kuskilt on meelde jäänud, et seda nn. deja vu tunnet nimetatakse aju düsfunktsiooniks.

                          Aga ise nägin ka eila öösel und. Nimelt oli selline aktsioon tüdrukuga, kes mull kunagi meeldis, et ta näitas mulle oma mobiili ja seletas midagi, et see sarnaneb minu omaga. Tea, mis see tähendama peaks?

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Unenäod\'

                            njaa on ka siukeseid juhuseid olnud, kui koolis jään tunnis magama ja siis hakkan und nägema ning unele kaasa elama, unes pomisema ja muud säärast tegema. Pärast kõva naerulagina peale ärgates nägin, et kõik vahtisid mind ja naersid...jube häbi oli

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Unenäod\'

                              ma nägin täna öösel unes ufo\'sid.lihtaslt istusin mingi tundmatu maamaja kõrval ja vaatasin,kuidas ilmakodanikud ringi sõidavad.natukese aja pärast nägin eemalt põllult mingit \"emalaeva\" tõusmas.järele jäid jäljed.imelik on see,et polnud mingit tahtmist fotokat tuua ega midagi.elu nagu multifilmis
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Unenäod\'

                                Nägin unes läbi aegade kõige suurejoonelisemat TV-seriaali. Seal oli kõike - müütiliste loomanimedega lapsi, arusaamatuid saatuse keerdkäike, keerulisi inimsaatusi, väga võimukaid inimesi, kelle tegelikust võimust arugi ei saanud. Ka palju \"uuenduslikku\" - näiteks ühes osas näidati kolmveerand tundi lihtsalt ühe naise elu, enne kui selgus, kuidas ta selle suure asjaga seotud on.
                                Suurt asja või sarja lõppu õieti ei mäletagi. Midagi seal oli seotud miljonite ida-eurooplaste päästmisega, aga mis oli kogu loo mõte?
                                Ilmselt see puudus. Nii on ju lood enamike TV-sarjadega.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X