320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olin Kremlis ekskursioonil. Paistis, et mingi turismigrupiga. Kreml võrdus antud juhul selle tohutu istungitesaaliga, kus kunagi rahvasaadikute kongresse korraldati. Sinna pääseda oli muidugi väga keeruline. Mitu turvakontrolli tuli läbida - kusagilt mingist väga ohtlikuna tundunud trepist alla ronida ning lõpuks saali endasse pääses vaid "giftshopi" läbides. Umbes nagu nüüd Tallinna lennujaama ooteruumi pääsemiseks pead kõigepealt poes käima. Müüdi seal väikeseid Putini kujukesi ja muidugi matrjoškasid.
    See suur Kremli saal oli triiki rahvast täis, osad lehvitasid lippe, keegi pidas puldist tulist kõnet. Giidi sõnul peetaksegi seal 24/7 pidevat kõnekoosolekut ning rahvas saab kõik südamelt ära rääkida. See ollagi tõeline demokraatia. Saali istuma me esialgu ei pääsenud, seisime nurgas ja ootasime oma hetke kuni osa rahvast minema kõndis. Rääkisin kellelegi kõrvalseisjale väga teadvalt, et olin selles Kremli saalis varemgi käinud. Kunagi üleminekuajal mingil rockkontserdil (mis meenutas nati omaaegset Rock Summerit). Siis olevat saali sisse- ja väljapääsemine väga lihtne olnud: üksainus miilits seisis sissepääsu juures ja kellestki välja ei teinud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      miks sa sellise fontiga kirjutad?
      slimm.ee

      Kommentaar


        Kõhuli magamine pidavat tekitama erootilisi unenägusi... eniveis, võeti Eestis vastu seadus, et saunas, SPAs peavad kõik inimesed paljad olema. Olid ka.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Nägin Leo Messit unes. Tartus, ühes laia tänava sisehoovis (endise kesklinna kooli vastapäätä) mängisime jalkat. Messi oli väravas ja mina lõin peale. Meiele lisaks oli seal veel mingi lõuna-ameerika taustaga tüüp, kes üritas Messilt mingi annetuse jaoks 80k euri välja pumbata. Rohkem ei mäleta.

          Kommentaar


            Nägin unes, et Lazio võitis Romat 8-1.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Nägin paar päeva tagasi unes ühe isiku surma/mõrva. Siin foorumis on ta väga tuntud kasutaja. Uudistelehed pasundasid korralikult sellest ja isegi pärast ärkamist läks mõnda aega, kuni mõistsin, et nägin unes seda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Auba Vaata postitust
                ja isegi pärast ärkamist läks mõnda aega, kuni mõistsin, et nägin unes seda.
                oli kahju ka?
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Nonii Mõnuagent, ole valmis. Hr. Paulus tuleb.

                  Kommentaar


                    Nägin unes tänast Eesti - San Marino mängu. Umbes pooletunnise mängu järel saab Aksalu seisul 0:0 punase kaardi, kui püüab meeter väljaspool kasti sülle sanmarinolase poolelt väljakult tehtud madala pealelöögi.

                    Vahepeal oli vaja üles ärgata, aga hiljem ühes unenäos oli jälle Eesti - San Marino mäng. Tunniajase mängu järel seisul 0 : 0 sai Artjom Dmitrijev punase kaardi.

                    Ma loodan, et mul ei ole välja arenenud selgeltnägijavõimeid.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Täna nägin sellist und, kus ma käisin proovimas ühte vanemat kasutatud Toyota Corollat. Sõitma hakates sain aru, et pidurid ei tööta ning käsipidur ka ei funktsioneerinud - käsipiduri kang jäi tõmmates pihku.

                      Auto liikudes tekkis kaks ohtlikku olukorda. Esimene neist oli ühe parkiva oran˛i värvi mikrobussiga, millest ma viimasel hetkel mööda põiklesin. Teisel olukorral lähenesin T-kujulisele ristmikule, kus seisis üks helesinine väiksem "hatchback" ning tahtis vasakpööret teha. Sellest autost sõitsin vasakult poolt mööda ning keerasin tugevalt paremale. Kokkuvõttes suutsin avariisid vältida.

                      Pärast seda liiklust enam ei olnud ning sain auto seisma jätta kerge mäe peal. Käigu jätsin sisse, lasin siduri lahti ja suretasin auto välja.

                      Selline huvitav uni.

                      Kommentaar


                        Sattusin mingil põhjusel tantrafestivalile. Aga mitte sellisele Eesti-stiilis tissi-tuti-paraadile, aga kuhugi Birmasse, kus elati sellises ühe pika kesktänavaga külas, mille ääres olid majad, mis igast Vietnami sõja filmist tuttavad. Laagrit pidasid mingid vinged snoobeided, kes rääkisid kõrgemast teadvusest ja olid muidu väga ülbed, aga klientidelt tahtsid nad ränkrasket tööd, kuna see pidada karmajooga olema.
                        Ühesõnaga ei viitsinud mina seda teha ja peale selle sain ma seal päris hästi läbi mõne naisega, keda ma ka tegelikult päris elus tunnen. Nemad said sealt enne ära, üks saadeti seejuures suure häbiga ära, sest ta tegi midagi valesti ja siis kõik vilistasid tema peale ja karjusid "häbi" jne. Mina seda ei teinud, vaid vaatasin kaaslaagrilisi kui idioote.
                        Seejärel ei viitsinud mina ka mitte midagi teha ja kui mingid tüübid asusid taaskord "karma-joogale" minema, siis mina jäin enda hüti ette päikest võtma. Saabus üks snoob-mutt ja kriiskas, et miks ma ei liiguta. Mina: "Ei viitsi."
                        Igatahes visati mind ka seepeale laagrist välja. Veel niimoodi, et asjad jäid hütti, aga mul lubati külaväravas oodata, kuni nad mu asju kokku pakivad. Minu asjade kokkupakkimisest tehti muidugi lahe show - leiti mingi dokument (nagu ajakirjanikel pidevalt on), milles räägiti mingist kuritööst, aga mutid kriiskasid, et näete, milline kriminaal! Seejärel leiti kuskilt hütist must sokk, mis oli minu kotis olnud. Karjuti ja naerdi, et näete, milline hügieen! Mina hüüdsin väravast vastu, et kas nemad kannavad siis enda musti sokke?
                        Ma väga kurb polnud. Olin pigem heas tujus, kuna Birmas olekuks jäi veel kolm päeva aega. Mõtlesin omaette, et peaks need laagrist lahkunud pihvid üles otsima.
                        Aga siis läks minu asjade ootamine jubepikale. Kõik olid juba läinud põllule tööd tegema ja asju ikka polnud. Mul oli küll keelatud uuesti laagrisse siseneda, aga kuna ma olin üsna "fakkeveripadi"-suhtumisega, siis kõndisin sisse ja leidsin enda arvutikoti kusagilt põõsa alt. Seal sees oli ainult see dokument ja üks must sokk. Ei midagi muud.
                        Sain vihaseks ja läksin snoobmutilt aru pärima. Tema lendas seepeale mingi vanas napoleoni-ajastu musketiga mulle peale. Sellel oli suur tääk otsas ja mutt oli kuradi tugev. Lisaks jooksid ka laagrilised mingite naljakate relvadega kohale. Päris hirmus oli, aga siis hakkasid nende pead otsast lendama. Laagrist lahkunud tsikid (neid oli kolm tükki - kahte ma tundsin, üks oli unenäofantaasia) saabusid tagasi ja lasksid laagrilisi pumppüssidest. Ma sain snoobmuti alt ka natuke vabamaks, selle täägi enda kätte, mille lõin talle kõhtu.
                        Võtsin siis enda asjad kokku. Tsikid olid kõik rõõmsad ja naeratasid.
                        Mina ütlesin vabandavalt, et kas nad saavad ikka omavahel kenasti läbi, kui me nüüd kõik koos ära läeme.
                        Nemad: "Jeah!"
                        Ja siis ärkasin üles.

                        P.S. vaatasin enne magamajäämist Kingsmani.

                        Kommentaar


                          Ma lugesin pool teksti ära, arvamusega, et olen "tähelepanekuid elust enesest" teemas. Tundus täiesti reaalne, kuna kirjutajaks oli Mõnnar
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ma lugesin pool teksti ära, arvamusega, et olen "tähelepanekuid elust enesest" teemas. Tundus täiesti reaalne, kuna kirjutajaks oli Mõnnar
                            Ma hakkasin umbes kolmandiku loo peal mõtlema, mis teemat ma ikkagi loen. Mõnnari puhul ei pannud esimesed laused väga imestama, aga edaspidi kahtlus süvenes.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Hooaeg vist läheneb, nägin jalkat unes. 'pool vs Stõuk - 63 minutit ei toimunud absoluutselt mitte midagi, kuni õnnestus vastase värava all segadus tekitada, Lucas lükkas kaugelt ette nurka ja Allen tegi veel tap ini. Stõugi peatreeneril olid ääretult stiilsed retroprillid ning umbes selline überjakk nagu Don Revie'il The Damned Unitedis: sellest stseenist, kus Leeds Derby'sse karikat tuleb mängima.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Nägin unes, et toimus jalgpalli MM, kust ma polnud mingil põhjusel ühtegi mängu vaadanud ja seal kohtusid Brasiilia-Inglismaa ja Itaalia-Argentiina. Poolfinaalide ajal saabus mulle külla mingi naine, kes tahtis jubedalt tegeleda, et mul läksid ka need mängud meelest ja nii sain hiljem teada, et finaali pääsesid Brasiilia ja Itaalia. Seejärel ärkasin üles, kell oli mingi 4 ja kirjutasin seepeale kaks lugu valmis. Sealhulgas eluterve reisiloo "M007 esimesel paketireisil ehk puhkus my ass".

                                P.S. Viimased kaks laused polnud siis enam unenägu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X