Lehekülg 7, kokku 56 EsimeneEsimene ... 3456789101117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1116
    Meeskonnaliige Kasutaja Ono avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

Mängus paistis enim silma suurepärane koondislane Ott Reinumäe, kes oli väga silmapaistev oma 1987 sünniaastaste meeskonnakaaslaste seas.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

tõesti! Ott Reinumäe, no comments. mulle tõesti pähe ei mahu kuidas see tüüp koondises mängida sai. tammeka keskvälja tegijad olid oti-poisist ikka kõvasti üle, sellised \"koondislased\" nagu Mark Orav ja Ott Meerits. krt ma ütlen, Meerits, kellel tõesti vägilase kasvu ei ole, mängib umbes 10x paremini kui reinukas.

ei saa üldse aru mis seal eesti koondises toimub. ma ei usu elu sees, et kogu eesti liiga peale ei olnud reinukast paremat meest leida. reinukas on tõesti üks selliseid mängijaid keda lihtsalt ei saa jalgpalluriks nimetada, toob ainult häbi mängule.

Vabakutseline Kasutaja Eikki avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Originally posted by siim s

tõesti! Ott Reinumäe, no comments. mulle tõesti pähe ei mahu kuidas see tüüp koondises mängida sai. tammeka keskvälja tegijad olid oti-poisist ikka kõvasti üle, sellised \"koondislased\" nagu Mark Orav ja Ott Meerits. krt ma ütlen, Meerits, kellel tõesti vägilase kasvu ei ole, mängib umbes 10x paremini kui reinukas.

ei saa üldse aru mis seal eesti koondises toimub. ma ei usu elu sees, et kogu eesti liiga peale ei olnud reinukast paremat meest leida. reinukas on tõesti üks selliseid mängijaid keda lihtsalt ei saa jalgpalluriks nimetada, toob ainult häbi mängule.
    Traktorist nagu tal hüüdnimi on
    vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Siim Sarv oled või? Eriti spetsialistid meil siin ikka.

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Mis see Reinumäe sind segab? Mees mängib nagu oskab ja pole ta nii vilets midagi. Ja sinu haukumine siin on pigem häbiplekk Tammeka fännidele ,kui sa sedagi oled.
    FCF Forever

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Tänast Tammeka mängu vilistab Maaren Olander!!!!! Kas ta enne ka esiliigat on vilistanud? Lähen igatahes Ajaxi staadionile vaatama. Mitte Maareni pärast muidugi.:P
    FCF Forever

Eesti koondislane Kasutaja Karla avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Tammeka sai ajax esteli käest 3-2 kotti.

Originally posted by ROOTSI KUNN

Tänast Tammeka mängu vilistab Maaren Olander!!!!! Kas ta enne ka esiliigat on vilistanud? Lähen igatahes Ajaxi staadionile vaatama. Mitte Maareni pärast muidugi.:P
    Vilistanud ta vist pole ,kuigi mine sa tea.
    Küll on ta olnud äärel.Ei tahaks kommenteerida tema kohtunikuoskusi,aga arvan et köögis või teatud elutoas on ta tunduvalt osavam.
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Oligi Olanderil Esiliiga debüüt. Esimesel poolajal vilistas hästi aga teisel ,kui õige mäng käima läks siis hakkas pabistama ja kergelt tuli just Ajaxi pennal. Üldiselt võis rahule jääda. Eelmäe ajas see pennal muidugi närvi ja veel oli üks moment ,kus pall kukkus Ajaxi väravasse aga Olander ei lugenud ,sest vilistas vv ründamise. Väga kaheldav otsus ,pigem oli värav. Ei tea ,minu meelest võiks Eelmäe vähe soliidsemalt käituda ajas ise ka omi mängijaid närvi seal platsi ääres karjumisega. Ma saan aru ,et elad kaasa aga treeneri asi pole seal oma emotsioone näidata vaid mängu jälgida ja pärast rahulikult analüüsida.
    Tammeka oli muidugi kõvasti üle aga ,kui ei õnnestu siis pole midagi teha. Ajax mängis targalt . Järgmises mängus võib Tammeka neid vabalt 5-0 võita.
    FCF Forever

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2004

Algupärane Vastab teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

Oi ma siis ostan kohe hooaja kaardi ära ja siis ostan veel fännisalli ja mütsi ... Tammeka hakkab kindlasti seal jubedalt lammutama neil on ju Eesti parimad noored, kes on õppinud niivõrd heatasemeliste treenierite all ....järgime hooaeg peaks Eelmäe peale ajaxi vastu peksa saamist ta lahti laskma ja Avo Sarapi asemele võtma. Viimane onh ju mega tark TYYP no vaadake millised geniaalseid kommentaare ta jagas TV-s :хnnelik:

