320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Unenäod\'

    tuli meelde ka siuke värk. lähen nagu ikka kooli või õue ja äkki märkan, et olen alasti.:P oi kui häbi hakkab siis

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Unenäod\'

      Eile nägin, et võitsin välismaise loteriiga 4,5 miljardit krooni. Aga siis alles algasid jamad. Pangad keeldusid sellist summat vastu võtmast, vihjates raha päritolule ning väites minumeelest täiesti legitiimselt, et kui ma tahaks kunagi selle raha korraga välja võtta, tekitaksin neile täiesti enneolematu likviidsuskriisi. Maksin heameelega eesti riigile ca miljardi tulumaksu (sealjuures muretsedes, et nüüd on ju riigi eelarveprognoos jälle mööda). Lisaks jõudsin mõelda sellele, et neetud - minu tulumaks lahendab ühe äärmiselt ebameeldiva linnavalitsuse likviidsusprobleemid ja päästab nad hetkel reaalselt silme ees olevast pankrotist. Lõpuks lahendasin oma raha paigutusprobleemid sellega, et vedasin raha erinevatesse pankadesse, 800 milli hansasse, 800 milli ühisesse jne. Hommik tuli enne, kui jõudsin Ferrarit ostma.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Unenäod\'

        Originally posted by SleepWalking


        Eile nägin, et võitsin välismaise loteriiga 4,5 miljardit krooni. Aga siis alles algasid jamad. Pangad keeldusid sellist summat vastu võtmast, vihjates raha päritolule ning väites minumeelest täiesti legitiimselt, et kui ma tahaks kunagi selle raha korraga välja võtta, tekitaksin neile täiesti enneolematu likviidsuskriisi. Maksin heameelega eesti riigile ca miljardi tulumaksu (sealjuures muretsedes, et nüüd on ju riigi eelarveprognoos jälle mööda). Lisaks jõudsin mõelda sellele, et neetud - minu tulumaks lahendab ühe äärmiselt ebameeldiva linnavalitsuse likviidsusprobleemid ja päästab nad hetkel reaalselt silme ees olevast pankrotist. Lõpuks lahendasin oma raha paigutusprobleemid sellega, et vedasin raha erinevatesse pankadesse, 800 milli hansasse, 800 milli ühisesse jne. Hommik tuli enne, kui jõudsin Ferrarit ostma.
        jippikajee... negatiivne lisaeelarve võib sahtlisse jääda
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Unenäod\'

          Originally posted by rohelineKonn
          jippikajee... negatiivne lisaeelarve võib sahtlisse jääda
          siiski, siiski ... eelarvepoliitikas on tähtis konservatiivsus, seega ühekordseid laekumisi võiks mitte kasutada jooksvate kulude suurendamiseks vaid äkki võiks suurendada reserve, tagamaks finantseerimine võimaliku tulevase rahavoogude vähenemise korral. isegi kui tegevustulem on positiivne (poole miljardise puudujäägi tingimustes)

          sain ära öeldud

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Unenäod\'

            tagantjärgi mõnitama on kõik kõvad mehed. kus sa siis olid, kui Linnahall oli vaja ära osta?

            ilusaid tänavaid ja pensionäri toetust tahavad küll saada. saage aru - see kõik maksab. mis konservatiivsusest sa räägid kui vanurid on näljas ja koolimaja katus sajab sorinal läbi. teie jaoks seal suur-ameerikas on inimeste isiklikud mured ja tragöödiad kõigest üks numbrite komplekst
            olete nagu väiksed eichmannid: \"sada surnut on tragöödia, miljon statistika\"



            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Unenäod\'

              Originally posted by rohelineKonn
              kus sa siis olid, kui Linnahall oli vaja ära osta?
              sa mõtled natsionaliseerimist? mõtlesin sellele, aga suur üldrahvalik huvi selle objekti suhtes vist siiski puudub.

              ps. alati võib kasutada finantseerimisel ka näiteks faktooringuid või veel mõnda komplitseeritumat instrumenti. need ei paista aasta keskel kusagilt välja, samas peale andmete saamist pankadelt näppu vibutada on ka imelik - ikkagi mullune lumi. mitte, et te seda juba isegi ei teaks

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Unenäod\'

                Oi kurradi hea teema.

