320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nägin, et Flora võitis meistritiitli ja tähistas seda suurejooneliselt fanfaaride saatel turnides samal ajal Oleviste kirikutorni otsas. Keegi surma ei saanud.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Nägin, et Flora võitis meistritiitli ja tähistas seda suurejooneliselt fanfaaride saatel turnides samal ajal Oleviste kirikutorni otsas. Keegi surma ei saanud.
      Eks see 7.novembril näha ole kus tähistame
      FC Flora

      Kommentaar


        Nägin unes, et vaatasin Livescore'st meistrite liiga seise ja Bayern-Barcelona mängus oli seis 20:2. Avapoolaeg seejuures 18:2 Bayernile. Spooky shit!

        Kommentaar


          Palju Lewandowski lõi?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Palju Lewandowski lõi?
            Mõned. Rohkem lõi Müller.

            Kommentaar


              Täpselt ei mäleta kellega ma öösel unes rääkisin, aga selle vestluse käigus mõtlesin välja uue sõna- Estotiivne. Tähendab see sellise tavalise eestlase suhtumist kõigesse. Näiteks: suvi on väga hea ja ilus, kui vaid päike nii palju ei kütaks; hommikune päiksetõus on väga kena, kahju et see nii vara peab algama; loomulikult oleme me piisavalt head et MM-il mängida, kui meid vaid valikturniiril kogu aeg nii tugevasse alagruppi ei loositaks jne jne.
              Ehk kõik algab positiivselt kuid lõppeb negatiivse/hard core realistliku vaatega. Midagi segu Louis CK "of course, but maybe" ja 2,5 meest Evelyn'ist.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Täpselt ei mäleta kellega ma öösel unes rääkisin, aga selle vestluse käigus mõtlesin välja uue sõna- Estotiivne.
                Mina mõtlesin ka eile uue sõna välja: Retsik. Kombo sõnadest metsik ja rets. Tundub nagu eriti räme sõna, mida aegajalt kasutada
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Merseyside derby. Klopp oli Liverpooli peatreener. Mul oli raha selle peal, et Everton ei kaota (3 koefitsient wtf). Millegipärast mängisin mina Evertoni eest, ning viimasel minutil oli mul võimalus Everton juhtima viia, aga Klopp ise oli kaitses ja tegi korraliku last ditch tackle'i. Liverpooli kaitses mängisid veel Jordan Lukaku ja Pepe, kes coincidentally olid mul mõlemad fäntasis, ning said kumbki 50 punkti. Mäng lõppes 1:1.

                  anyways, back to sleep

                  Kommentaar


                    Sa pead panustamistest ja fantasytest puhkust võtma.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Nägin unes, et Tihhon Šišov on jälle Eesti koondises, vasakkaitses...

                      Kommentaar


                        Ma nägin täna unes, et...

                        Istusin Ratnikovi korteris ning ta selgitas mulle, kuidas ta ikka alkoholismist jagu sai. Nimelt temast sai religioosne inimene ja ainult usk jumalasse päästab teda viinast.

                        Samal ajal tulid mingid CF-i (see võistkond II liigas, keda Ratnikov juhendab) ning küsisid mingit nõu. Lõpuks Ütles Ratnikov, et viimases voorus on meil omavaheline mäng ja ei ole mõtet üksteist ilma põhjuseta lõhkuda.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Olin UEFA või FIFA või tont teab mis kongressil või üritusel, aga üritusel viibiv seltskond oli uhke. Ise sattusin juhuslikult istuma täpselt Messi ja Ronaldo vahele. Tuli välja, et nad on päris head sõbrad. Ronaldo oli lennujaamast Versace'i lõhna ostnud, mille ta siis seal samas ka Messile kinkis. Mulle jäi mulje, et suhteliselt naiselik lõhn, aga Messile meeldis. Lisaks oli seal veel igasuguseid muid tähtsaid tegelasi, kellest hetkel meenuvad vaid Blanc, Figo ja Pires. Igatahes seal üritusel otsiti järgmist jalgpallijuhti ning kõik tahtsid, et selleks saaksin mina, kuigi ma värisesin nagu haavaleht. Lõpuks läksin pulti ja kõik olid rahul. Tahtsin Messi ja Ronaldoga selfie ka teha aga unustasin. Hiljem olid nad kõik arvutite taha läinud ning mängisid LANis GTA V-t.

                          Kui tahtsin järgmise istungi ajal sellest kiftist sündmusest sotsiaalmeediasse või Soccernetti kirjutada, siis Blanc või keegi teine jalkaguru huias minuga korralikult. Segas mu kirjutamist ning vajutas pidevalt enterit ja saatis mu teksti poolikul kujul mitmel korral sotsiaalmeediasse. Jube närvi ajas, lõpuks tahtsin talle peaaegu kallale minna.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kui keegi veel mäletab, siis ERKI all (seal kus Gonsiori tn bussipeatused on) oli mingi suvaline (interneti)kohvik. Well vanasti oli seal tegelt baar vms. Igatahes oli see terve maja nüüd alles ja koht olemas. Baari oli väikse pruulikoja Tanker esindusbaar. Ronisin laupäevase pohmakaga sinna kohale, et nende uusimat üllatust maitsta ja mu käest küsiti väikse õlle eest 7.14. Alguses võttis tummaks ja siis üritasin protestida, aga tüübid ainult muigasid. Ütlesid, et kui ma vait ei jää siis valavad suure. Suur maksis 10.98. Jäin vait ja ärkasin ülesse.

                            Kuuldes kuidas Põhjala limiteeritud reliisile (Odravein BA) on käimas konkurss selle nimel kes suudab 5-6 eurisele pudelile rohkem juurdehindlust teha on mu ajud vist krussi keeranud. Peab minema UFO pubis ühe 1.90nese bocki tegema.

                            Kommentaar


                              nii harva kui ma unenägusid näen/mäletan

                              Olen Kalev/Cramo peatreener, mängin mingite Eesti vastastega, mille peatreeneriks on Rait Käbin (on vist selline düüd olemas? on ta üldse treener?). Vastased lähevad kiirrünnakusse, astuvad joonele, kohtunikud lasevad läbi ja loevad ilmselgelt ebaausa korvi. Kõik Arbetid, Rossid ja Veidemannid lähevad meganärvi ja hakkavad rüselema. Mu kõrvalt Martin Müürsepp lendab püsti, jookseb ja kütab kahele vastasele suurega kaarega vastu vahtimist. Ma olen rahulik, jalutan Rait Käbini juurde. Käbin hakkab porgandihäälselt rääkima "see oli nii napp joonele astumine, et see on okei, kui seda ära ei vilistata". Ma lähen närvi ja ütleb "tra, see on umbes sama, et kui ma sind käe välisküljega löön, siis see pole löömine" ja löön Rait Käbinit käe välisküljega näkku. Järgmise asjana ärkan või õigemini äratab naisterahvas mind üles ja ütleb "mida kuradit, sa lõid mind läbi une käega näkku". Kuradi Rait Käbin, noh.

                              Kommentaar


                                Erakordselt õudne unenägu oli. Kandideerisin ja sain tööle mingis firmas lihtsa liinitöölisena - sest mind koondati ja muud varianti polnud. Ühesõnaga pidin oma praeguse mõnusa elu jätma. Unenägu koosnes sellest, kuidas kaalusin palehigis variante kurjast saatusest pääsemiseks. Ja töölehakkamise päev aina lähenes ja lähenes.
                                Ärkasin enne kella ja neetult hea meel oli, et tööpäev. Siin vanas heas kontoris.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X