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Vastab teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

Algselt postitas Neo

Oi ma siis ostan kohe hooaja kaardi ära ja siis ostan veel fännisalli ja mütsi ... Tammeka hakkab kindlasti seal jubedalt lammutama neil on ju Eesti parimad noored, kes on õppinud niivõrd heatasemeliste treenierite all ....järgime hooaeg peaks Eelmäe peale ajaxi vastu peksa saamist ta lahti laskma ja Avo Sarapi asemele võtma. Viimane onh ju mega tark TYYP no vaadake millised geniaalseid kommentaare ta jagas TV-s :хnnelik:
    Esimene postitus ei tulnud kõige paremini välja või mis?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

Algselt postitas ROOTSI KUNN

Mis see Reinumäe sind segab? Mees mängib nagu oskab ja pole ta nii vilets midagi. Ja sinu haukumine siin on pigem häbiplekk Tammeka fännidele ,kui sa sedagi oled.
    kas sul lugemisoskusega probleeme? ei, reinumäe mind liigas mängides ei sega aga kui ta eesti eest mängides ikka eriti haledalt margi täis teeb - no sellisel juhul ikka segab küll. idee-kohaselt peax rahvusmeeskond koosnema parimatest mängijatest keda leidub. siis sinu arust reinukas on nende parima 11 seas?? või oli?

ja tundub, et isiklikud solvangud sinu suult on väga kerged tulema kui keegi florat ja/või floorakatest koosnevat koondist ning selle korraldust kritiseerib. muidugi saan aru, et oled oma suures flora/pohlaku armastuses täielikult reaalsus taju kaotanud. siiski võiks nagu ükskord aru saada, nagu pohlak juba sai, et seda sorti jalgpalli monopol ei vii kuhugi.

ning kriitikat tasuks ka võtta nagu mees, mitte nagu mingi seksuaalselt frustreeritud teismeline.

PS! ma ei pea ennast tammeka fänniks. kui oleks siin avatar \"Tartu Jalgpall\" valiksin selle

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

reinumäe on vähemalt noor ja võiks areneda veel aga see tase mis praegu tal on ...0

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Tammeka - Kuressaare väravad:
    http://www.jktammeka.ee/video/2608_Tammeka_Kuressaare.avi

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistrilii

Algselt postitas Arx07

reinumäe on vähemalt noor ja võiks areneda veel aga see tase mis praegu tal on ...0
    Võib areneda teoorias aga praktikas olen nõus kihla vedama et ei arene see raibe kuhugi
    Kui muidugi just taandarengut ei tule

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Vasta õigesti viiele küsimusele ja võida endale Tammeka fännisall!

http://www.jktammeka.ee/web/?id=4342

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Need 2 lugu (Tartu Postimehe paariskülg 2. septembrist, kui ma juba Portugalis peesitasin) pole vist siit veel läbi käinud.

Tammeka valmistub Tartusse jalgpallikompleksi ehitama

Arstid peavad oluliseks mitmekesist treeningut

Ja paarislehekülje PDF, kus kõik koos ja lisaelemendid samuti juures. Nagu ikka.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas Martin

Need 2 lugu (Tartu Postimehe paariskülg 2. septembrist, kui ma juba Portugalis peesitasin) pole vist siit veel läbi käinud.

Tammeka valmistub Tartusse jalgpallikompleksi ehitama

Arstid peavad oluliseks mitmekesist treeningut

Ja paarislehekülje PDF, kus kõik koos ja lisaelemendid samuti juures. Nagu ikka.
    Lugesime ,lugesime. Tammeka ilusad plaanid tevad rõõmu. Klubil on ambitsioone ja eesmärk kuhu poole liikuda. Lodame ,et ka tegemistest asja saab. Palju jõudu ja raha!!
    FCF Forever

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Üle pika aja saab täna õhtul Tallinnas Tammeka mängu näha ,kui Mini Arenal kell 20.00 kohtutakse Fanera duubliga. Ennustusest juba ammu enam osa ei võta ,kuid selle mängu tulemuseks pakun 2-1 Tammekale.
    FCF Forever

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algselt postitas ROOTSI KUNN

Üle pika aja saab täna õhtul Tallinnas Tammeka mängu näha ,kui Mini Arenal kell 20.00 kohtutakse Fanera duubliga. Ennustusest juba ammu enam osa ei võta ,kuid selle mängu tulemuseks pakun 2-1 Tammekale.
    Kusjuurse tänane võit kindlustaks 101% ka meistriliigasse pääsu. Kuigi, jah, seellest ilma jäämine on niigi pea võimatu juba!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud