320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    Surumise osas on sul õigus. Lisaks meeldis mulle see, et Tammeka poisid on leidnud kuskilt julguse purjetama hakata - näiteks keskkaitsja Ando Hausenberg, kes kottis ära mingi kolm meest ja sai pärast küllaltki ohtlikust kohast karistuslöögi. Kusjuures tõusma hakkas ta ju oma karistusala juurest. Ja muidugi Vanja petted ja teisedki mehepojad olid kuidagi vurtsu täis ja mängisid väga julgelt.

    Tammeka taktika 5-3-1-1 või siis 3-5-1-1 või 3-3-4, olenevalt olukorrale, oli ka mulle meelepärane. Brasiilia ju

    Aga see löögitäpsus on muidugi probleem, mille kallal tuleb meeletult vaeva näha. Muidu tugevaid ei murra.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      See on naeruväärne kui palju paremad TVMK mängijad on. Tammeka on tubli, et ainult kahega said.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        Eilse mängu põhjal jäi küll pigem mulje, et TVMK oli võrreldes eelmise hooajaga märksa nõrgem, mis peaks ka mängijate nimekirja vaadates selge olema; Tammekagi tundub selle kategooria järgi mulle pisut nõrgem, kuigi eile saadi päris hästi hakkama. Äkki arenevad.

        Aga Martin - kas selle sinu poolt kirjeldatud ettesööstu autoriks ei olnud mitte Vanja isiklikult? Mulle jäi see niimoodi meelde. Kui muidugi midagi sellist kaks korda ei esinenud...

        Kõige rohkem meeldis aga mulle eilse mängu juures see, et Kert Haavistu rikošetist publikusse lennanud palli pärast ilusasti vabandas. Retsept. Dobrecovsi stiilset rohelist mütsi ei tohiks ka siiski ära unustada...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Algselt postitas skint
          Aga Martin - kas selle sinu poolt kirjeldatud ettesööstu autoriks ei olnud mitte Vanja isiklikult? Mulle jäi see niimoodi meelde. Kui muidugi midagi sellist kaks korda ei esinenud...
          Neid sööste oli ikka mitu. Ma rääkisin kahest erinevast sööstust ja kahest erinevast mehest.

          Dobrecovsi tammetõrukese stiil oli nunnu jah.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Maritin pilte pole tulemas kuskile galeriisse?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Algselt postitas Kaspy


              Maritin pilte pole tulemas kuskile galeriisse?
              Pildigalerii: Tammeka - TVMK 0:2
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Leheküljelt näen seisu Tammeka - TVMK 2:0
                Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Väga kahju.et Tammeka ei suutnud eile punkte saada.Tvmk esitus on muret tekitav.Kas tammeka ei kavatse täiendada see aasta end mõne brasiilasega?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Algselt postitas Jyrka


                    See on naeruväärne kui palju paremad TVMK mängijad on. Tammeka on tubli, et ainult kahega said.
                    Naeruväärseks ei saa seda nimetada,tammekal on ikkagi enamus mängijad veel väga noored ja kogenematud.Naerda ei ole siin midagi,poisid on arenenud kõvasti.Võrreldes eelmise hooajaga julgevad osad tammeka mängijaid juba palli hoida ja sellega vastase värava poole edasi söösta.Tvmk-l on mängijad palju kogenumad ja vanemad.Ja seisu kohta nii palju,et tvmk oli kaks võimalust ja mõlemad löödi ära,tammekal oli neid kõvasti rohkem ja kui mehed sihiku ka paika saavad,siis võib seis olla järgmine kord vastupidine.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Keda te nagu Tammeka esiründajaks loeks? Kas Konsa v? Ta pole viimasel ajal eriti nii väga säranud nagu esiliigas.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        hetkel puudub tammekal esiründaja,pole meest,kes otsustavatel hetkedel asja oma kanda võtaks ja palli väravasse lööks.ei hakka siinkohal ühtegi nime välja tooma,kuna kolm mängu,mis seni peetud,pole selleks piisavalt materjali andnud.ootame-vaatame,ehk tõuseb järgmisel pühapäeval mängus floraga keegi esile.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          twgwlt ma siin olen mõelnd, et kust see oˇkonnel siukse jõu on võtt et meistriliigas jälle kottida.
                          ise ei saand kahjuks kolmapäval tulla, sest haigestusin ootamatalt(ps jäin kodus magama ka pealekõige)
                          et kes oˇkonnlit elusast peast näind võiks selle müsteeriumi lahti seletada.

                          tänan tähelepanu eest
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Väga hea töö jälle Tammeka pressilt - nähtavasti on autoriks Ivo Hunt. (y)

                            Ott Meerits hoiab end vormis mängides Praha Tempos
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Aivar tulex trollimaalt tagasi tuua.Ta ju ei olegi seal platsile saanud eriti.Loodame,et Konsa timmib oma sihikut nats ja kyll need väravad kah tulema hakkavad.Väga hea mulje jätsid Hausenberg ja Tamm. Fyysist ja kiirust on ikka kõvasti vahepeal juurde tulnud. Ehk saab Siim kah Flora mängux tervex. Ja krdi kahju on ikka neist möödaläinud karistuslöökidest.Olex Aiku neid andnud.....:

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                Tahaks ühte asja teada, nimelt mängis eelmine hooaeg Tammekas mängija nimega Kristjan Paapsi aga Tammeka kodulehel sellist nime enam pole, kuhu on ta kadunud?!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X