                Jalkaga seotud unesid on päris mitu olnud. Kunagi oli mul Ipswichist pärit inka õps Steve, kes rääkis ka oma linna tiimist. Siis nägin unes kuidas me Ipswich Towni vendadega Kuressaare lossivallidel midagi susserdasime ja mingeid fotosid maast leidsime. Üks ilusamaid unesid oli selline, kus ma olin Zidane\'ide perekonnal külas - kohal oli papa Zinedine, mamma Veronica ja kaks väiksest titat - kaksikud poiss ja tüdruk. Nendega seal rahulikult vestelda oli ikka tõeline paradiis. Unenäos tuli meelde, et olin eile soccernetist lugenud teemat \"Kas sa oled õnnelik?\" ja mõelnud, et ei ole. Ja seal Zidane\'ide juures mõtlesin endamisi, et nüüd ma olen õnnelik. Ükskord nägin veel sellist, et kodus vanemad mind hullult peksid ja piinasid ja üldse oli maailma masendavam õhkkond, põgenesin siis kodunt ja jõudsin jalkaväljakule, kus sekkusin mängu ja sain õndsaks...

                Üks rämedamaid unenägusid oli mul siis kui ma kogu aeg quake\'i mängisin. Olin nagu quake\'i tüüp ja siis ootamatult selja tagant hakkas mind mõõgaga raiuma rüütel. Ja juhtus täpselt sama mis mängus - pilt läks eest punaseks ja vajus viltu. Eriti räige asja juures oli see, et ma olin poolärkvel aga ma ei saanud ennast liigutada - siuke tunne nagu oleks elusalt maetud või midagi. Juuube. Peale paari sellist luupainajat üritasin ma quake\'i vähem mängida.

                Peale Saving Private Ryani vaatamist kunagi ammu kinos, nägin unes ka ühe pika sõjaeepose, mis toimus Saaremaal, eriti rets oli koht, kus mingi tank oma toru mu suunas pööras ja ma üritasin eest ära põigelda.

                Lapsepõlves nägin pidevalt selliseid kus ma sain mingi eseme, millest olin unistanud aga alati oli sellega mingi jamps. Näiteks sain videomängukonsooli aga see oli puust tehtud ja teatavasti puust elektroonika ei ole väga tõhus. Teinekord sain trummikomplekti aga see oli ka viimane logu ja pasahunnik ja umbes papist tehtud. Need olid väga frustreerivad unenäod - kogu aja üritasin neid asju tööle saada ja aina hullemaks nad läksid.

                PS. Deja vu tekib siis kui aju on väsinud. Seda ei eksisteeri tegelikult. närviimpulisd mälupiirkonnas hakkavad lihtsustatult öeldes ringi käima ja tekibki efekt nagu hetketaju oleks mälestus.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Unenäod\'

                  hww. Täna öösel nägin sellist veidrat unenägu. Maamunal oli nafta kohe kohe lõppemas ja seega bensiini hinad hüpasid lakke, sellepeale võtsid teadlased ja leiutasid alternatiivse kütuse, mida sai teha liivast ja mereveest. See aga oli väga saastav ja inimesed hakkasid surema mürgitustesse. Siis avastati, et seda suudavad neutraliseerida ainult õunapuud ja kogu maailmas istutati autoteede kõrvale õunapuud. Aga õunad hakkasid veidra kütuse toksiliste aurude mõjul muunduma ja muutusid tumepunaseteks ja neid läbisid neonrohelised triibud, peale kõige selle oli nii, et kes neid õunu sõi, nendele kasvasid 2 tunniks sarved pähe. Õunade söömise keelustasid ära kirikud, sest kui juhtus nii, et sa sööd õuna ära ja selle 2 tunni jooksul, mil sul sarved peas on sured, siis ei pääse sa taevasse.
                  Vot siuke unenägu oli.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Unenäod\'

                    Ma kunagi nägin sellist und, et ma tunnen kõiki \"Päästja koolikella\" kangelasi, räägin nendega ja sebin ilusaid eitesid.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Unenäod\'

                      Originally posted by Artur


                      Ma kunagi nägin sellist und, et ma tunnen kõiki \"Päästja koolikella\" kangelasi, räägin nendega ja sebin ilusaid eitesid.
                      mina kardan nüüdsest Arturit...
                      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Unenäod\'

                        Nägin täna hommikul unes, et olin mingis hämaras hallis toas, kus naine sünnitas surnud lapse. Ümberringi sagisid kääbused, kes tundusid olevat ristiusku. Nad hakkasid naist sõimama, et ta on saatanast, kuna ta sünnitas surnud lapse. Siis kääbikud tõstsid kooldus papitükid püsti, millest moodustus suur toru. Nad sundisid naise läbi selle toru ära minema, kuna ta vist polnud enam teretulnud. Ma läksin naisega kaasa, mul oli temast kahju. Kõik tundus nii haiglane. Jõudsime toru kaudu mingile kõrgele rõdule, millest ei avanenud vaade mitte õue, vaid mingisse hiigelsuurde betoonist ruumi. All kaugel sagisid vaimuhaiged inimesed, kes tahtsid meid kätte saada. Üks prillidega vana naine hakkas üles ronima ja rõdule jõudes tahtis sünnitanud naist sööma hakata. Lükkasin vana naise tagasi alla. Ta kukkus selja peale ja arvasin, et on surnud. See ärkas natukese aja pärast üles ja hakkas uuesti üles ronima. Siis oli veel hulk mingeid segaseid asju ja varsti ärkasin üles.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Unenäod\'

                          Kaks korda olen unes näinud asju ette. Enam-vähem.

                          1) Nägin, et tulin koju, oma tuppa ja mu tuba oli täis pisikesi jänkupoegi. Igasuguseid erinevaid oli, aga valgeid kõige rohkem. Nägin seda unes, kui ööbisin sugulaste juures (teises linnas). Ja kui järgmine päev koju sõitsin, oligi ema mulle valge küülikupoja ostnud.

                          2)Teises unenäos nägin, et olin koduhoovis ja läksin meie koera juurde. Järsku läks tal ühel käpal nahk pooleks ja käpa sees olid suured puuviljad. Ja mõne päeva pärast (või oli see üks päev? ei mäleta) murdis koer käpa ära ja see jäi tal eluks ajaks kõveraks, loomaarst ei osanud midagi teha.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Unenäod\'

                            minul eriti unenäod meelde ei jää, aga üks on eredalt meeles. see oli umbes 3 kuud tagasi... unenägu oli umbes selline, et käisin koolis, õppisin jne....nagu tavaline päev, aga äkki kukkus hammas ära. siis kukkus teine hammas ära ja siis kolmas ja siis neljas jne....kuni kõik hambad tulid ära. eriti räme oli see, et kõik tulid ükshaaval ära ja verd jooksis. peale ärkamist oli terve päev koolis kahtlane olla. kogu aeg oli selline hirm, et nüüd hakkavad päriselt hambad välja kukkuma... no kui keegi on unenägude seletaja võiks mulle rääkida, mis see tähendas. ise pole viitsind välja uurida...

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Unenäod\'

                              Originally posted by mazz

                              vanarahvas teab rääkida,et kui näed unes,et hambad kukuvad ära,siis sureb sul peagi mõni lähedane ära,a eks vanarahvas oli ju loll kah.
                              ilma naljata.nii räägitakse,et kui hammaste väljakukkumist näed,siis mõni lähedane on minekul.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Unenäod\'

                                Originally posted by eika


                                minul eriti unenäod meelde ei jää, aga üks on eredalt meeles. see oli umbes 3 kuud tagasi... unenägu oli umbes selline, et käisin koolis, õppisin jne....nagu tavaline päev, aga äkki kukkus hammas ära. siis kukkus teine hammas ära ja siis kolmas ja siis neljas jne....kuni kõik hambad tulid ära. eriti räme oli see, et kõik tulid ükshaaval ära ja verd jooksis. peale ärkamist oli terve päev koolis kahtlane olla. kogu aeg oli selline hirm, et nüüd hakkavad päriselt hambad välja kukkuma... no kui keegi on unenägude seletaja võiks mulle rääkida, mis see tähendas. ise pole viitsind välja uurida...
                                Sellest hammaste ära kukkumisest oli enne ka juttu siin... Ja kuna mul endal ka mitu korda selline unenägu olnud siis: HAMBAD (võõrad) - õnnetust ja äpardust. Hammaste kaotamine - süütunnet, vastutuse kartust. Hambahari - sõprade kaebusi ja pahategusid. Hambavalu - raske haiguse algust. Hamba väljatõmbamine - ettevõtmiste nurjumist. Hammaste puhastamine - peokutset.

                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X